Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
15810
Players nickname
Arthur Johnson
Administrators nickname
Major Obama
Date
Nov 19, 2022
Time
20.00
Proofs
Ban za nesto

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
Postovani Mujo ili Abrahame,
Znam da mi je ovo 3 unban appeal za GP 4.1 zbog koriscenja reduxa sa tracerima, da li bi ikako mogao dobiti smanjenje bana mozete proveriti PC checkom sve sto vas zanima moj discord tag : Marko Magluta #2074.
Nemojte mi ban forum nalog zbog 3 complaina .
Izvinjavam se za sve sto sam uradio iskreno posto ne mogu imati twinky acc jer sam pre bio blacklistovan.
Video sam dosta unban appeal takodje bivsih blacklistih igraca sa skinutim banom zbog zabranjenog reduxa GP 4.1.
Zabranjeni redux sam skinuo ranije kao obican krusty mods redux i kad sam probao video sam da ima tracere i taj dan priznajem taj dan sam promenio namerno update.rpf file kad sam menjao file imam POV, zatim sam ga koristio u areni boxu.
Necu da lazem da nisam znao da je zabranjen redux, shvatam kakav sam problem napravio i znam da je strogo zabranjeno koristiti zabranjen redux.
Srdacan pozdrav, Arthur Johnson.
 

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
PC CHECK :
Nakon tog snimka sto je okacen je promenjen taj update rpf file zatim obrisan skroz iz file explorer taj ilegalni krusty mods redux , snimak sto je sad prilozen je snimljen sada i pokazao sam sve file i ovako u igrici na RU serveru u areni .
Ja taj redux nikad pre toga koristio nisam imam dokaz svega i kako menjam taj update rpf zatim share screen na discordu tog ilegalnog reduxa .
Izvinjavam se sto gubite vreme na gluposti .
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom