Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Informacije
1. Vaše ime u RL: Patrick
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: theycallmerich#5793
6. Vaše Ingame ime: Patrick Wilson
7. Vaš ID: 6237

Dodatne Informacije


1. Lider za: Marabunta Grande

2.Zašto želite biti lider ove organizacije?
Kao prvo dugo sam na ovom serveru i imam iskustva sa ljudima starije i mlađe dobi. Znam kako se ponašati sa njima. Bio sam Co-Leader Ballasa turfao za Vagose i Marabuntu. Mislim da sam sposoban voditi organizaciju makar sam mlađi od ostalih. Znam da sam bio banan i dosta puta u demorganima ali hej kako kažu na greškama se ući. Vođa organizacije bi za mene bilo nešto novo i stvarno bih htio postati lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.
 
Last edited:

Dervo Lepic

Player
Player
Joined
Nov 10, 2022
Messages
136
1. Vaše ime u RL: Dervis Kasic
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord:
1. Vaše ime u RL: Patrick
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord Dervo#3115
6. Vaše Ingame ime: Nedjo Kasic
7. Vaš ID: 19596

Dodatne Informacije

1. Lider za: LifeInvadera

2.Zašto želite biti lider ove organizacije?
U gradu sam od marta od prilike i imam iskustva sa ljudima starije i mlađe dobi. Znam kako se ponašati sa njima.
Cjelo vreme sam bio legalac bio sam u pd-u neko duze vreme kao vodja patrole i sada zelim da nastavim sa legalizmom na visem nivou



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Nisam bas previse ubucen u ovu org ali mi se za sad sve svidja nema nikakvih greski da ja primetim

Ako bi nesto menjao to bi bilo da uvedem starije u org
Da obacujem proverene,sigurne i aktivne igrace
u principu to bi bilo to
 

Vaso.

Player
Player
Joined
Jul 31, 2022
Messages
243
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vaso
2. Vaše godine: 12
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-14h
5. Vaš Diskord: Sok od Manga#6360
6. Vaše Ingame ime: Naum Seid
7. Vaš ID: 19352


Dodatne Informacije
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
2.1. Želim da budem lider zbog svoje želje da dovedemo RP na vrhunski nivo kao novinari.
2.2. Želim da postenem lider jer nažalost nisam imao liderskog iskustva te vidim sebe kao budućeg lidera LifeInvadera.
2.3. Želim da budem lider iz razloga što sam dobro upoznat sa svim stvarima i IC događajima na serveru samim time bih organizovao minimalno 1 event nedeljno gde bi se ljudi zabavili
3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
3.1. Moj prvi savet je taj da bi se sto cesce trebali praviti eventi kao sto su CarShow, TalentShow,Modna Revija kao i mnogi drugi IC eventi u kojima bi se ljudi zabavili, te osvojili nagrade i pre svega lepo RP-ali.
3.2. Cesto bih stavljao srecne sate gde bi cena oglasa bila jako niska te bi građani ustedeli novac i nebi se bunili za cene oglasa.
3.3. Cesto bi snimao i pratio razna desavanja u gradu (talacke, racije, pljacke, pucnjave...) cime bih narod uputio na desavanja i novosti u gradu te kakvih opasnosti sve ima i da se paze njig ujedno.
3.4. Radio bih mnoge intervjue sa raznim liderima organizacija kako bi građani znali dosta o ostalim organizacijama.
3.5. Radio bih razna istrazivanja koja bi novim igracima pomogla da odrede svoj smer igre i uživaju u svemu što ovaj server donosi.
3.6. Uveo bih dosta novih IC evenata kojih do sad nije bilo:
Kviz znanja- sastojao bi se od 16 igrača tj kretalo bi se od 1/8 finala - išlo bi se 1 na 1 (oči u oči) postavljala bi se uglavnom IC pitanja i ko zna više ide dalje išlo bi se sve do finala.
Maraton- odvijao bi se na raznim lokacijama gdj bi ucesnici trcali na duze distance.
Modna revija- igraci bi sklapali svoj outfit i imali bi profesionalni žiri koji bi birao pobednika.
Motorijadu-trka motorima sa početkom od kazina,sastojala bi se od 5 krugova.
I jos mnogo raznih dogadjaja koji ce ljudima privuci paznju.
3.7. Organizovao bih mnoge nagradne igre gde bi ljudi mogli da osvoje ne samo novac nego i automobile,nekretnine,vrednu odecu,patike,maske itd.
3.8 Bio bi minimalno 1 event nedeljno.

ŽELIM SRECU SVIM KANDITATIMA
 

DanielDaco

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
77
1. Vaše ime u RL: Daniel
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: DanielDaco#8787
6. Vaše Ingame ime: Daniel Dacoo
7. Vaš ID: 1088


Dodatne Informacije
1. Lider za LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Znam pravila grada i želim da održim što bolji RolePlay u gradu.
- Znam da ću dobro voditi organizaciju a i članove organizacije, bio sam u većinom državnim organizacijama i znam kako oni fukncionišu i težiću ka tome da budemo do sada najbolji LifeInvader.
- Ako postanem lider ove organizacije potrudiću se da bude sto bolji RolePlay i biće odabrano i kvalitetno ljudstvo u njoj.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-
Kao lider bi uveo neke nove stvari u LifeInvaderu kao što su neki novi programi koji ima da obuhvataju od svega po nešto.
______________________________________________________________________________________________________________
- Napravio bi par rankova koja će biti zadužena za sledeće:

- Sektor koji ima da bude namenjen za skupljanje novosti i raditi intervjue sa vladinih organizacija. Šta i kako se dešava po organizacijama, kako im je na poslu, novosti u gradu sa njihove strane i td.

- Sektor koji ce praviti podcast-ove sa gradskim biznismenima i podučavati narod kako da napredjuju i oni po tom pitanju, građani koji budu u tom podcast-u ce moci pokazati njihove luksuze i kako su uspeli do tom stepenu da napređuju.

- Sektor namenjen za reportažu na vozila, motora, aviona, brodova i td

- Sektor koji će praviti zanimljive snimke, filmove , talent show-a, car show-a, box mecheva i td
LifeInvader-Studio-Room2.webp



ZAPOSLJAVANJE U LIFEINVADERU:
Kriterijumi za članstvo u LifeInvader:

- Aktivnost
- Trud
- Rad, red i disciplina
- Kolegijalnost
- Minimalno 10 godina u našem gradu
- Poštovanje vrhovne komande ili višeg čina



Unapređenja se dobijaju samo sa aktivnošću i dobro odrađenih zadataka u kome ima da dokažete sa tim da stvarno volite taj poso koji i radite i zaslužujete tu poziciju.

naml1SV.jpg

 

Dzigi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
211
Informacije
1. Vaše ime u RL: Igor
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5h vikendom 6/7h +
5. Vaš Diskord: igi#6002
6. Vaše Ingame ime: Igi Jokovic
7. Vaš ID: 10701

Dodatne informacije
1. Lider za ... LifeInvader
2. Zašto želite biti lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1. Već sam jedan put bio lider ove organizacije i to se nije dobro zavrsilo i zbog toga zelim da ponovo probam uzeti ovu organizaciju i ispravim greške koje sam napravio prvi put.
2.2. Smatram da sam kao osoba zreo veoma i da lijepo saradjujem sa ljudima koji su spremni pomoci, volim tezak rad i kroz život sve što sam postigao je bilo baš radom koji je i potreban za ovakvu organizaciju
2.3. Smatram da posao obavljam perfektno što se tiče pisanja oglasa i imam dobru ekipu sa kojom bi mogao stvoriti dobru organizaciju u zajedništvu sa ljudima koje sam upoznao za vrijeme dugog rada u LifeInvaderu na poziciji zamjenika lidera itd.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay-a
-Trudio bih se kao sto sam rekao da popravim i unaprijedim rad proslih lidera kao sto se i ocekuje od svakog narednog i ispunim utisak gradjana
-Organizovao bih evente cesto i povecao bih nagrade na njima
-Veci bonusi za zaposlene i one koji se posebno trude
-Organizovanje intervjua sa raznim vaznim licnostima iz grada, kao i reportaze sa lica mjesta (bilo event ili neki zanimljivi dogadjaj u drzavi)
-Uloge u organizaciji bi bile podijeljene i svako bi imao svoju ulogu naravno mogao bi pomoci drugoj ekipi ali da je primarni fokus na svom poslu, neki ljudi za organizovanje evenata, neki za brzo i precizno rijesavanje oglasa, neki za reportaze, neki za biznis templatove.
-Napravio bih i potrudio se uvesti red u organizaciju kakva to najvise treba i potrudio se da ovo bude jos jedan uspjesan mandat kao prethondi lideri

Hvala na citanju i srecno ostalima
 

MachineGun

Player
Player
Joined
Oct 26, 2021
Messages
166
Informacije.
1. Vaše ime u RL: Igor
2. Vaše godine: 32
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 6h -12h ovisno o danu.
5. Vaš discord: Iggy#5026
6. Vaše In-game ime: Elvis Pritisni
7. Vaš ID: 5674

Dodatne informacije.
1. Lider za
LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?


Kao prvo smatram da sam sposobna osoba za vodstvo ove organizacije, koja zahtjeva čvrstu i iskusnu ruku. Nikada nisam bio lider, ali smatram da imam određenu zrelost za lider posao. Mislim da sam pravi kandidat za ovu poziciju iz razloga što imam dosta iskustva sa nečim ovakvim pogotovo što sam bio u prethodnim mandatima na višim pozicijama u okviru organizacije. Na ovoj zajednici sam bio na mnogo pozicija i znam kako treba raditi i kakav stav trebamo imati da bi nešto uspjelo. Imam iskustva sa vođenjem legalne organizacije te iz tog razloga se striktno prijavljujem, pored želje za ovim. Smatram da imam dovoljno vremena i volje da bi ovo uspjelo s moje strane. Svestan sam u kakvom je stanju organizacija, ali cim su tu neki pojedinci sigurno je na solidnom nivou. Komunikativan sam lik te mi nije problem dogovor sa ostalim u organizaciji. Imam svoje stavove i ukoliko budem izabran za lidera, te stavove cu plasirati na prvo mjesto uz dogovor sa zamenicima i kuratorom iste. U cilju mi je mnogo toga, ali prvenstveno želim da aktiviram nešto novo na Grandu što trenutno ne bih otkrivao. Ukoliko dođem na poziciju pokazao bih koliko sam zapravo sposoban voditi ovako nešto.

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
LifeInvader organizacija je uvek imala problema. U svojim najvećim aktivnim danima, bila je neaktivna zapravo u poredjenju sa drugim organizacijama. Razlog tome jeste što ljudi ne vole uredjivati oglase kao i biti u ulozi novinara zbog manjka kreativnosti. Zbog toga želim da pokušam da popravim situaciju. Prva stvar, smatram da Lifeinvader zapravo i ne treba da ima preterano mnogo članova, već da treba imati određeni broj članova koji su aktivni te imaju osnovno znanje kako gramatike za pisanje oglasa tako i u RolePlayu novinara. Sa takvim članovima možemo kombinirati različite RPove, fokusirati se na trenutna uredništva koja do sada nisu bila aktivna u organizaciji, trenutnim CityNews&Topics uredništvom sa kojim bi dobijali svoju posebnu platu i bonuse jednako uredništvu oglašavanja koje se naravno ne bih nimalo izostavilo kao najvažniji segment ove organizacije.

Uredništvo oglašavanja - Oglasivač, kao početnik unutar organizacije mora poznavati gramatiku i pravila oglasa, prethodno odlično upoznat sa pravilima oglašavanja sa svojom čestom aktivnošću mora uredjivati oglase koji su aktivni u radakciji. Naravno time se ne uskraćuje prilika novim kandidatima već stavlja akcenat na poznavanje priručnika i gramatike koja je obavezna, uz to naravno potencijalnim kandidatima se ne uskraćuje prilika rada u uredništvu gradskih vesti za koje nije potrebno preterano poznavanje pravila oglašavanja jer se njima ne bave. Smatram da bi LifeInvader postao bolji kada bi smo sakupili i detaljno obučili dosta članova sa starijim i iskusnijim ljudima iz prethonih mandata i tako omogućili priliku novim. Ispravku toga je jednostavno uraditi ubacivanjem iskusnijih starijih članova koji bi obučavali nove s time što bi dobijali dodatnu platu uz to i time širili tim sa kojim bi bili potpuno sigurni da nešto ne promakne, ukoliko do toga dodje, svaku grešku bih strogo sankcionisao. Njihovi bonusi, nagrade se ne bi izostavile, čak šta više njihove plate su se automatski povećale novim mogućnostima u prethodnim mandatima što naravno ne bih zloupotrebio na veliku korist organizacije, već igračima učinio ustupak snižavanjem cena svih vrsta usluga u svim uredništvima što se naravno rešava IC.

CityNews&Topics - Everywhere!
Do sada je celokupan fokus bio na oglašavanju što i jeste svrha organizacije. Medjutim, aktiviranjem kanala Gradske vesti & Ćlanci omogućava se nova sfera i put LifeInvadera. Pisanje objektivnih članaka, kolumni, aktuelno izveštavanje o događajima iz grada, od običnih ljudi do najbogatijih i slično bi se uvelo kao alternativa svakog zaposlenog ili potencijalnog aplikanta. Trudio bih se da jedan deo fokusa mog LifeInvadera bude upravo njihov opis ranka. Uredništvo u kojem je primarna stvar i fokus na brzim i aktuelnim informacijama informativnog ali i zabavnog karaktera uz punu integraciju sa društvenim mrežama. Objavljivanje aktuelnosti lokalnih vesti, informacije o globalnim dešavanjima koje utiču na državu i informacije iz države koje su od značaja, saobraćaj, vremenska prognoza, politika, biznis, stil života Svojim aktivnostima koje bih odredio i novim pravilima uveo bi dodatne bonuse za svaku novu osmišljenu i uradjenu emisiju, intervju, objektivan članak, kreativnost pisanjem kolumni, često organizovanje različitih dogadjaja, skupova, festivala koji bi podigao razinu RP-a na serveru. Budući da je ovo jedina organizacija koja nema kodeks (pravila) ponašanja zaposlenih i zapošljavanja budućih kandidata, temeljno bi sastavio pravilnik za koji bi svaki zaposlen garantovao da neće prekršiti pravilo. Naravno pored toga već dosta je uradjeno u ostalim uredništvima za koja možete proveriti sami i uveriti se.

Menadžment dogadjaja , ovaj segment organizacije se ne bi izostavio zbog svoje važnosti i uloge u celokupnom gradu. Jedan je poseban deo organizacije koji je zadužen za upravljanja i kreiranje dogadjaja i razvoj malih i/ili velikih ličnih ili korporativnih događaja kao što su festivali, konferencije, ceremonije, venčanja, formalne zabave, koncerti. To uključuje proučavanje brenda, identifikaciju njegove ciljne publike, osmišljavanje koncepta događaja i koordinaciju tehničkih aspekata pre samog pokretanja događaja koju sa sobom nosi veliku odgvornost i veliki rad, trud, kreativnost za koji trebaju biti više plaćeni. Smatram da bi više rada i angažovanja vezano za formiranje tima bilo potrebno da se ovaj odsek popularizuje i istakne u organizaciji, sama uloga ovog menadžmenta nosi sa sobom kako veliku odgovornost tako i veliku dobit za ceo "grad" i server.
 

Mango Jerry

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
38
Informacije.

1. Vaše ime u RL: Edvin
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosečna aktivnost na dan: 10/15h
5. Vaš discord: Edvin#4869
6. Vaše In-game ime: Mangoo Jerryy
7. Vaš ID: 2252

Dodatne informacije.

1. Lider za
LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

  • Naime kao veoma iskusan igrač GrandRP-a želeo sam da se oprobam u nečemu novom jer želim da stvaram nove izazove sebi!
  • Shvatam ovu organizaciju veoma važnu za dalji razvoj communitya na GrandRP.
  • Već duže vreme radim u LifeInvader-u i imam mnogo iskustva sa radom u timu.
  • Trudio bih se da aktiviram građane što više, veoma često bih organizovao razne događaje kao LifeInvader, tako i sa ostalim organizacijama.
  • Imam mnogo ispisanih oglasa i voleo bih da moje iskustvo o pisanju oglasa prenesem na druge igrače.
  • Dodao bih nove emisije i aktivirao LifeInvader preko YouTube kanala.
  • Poštovao bih svako mišljenje, svaku primedbu na organizaciju i voleo bih da je što pre ispravim.
  • Redovno bih pratio i nagrađivao pošten i pažljiv rad bonusima.
  • Želeo bih da nastavim dobrim stopama organizacije kao i prošli lideri.
  • Imam dosta iskustva i smatram da bi bio dobar lider.
3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
  • Trudio bih se da u organizaciju ulaze samo ljudi koji dobro znaju da pišu oglase. Razumem da ne postoji čovek koji ne može da greši, za svaku grešku, zavisi od jačine greške, voleo bih da se lepo raspitam i razjasnim zbog čega je došlo do greške. Da li je potrebno ponovo da prođemo celu proceduru? Nikakav problem.
  • Nastavio bih originalan plan prošlog lidera da podelimo organizaciju u 3 sektora
  • -Uredništvo Oglašivanja
  • -CityNews&Topics Uredništvo
  • -Menadžment Događaja
  • Svaki sektor bi imao određene nedeljne zadatke.
  • Stalno bih nagrađivao uporan rad bonusima i rank upovima.
  • Održavao bih CarShow, TalentShow, žurke, proslave... skoro svaki dan
  • Sa svima bih bio prijateljski nastrojen. Trudio bih se da redakcija nikada ne bude puna, shvatam da ljudi nisu roboti i da ne mogu da pišu oglase ceo dan, ali barem do 23h uveče da bude čista redakcija.
Smatram da bih LifeInvader organizaciju mogao da napravim puno boljom i zanimljivijom sa svim svojim idejama i da smanjim greške u oglasima.
2a2117-20160618152019_1.jpg
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h vikendom 10+
5. Vaš Diskord: Stefan Micevic 705#0379
6. Vaše Ingame ime: Stefan Micevicc
7. Vaš ID: 705

Dodatne Informacije

1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
2.1. Želim da budem lider zbog svoje želje da razvijem hard RP na ovom serveru.
2.2. Želim da postenem lider zato što već imam iskustva u ovoj kao i ostalim org i znam kako biti lider.
2.3. Želim da budem lider iz razloga što sam dobro upoznat sa svim stvarima i IC dogadjajima na serveru sa cimem bih pravio sto vise eventova gdje bi se ljudi zabavili.
2.4 Želim da budem lider iz razloga što bih uveo dosta stroge kriterijume za ulaz u org.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
3.1. Moj prvi savjet je taj da bi se sto cesce trebali praviti eventi kao sto su CarShow, TalentShow kao i mnogi drugi IC eventi u kojima bi se ljudi zabavili.
3.2. Cesto bih stavljao sretne sate gdje bi cijena oglasa bila jako niska.
3.3. Imao bih specijalne odjele gdje bi svako znao svoj posao, a to su:
  • Intervjuisanje lidera i uticajnih osoba u gradu
  • Podcast
  • Snimanje reportaža za CityNews
  • Žiri
3.4. Izdavao bih radnicima sjajne bonuse zbog daljeg podsticaja za rad.
3.5. Pokušao bih da što više da uputim ljude u pravi PR.


ŽELIM SRECU SVIM KANDITATIMA
 

kai.

Player
Player
Joined
Apr 8, 2022
Messages
81
1. Vaše ime u RL: Semin
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:8-10h
5.Vaš diskord: ʂҽɱιɳ#7894
6. Vaše Ingame ime: Robby Keene
7. Vaš ID:20505

Dodatne Informacije

1. Lider za
Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Marabunta Grande, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv.Igrao sam FiveM preko 3 godine, imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.

-Bio sam u mnogim razlicitim organizacijama i bandama, posto sam na serveru 9 meseci, verujem da ce moje liderske vestine i ljubav prema ovom serveru doneti stabilnost koja je preko potrebna ovoj organizaciji.

-Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske.Sakupio sam mnoge timske vestine dok sam bio High Command u raznim bandama.Mislim da je iskustvo jedno od najbitnijih stvari.

-GTA V RolePlay igram od samog pocetka FiveM-a 2019. i bio sam lider mnogih organizacija.Stekao sam mnogo iskustva i imao koristi od gresaka drugih lidera, kao i od njihovih ispravnih postupaka, tako da smatram da je iskustvo najvaznija stvar u organizaciji

-Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani poznavanje pravila geta. Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja npr „Da li vam je dozvoljeno da udjete u hq dok vas juri druga banda ?" i dodacu da moj tim za regrutovanje nece regrutovati ljude manje od 5 levela.
-Voleo bih da imam JEDNOG clana od poverenja u bandi koji drzi procenat novca koji zaradjujemo i kojim smo nagradjeni od dogadjaja i ustedjeni novac ce se koristiti za pomoc clanovima u bandi da kupuju skillove koji ce im pomoci u bandi. Na primer, skill za revolver je 250.000 dolara i ako clan nije mogao sam da priusti vestinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako sto cemo obezbediti nesto novca za kupovinu vestine.
-Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
-Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Captain“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Captain-a" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama i popunjavaju kartu geta plavom bojom ;)
-Uvodjenje Spray team-a i uvodjenje vodje tog teama, oni ce se uvek voziti po teritoriji geta, i pisati nase ime po zidovima sa sprejem.
-Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
-Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja
-Fokusirao bih se na obezbedjivanje dobre strukture bandi i fokusirao bih se na kriminalne aktivnosti koje pruzaju dobar RP serveru, umesto da samo ubijam u getu.
-Trudicu se da podelim nagrade clanovima koji ce biti dobri u događajima, a takođe i članovima ako nam daju vremena da se poboljšamo.

Sretno svim kandidatima <3

Robby Keene | 20505
 
Last edited:

Jakov Maxwell

Player
Player
Joined
Nov 20, 2022
Messages
39
1. Vaše ime u RL:Jakov
2. Vaše godine:19
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:3-5h tjednom vikendom 7 - 9h
5. Vaš Diskord:Jakov#2641
6. Vaše Ingame ime:Jakov Balboa
7. Vaš ID;16817


1. Lider za...Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Bio sam u mnogim bandama co lider vagos,blods,ballas te imam puno iskustva u roleplayu te vec igram na projektu vise od 1 godinu svaki dan te bih zelio sa tim probati novo roleplay iskustvo.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



Prvo imao bih odgovorne zrele ljude koji imaju minimalno 6 godina u gradu te da ne krse i da znaju pravila bili bi svaki dan eventovi te bi isli na sami roleplay da svi u mojoj organizaciji mogu uzivati te se uziviti u roleplay.Imao bih odgovoran i dobar turf team koji bi uvjek bio odgovoran te bih morali biti odgovorni. Slusat se samo mora co lidere i lidera rankovi bi bili pravilno poredani rankovi bi se zasluzili uvjek po trudu i aktivnosću.Grafiti team bi bio aktivan uvjek uvjek bi lider ili co lider podjelio sprejeve da budu aktivni i grafiti team. Nakon svakog dana idu bonusi svakome ko se trudio ici na eventove i bio odgovoran.Isli bi na borjne akcije poput pljacka banaka gun shopova talacke bi organizirali. Da jos poboljsamo roleplay htio bih ici u savez sa drugim bandama sto bi bilo super za surađivanje laksi roleplay lakse pljacke da sve bande mogu uzivati.Novim clanovima koji ce se pridruzit morat ce im neki veci cin pojasnit kako ce to funkcionirati da bih bili odgovorni te da svi samo uzivamo na ovom projektu. Cilj mi je da uzivim i poboljsam roleplay grada Los Santosa.
.
Rankovi
1.Suspended
2.Roockie
3.Traster
4.Drifter
5.Grafiti Team
6.Grafiti Team Leader
7.Waterfool
8.Turfer
9.Asistent
10.O.G Team
11.Menagment
12.Co Lider
13.Lider


SRETNO SVIMA !!!!!
 

Micheal Featherstonehaugh

Once u start to Learn, the L dissapears
Player
Joined
Jul 8, 2022
Messages
145
1. Vaše ime u RL: Nidal
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona: CET (GMT +1)
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5.Vaš diskord: DES#9682
6. Vaše Ingame ime: Micheal Featherstonehaugh
7. Vaš ID: 22681


Dodatne Informacije
1. Lider za:
Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?


-Imam iskustva sa pravilima servera. Do nedavno sam bio admin servera, te mislim da znam pravila koja su potrebna za ovo organizaciju

-Takodjer, imam mnogo iskustva sa High Rankovima u bandama, kao i eventima i sl. Vodio sam mnoge evente, te mislim da znam kako poboljsati RolePlay u organziaciji, kao i smanjiti failove na minimum


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji

-Nebi primao ljude ispod 9/10 godina u gradu. Smatram da je toliko vremena potrebno kako bi se skontala funkcija GrandRPa, te da bi se tako naucila pravila. Ne smatram da bi ljudi ucili pravila napamet, ali bi kroz primjere u svom RolePlayu primjetili kazne koje se desavaju, kao i failove

-Ispitao bi nove kandidate sva bitna pravila za organizaciju. Tako bi se uvjerio da su shvatili pravila, kako ih postovati, te smanjiti njihove failove (u privatnom RPu, a i u organizaiji) na minimum

-Kaznjavao bi svako ne postovanje vecih cinova. Smatram da se tako stvara red i postovanje u organizaciji, te da bi tako ljude naucio da pravila iz stvarnog zivota koriste i u roleplayu (naravno, pravila postovanja)

-Odmah bi postavio cilj organizacije da budemo najbolji. Imam vec svoj Turf Team, a naravno s vremenom bi okupio i grafitti team. Oni bi imali svoje vodje, te smartam da bi tako poboljsao zelju igraca za tim "Prvim Mjestom"

-Imao bi posebne clanove koji bi ispitivali nove ljude kada ja nisam tu. Za njih sam siguran da znaju pravila, i da su strogi, te da nebi pustali po prijateljstvu, vec po pravoj znanosti pravila

-Svaki clan bi imao priliku da jednog dana postane High Rank. High Rankove bi dao samo par prijatelja kojima vjerujem, a ostali bi to dobijali po zasluzi. Smatram da se ljudi stvarno trebaju potruditi da bi dobili High Rank, te da bi se uz taj trud koncentrisali da ne Failaju, te da odrzavaju RP na maximumu.

-Odrzao bih 1/2 sastanka sedmicno. Mislim da bi tako poboljsao gore navedeno. Posvetio bi sastanak clanovima pojedinacno, te bi im skrenuo paznju na dobre i lose stvari koje rade u organizaciji, te bi objasnjavao novim clanovima pravila koja su obazezna

-Za svako ucestvovanje na Gang Eventima (Podmornica, Pljacka, Talacke...), kao i dobro obavljenje radnje i aktivnost bi nagradjivao uz novcanu nagradu, tacnije Bonus. Svakodnevno bi djelio bonuse sa parama koje smo zajedno dobili na talackim situacijama i sl.


Sretno Svima,
Micheal Featherstonehauguh
 

Uros AlBahardi

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
71
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Uroš
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-14h
5. Vaš Diskord: MightyUki#5753
6. Vaše Ingame ime: Uros Boskovic
7. Vaš ID: 64

Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Poštovanje,
- Želeo bih da budem lider ove organizacine zato što sam dugo u ovom gradu, kako na RS tako i na EN serveru, jako dobro sam upoznat sa svim pravilima, te 99% svog vremena sam proveo unutar tih pravila ne kršeći ih. Mnogi ljudi koji me poznaju me smatraju opuštenom osobom, nikad nisam izgubio kontrolu te imao nekakve izlive besa, dranja i toksičnosti, te vjerujem da je to jako bitna vrlina za liderstvo i kao primjer ostalim clanovima organizacije, kako u igri tako i van igre.

-Za sebe smatram da sam jedan od iskusnijih ljudi ovoga grada, ne kazem da sam odrastao ali smatram da sam dovoljno sazreo i da sam kvalifikovan da vodim jednu organizaciju kao sto je Marabunta Grande. U Marabunti Grande sam bio uvek visok čin tako, te smatram da mogu vodit ovu organizaciju veoma dobro i kvalitetno.
Moje RP iskustvo me je dovelo tu gde jesam, nikada pre nisam bio lider, ali za sve postoji prvi put. Trudim se da se u mom prisustvu svi zabave i da uživaju u RP-u koji im ovaj server pruža.
Da bih poboljšao RP drugima, a isto tako i sebi, za sebe ne smatram da sam probisvet ili nesto tako, ali bih veoma voleo i uživao u ovoj poziciji. Imam veliku volju za ovu poziciju i mogu napravit jednu od retkih organizacija koja imaju kvalitetan Roleplay.

-Imam već spremnu ekipu koja bi činila high rank u bandi, ljudi koji su stariji i svi iskusni RP igrači, takođe i ljude koji bi odmah došli kada bi čuli da sam ja uzeo lidera. Vrlo brzo bi preuzeli kontrolu na eventovima i po getu i siguran sam da bi svakom članu poboljšao njegov boravak u gradu. Kod mene je svaki event obavezan , da li bila tajna radnja ili gunstore nije bitno, svaki clan ide.Grafiti su obavezni jer je to glavni izvor zarade bandi(mnogo ljudi to ne shvataju).
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-U trenutnim gangovima nema uopšte RolePlay-a, sve se svodi na pucanje, nema talačkih situacija kao i ostalih Rp situacija.
Talačke, GS, bih pravio i preko dana, da bi se i državne onrganizacije i tada aktivirale kao i drugi gangovi sa kojima bih zajedno pravio talačke, ne kao do sada samo u večernjim, noćim satima.

-Stavio bih limit OOC godina, za ulazak bi trebalo 15+ godina (ako neki igrac nema 15+,ali odlično zna pravila,mogao bih napraviti izuzetak), ovaj limit je zato što ima mogo "dece" koja ne poštuju pravila servera i neki ih namerno krše i mislie da su veoma zanimljivi ostalim normalnim igračima kao i što većina njih ne shvata ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osećaj.

-Pre ulaska i početka ispitivanja zahtevao bih da igrač ima 5 godina u gradu, nažalost ova granica mora da postoji zato što mislim da ljudi koji nemaju bar 5 ic godina nisu prošli dovoljno na serveru da bi mogli da se nose sa svime što jedan član bande mora da zna.


-Napadi na sate object-e su trenutno zanemareni i nema ih često, promenio bih to i svaki član bi imao obavezu da u toku jedne nedelje napadne minimalno 3 državna objekta.

-Pokušao bih da napravim takmičenja kako u samoj organizaciji tako i sa drugim gangovima kako bi članovi mogli da se zabave i najbolji u tim disliplinama dobiju nagrade.

-U samoj organizaciju uveo bih 3 "sektora" (podele timova) radi lakšeg organizovanja u organizaciji.
Timovi su:
SPRAY TEAM-
GHETTO TEAM
TURF TEAM

Spray Team- Služi za precrtavanje grafita i veoma je važno da je uvek aktivan. Grafiti su jedan od najznačajih vidova zarade u gangu.

Ghetto Team-Služi za pucanje po ghetto, to bi bio i team sa najviše članova, naravno oni bi radili i grafite ali bi se više pucali u ghettu i "držali" ga pod kontrolom.

Turf Team- U ovom teamu bi bili samo najiskusniji pucači u organizaciji. Koji bi bilo zaduženi samo za Turf.
 
Last edited:

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Informacije
1. Vaše ime u RL- Aleksandar
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan- 6-8h\
5. Vaš Diskord - leby#3357
6. Vaše Ingame ime - Leby Obama
7. Vaš ID - 19862

Dodatne Informacije
1. Lider za...
Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1. Zatosto sam bio Co-Leader razlicitih gangova i smatram da imam iskustva iz visih cinova ali ni jednom nisam vodio organizaciju pa bih voleo videti kako je to kada si bas lider

2.2. Zato sto imam jedan poseban cilj, a to je da gang sa mnom na celu dostigne svoj maksimum i da probamo da nadjacamo drzavne organizacije na dogadjajima, jer mislim da se to trenutno retko desava.

2.3. Imam svoje ljude za koje znam da ce biti uvek tu za bandu u bilo kojim okolnostima i da ce ispuniti zahteve iste.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Imacu nekoliko timova:
-Geto tim
-Grafit tim
-Turf tim

-Geto tim bi bio zaduzen za sam geto. Tu bih imao dosta clanova koji bi isli po getu i pljackali (drzati ga pod kontrolom).

-Grafit tim bi bio tim koji bi isao po getu i prskao grafite drugih bandi.

-Turf tim, u njemu bih imao samo dobre pucace koji bi bili zaduzeni samo za turf.

Svaki tim bi imao svog team lidera koji bi vodio sami tim.

3.2. Ubandi bi primao ljude koji imaju minimalno 5 godina u gradu zato sto smatram da ljudi koji imaju manje IC godina od 5 nisu spremni da izvrse sve zahteve bande koje bi trebali.

3.3. Bio bi jako strog za ulazak u gang jer mislim da je to najbolji nacin da se poboljsa RP. Svako ko zeli uci mora imati minimum 14 OCC godina i dobro da poznaje pravila. Cak i ako bi bio neko ko ima manje godin OCC i zna pravila, razmislio bih dali da ga primim u gang zato sto ima dosta dece na serveru koja krse pravila, a ja cu se potruditi da to sto vise smanjim.

3.4. Za ispitivanje za ulaz u gana bi iskljucivo bio zaduzen leader (ja), co-leader organizacije i rankovi 11 zato sto cu u te ljude imati najvise poverenja pogotovo u svoje zamenike co-leadere.

3.5. Kadav bi neki clan prekrsio pravilo bio bi najstrozije kaznjen.

3.6 Jako bih pojacao akcije. Pravio bih 3-4 pljacke dnevno, svako clan bi bio u obavizi da ide na svaku akciju nebitno koja je.

3.7. Talacke situacije bi mi pomogle oko zaradjivanju novca za podelu bonusa clanovima. Mislim da je to najbolji nacin da motivisem ljude da dobro rade i ne krse pravila jer bih tako popravio RP.

3.8. Ima jos mnogo toga o cemu bih pisao, ali ovo je ono sto ce biti osnova moje bande i toga bi se pridrzavao tokom svih mandata ako bih uzeo organizaciju.

3.9. Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.


Rankovi:

- Suspend -
- Rookie -
- Baby Gangster -
- Gangster -
- Warior -
- Grafiti Team -
- Grafiti Team Leader -
- Turfer -
- Turf Team Leader -
- Dealer -
- OG -
- Co-Leader -
- Leader -

Hvala na citanju i srecno svim ostalim kandidatima!!!

LEBY OBAMA

 
Last edited:

Hugo Perla

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
77
Informacije.
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 10-12h
5. Vaš discord: HugoPerla#3636
6. Vaše In-game ime: Hugo Perla
7. Vaš ID: 19367

Dodatne informacije.
1. Lider za
LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Poštovani, lider želim biti iz jednog jednostavnog razloga. Zanimljiv je posao. Ima puno eventa koje mogu realizirati kao lider i puno RP-a sa strane koji dodatno daje značaj i užitak na istima. Mislim da bih mogao da dignem LifeInvader na veći nivo sa obzirom da sam imao dobre šanse na preprošloj prijavi smatram da sam se sada psihički a i fizički spremio da uložim svo svoje vreme u ovoj organizaciji. Imam puno iskustva sa državnim organizacijama, a najviše sa LifeInvaderom. Pisao sam oglase, pomagao oko eventa dok su tu bili drugi lideri pa znam kako bi i šta trebalo da se radi. Imam svoju ekipu koja bi ušla odmah u LifeInvader i pomogla u pisanju oglasa.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Svaku grešku bih strogo sankcionisao. Pravio bih svake nedelje po 2 Walk In Interview-a kako bi smo sakupili što više članova da pišu oglase. Svakog aktivnog člana bih nagrađivao novčanim bonusima, in-game poklonima. Pravio bih puno reportaža i custom eventa (beatbox battle, rap battle, trke raznim automobilima i vozilima...) Nebi pusao svakoga u organizaciju, jer iskreno mislim da to ne može svako. Oglasivač mora imati iskustva, poznavanjem pravila oglasima i čestom gledanju oglasa kada izadju u redakciju. Smatram da bi LifeInvader postao bolji kada bi smo sakupili i detaljno obučili dosta članova.
 

Teogamer

Player
Player
Joined
May 1, 2022
Messages
8
1. Vaše ime u RL: Teodor
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT +3
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord:TEO#9463
6. Vaš ID: 20432

Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta Grande

2.Zašto želite biti lider ove organizacije?
Ja mislim da sam sposoban da budem lider ovoj organizacii zato sto sam dugo vreme u grad.Dobar sam sa ljudima.Imam puno iskustvca i u drzavnih i kriminalnim organizacijama.Mislim da bi bio dobar lider.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Kako za pocetak bi primao samo ljude sa iskustvom zato sto ima mnogo ljudi koje prave probleme dok su u nekoj organicacii i zato mislim da treba za pocetak samo ljudi sa iskustvom da udju u organizacii a kasnije i ostali kako bi nam organizacijua trajala duze i da se vise druzimo.Ja bi detaljno ispitivao svi koji cu da pitaju za da udju u organizacii a za da dobiju rank kako colider ili neki drugi veci rank onda bi ih ispitivao i bi ih feilovao i za najmanju gresku zato sto zelim da svi budu korektni i da nemamo probleme.

Rankovi bi nab bili:
1.SUSPEND
2.POCETNIK
3.THEIF
4.HITMEN
5.GUNNER
6.SPRAY-TEAM
7.SPRAY-TEAM-LEADER
8.TURFER
9.TURF-LEADER
10.NINJA
11.O.G
12.CO-LIDER
13.BOSS
 

Clowny Henyy

Player
Player
Joined
Jul 6, 2022
Messages
46
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord: Clownyy#8738
6. Vaše Ingame ime: Clowny Yeager
7. Vaš ID: 923

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Na ovom projektu sam vec duzi vremenski period u kome sam skupio razna iskustva.Radio sam kako i u drzavnim tako i u kriminalnim organizacijama ali me je uvek kriminal vise privlacio.Zeleo bih da se oprobam u poziciji lidera ove posebne organizacije kako bih roleplay gangova povecao na maksimum.Bio sam u raznim kriminalnim organizacijama gde sam svuda
bio deo high commande i veoma dobro znamo kako treba voditi jednu ovakvu organizaciju.Cilj mi je da imam velliku i jaku organizaciju, bez toksicnih ljudi i sa velikom razinom
roleplay-a.Zelim da docaram u roleplayu kako je stvarno biti u gangu i isti doveo do perfekcije.
Imao bih timove na koje bi se organizacija podelila kako bi lakse funkcionisali , a takodje svako bi imao da radi ono sto voli.

-Tim za Ghetto | To je deo organizacije koji bi patrolirao ghetto i pobrinjavao se da imamo najveci uticaj u ghettu.
-Tim za Grafite | Tim za Grafite bi predstavljao deo ganga koji bi se trudio da su vecina grafita nasi, kako bi sirili svest o nama i inspirisali ljudi da nam se pridruze.
-Tim za Turf | To bi predstavljao tim od najboljih pucaca u celom gradu koji bi se borio za nas gang i sirio nase teriorije dalje od Grove Streeta.
-Tim za Pregovore | Tim sacinjen od najbolji pregovaraca koji znaju sta da rade i koji veoma profesionalno pregovaraju sa policijom, a i sa drugim gangovima.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Mislim da bi gang trebalo da predstavlja skupinu ljudi koji su se rodili u ghettu, koji znaju kako to izgleda i da daju sve za gang. Trebala bi se uvesti dosta veca razina roleplaya koji ce naravno biti kvalitetan.
Takodje trebalala bi se napraviti bolja i realnija komunikacija sa drugim gangovima.Potrebna je i odlican saradnja sa curatorima, drugim liderima u svrhu poboljsanja celokupnog
roleplaya na serveru.Smatram da gang treba da sadrzi clanove koji znaju sta rade i zbog toga bih uveo mnogo veci kriterijum za ulazak u gang.Zelim kako bi imali mnogo bolji roleplay
takodje i saradnja sa korumpiranom policajcima kako bi izbegli upade Drzavnih organizacija u sedista bandi.Smatram da cu da uticem na roleplay na serveru sa nevidjenim roleplay situacijama u kojima ce se maksimamlno postovati pravila!
 

not existing anymore

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,696
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:6-10h
5.Vaš diskord:tome.#6767
6. Vaše Ingame ime: Don Jeans
7. Vaš ID:24227


Dodatne Informacije
1. Lider za the Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Paaa...dobar dan svima koji citate,htio bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav dio RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije. Bio sam vec lider crime organizacije (BLOODS) i vjerujem a i mnogi znaju da sam kao lider bio veoma uspjesan ali nazalost desila se nezgoda i sve je propalo, pa to iskustvo zelim prenijeti i na ovu organizaciju te ponovo pokusati i pametnije razmisljati.

-Vjerujem da za postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi htio pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako kako da kazem stvoren,jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvijek ih mogu rijesiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumijevanja.U dosta drugih organizacija sam bi zamjenik,i kad god nie bilo lidera uvijek bi odlicno vodio naš tim tj. clanove na eventove,u geto,na talačke,FZ,pljacka prodacvnice,gun store,podmornica,tajna radnja i pomorsku bitku.Uz sebe bi donio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pri jako velikoj pomoci organizaciji.

-Prije dolaska na ovaj server igrao sam i na drugim "Roleplay" serverima poput FiveM.Panama Roleplay i Dream World, a igranje GTA Roleplay servera zapoceo sam 2020. godine, te sam odlucio dati priliku i ovom serveru koji mi se jako svidio.Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje vještine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle daje u bandama bit ici samo po getu se pucati i plačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osječaj...Isto bi htio i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne dase samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera (koja jako dobro znam) mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti iznimku), zato jer kako da kazem ima dosta "djece" koja ne postuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osječaj.

-Prije ulaska u organizaciju bi zahtjevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svatko tko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštvanje viših činiova je obavezno a vrijedanje viših činova ili bilo kojeg člana organizacije biti če strogo kažnjeno.

-Imam i cijeli turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojemu su izvnaredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Imati cu graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takoder cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobivati po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobivat ce ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti (nie obavezno, ali bi volio da to naprave) kako bi znao zasto se nemogu pojaviti

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medu clanovima

-Za svaku dobro odradenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju

To je sve od mene i sretno svim kandidatima !!!! Srdacan pozdrav od Dona !!!
 

Regy Beckenbauer

Player
Player
Joined
May 17, 2022
Messages
346
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:6-10h
5.Vaš diskord:tome.#6767
6. Vaše Ingame ime: Don Jeans
7. Vaš ID:24227


Dodatne Informacije
1. Lider za the Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Paaa...dobar dan svima koji citate,htio bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav dio RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije. Bio sam vec lider crime organizacije (BLOODS) i vjerujem a i mnogi znaju da sam kao lider bio veoma uspjesan ali nazalost desila se nezgoda i sve je propalo, pa to iskustvo zelim prenijeti i na ovu organizaciju te ponovo pokusati i pametnije razmisljati.

-Vjerujem da za postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi htio pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako kako da kazem stvoren,jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvijek ih mogu rijesiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumijevanja.U dosta drugih organizacija sam bi zamjenik,i kad god nie bilo lidera uvijek bi odlicno vodio naš tim tj. clanove na eventove,u geto,na talačke,FZ,pljacka prodacvnice,gun store,podmornica,tajna radnja i pomorsku bitku.Uz sebe bi donio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pri jako velikoj pomoci organizaciji.

-Prije dolaska na ovaj server igrao sam i na drugim "Roleplay" serverima poput FiveM.Panama Roleplay i Dream World, a igranje GTA Roleplay servera zapoceo sam 2020. godine, te sam odlucio dati priliku i ovom serveru koji mi se jako svidio.Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje vještine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle daje u bandama bit ici samo po getu se pucati i plačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osječaj...Isto bi htio i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne dase samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera (koja jako dobro znam) mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti iznimku), zato jer kako da kazem ima dosta "djece" koja ne postuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osječaj.

-Prije ulaska u organizaciju bi zahtjevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svatko tko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštvanje viših činiova je obavezno a vrijedanje viših činova ili bilo kojeg člana organizacije biti če strogo kažnjeno.

-Imam i cijeli turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojemu su izvnaredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Imati cu graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takoder cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobivati po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobivat ce ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti (nie obavezno, ali bi volio da to naprave) kako bi znao zasto se nemogu pojaviti

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medu clanovima

-Za svaku dobro odradenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju

To je sve od mene i sretno svim kandidatima !!!! Srdacan pozdrav od Dona !!!
jest da si bio banan jer si radio vrlo lijepe animacije sa lijevom rukom u zelenoj zoni,te da si dugo bio vladin sluzbenik(ker) ali nema to veze,mi cemo zanemariiti:):sneaky:😃😇😎😩
 
Last edited:

Nikola Galante

Player
Player
Joined
Feb 12, 2022
Messages
152
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h+
5. Vaš Diskord: Pikachu Boy#1000
6. Vaše Ingame ime:Nikolas Cartel
7. Vaš ID:6168

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1. Proveo sam dugo vremena po raznoraznim organizacijama gde sam gledao kako ljudi koji se najvise trude najvise i cekaju na unapredjenje, dok ljudi koji se najmanje trude i usli su pre 2-3 dana dobijaju visoke pozicije. Samim time imam u planu da promenim sistem unapredjivanja ljudi u EMSu, gde ce ljudi sa voljom i radom dobijati vece pozicije.

2.2. Ako budem izabran za poziciju lidera EMS-a, radicu na sprovodjenju novih promena koje su bolje za organizaciju. Ove promene cce ukljucivati da vise ljudi prihvata pozive van grada u sandy i paleto regionu, tako da u bolnicama nece biti toliko civila kojima je potrebna medicinska pomoc. Takodje cu se truditi da posao ucinim prijatnijim za osoblje kako bi zeleli da se jave na duznost i da provedu dan radeci i pomazuci gradu, a da pritom broj povredjenih bude sto manji.

2.3. Bez obzira imao prijatelje ili ne u EMSu, svakoga cu postovati i ceniti isto. Onima koji se trude i rade bi bile povecani bonusi, i dobijali bi odredjene nagrade za njihov rad.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Trebalo bi da budemo saosecajniji i uverljiviji kada pokusavamo da ozivimo osobu koja je preminula na putu. Svi koji se odazivaju na pozive, posebno, imaju „skriptu” koju moraju da postuju prilikom pruzanja lekarske nege pacijentu. Jos uvek moramo da imamo RP koliko mozemo iako je EMS.

3.2. Uciniti rad prijatnijim podstaklo bi vise zaposlenih da se jave na duznost, mesajuci uniformu i inspirisalo ih da uloze dodatne napore kako bi napredovali u organizaciji. Ovo ce pomoci da se ljudi zblize umesto da ih suprotstave jedni drugima.

3.3. Sto se tice osoblja, takodje zelim da promenim nacin na koji se sprovode obuke, pripravnicki ispiti i FTO. Ako postavimo minimalni broj pojedinaca koje FTO mora da obucava svake nedelje, verujem da ce mnogi ljudi teziti da budu FTO, ali zapravo nece trenirati mnogo ljudi. Pored toga, zelim da implementiram sistem smena za obuku i pripravnicke ispite. Takodje verujem da bi bilo korisno primeniti slican sistem za ispite za pripravnike, gde bi kandidati imali odredjeno vreme da se sastanu sa clanom osoblja FTO kako bi zavrsili ispite.

High Command:

30. [01]Direktor
29. [02]Zamenik Direktora
28. [03]Šef Osoblja
27. [04]Supervizor

High Staff:

26. [05]Šef Civilnog Odjela
25. [06]Šef Laboratorije
24.[07]Šef Bolnice
23. [08]Šef Hitne pomoci
22. [09]Zdrastveni Inspektor
21. [A]Šef Pilota


20. Psihijatar
19.Mentor Zdravstva
18. Stariji Doktor
17. Pilot
16. Hemicar
15. Civilno Odeljenje
14. Mladji Doktor
13. Doktor Na Obuci
12. Regrut Civilnog Odeljenja
11. Regrut Laboratorije
10. Regrut Hitne Pomoci
9. Regrut Bolnice
8. Student Civilnog Odeljenja
7. Student Laboratorije
6. Student Bolnice
5. Student Hitne Pomoci
4. Pripravnik
3. Suspenzija 1 dan
2. Suspenzija 2 dana
1. Suspenzija 3 dana
 

Strahinja Cartiero

Player
Player
Joined
Apr 25, 2022
Messages
88
1. Vaše ime u RL - Strahinja
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-5h
5. Vaš Diskord - Strahinja#7030
6. Vaše Ingame ime - Strahinja Balboa
7. Vaš ID - 21041 Dodatne Informacije

1. Lider za... Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -Zelim postati lider zato sto volim roleplay na gang strani i iskusan sam u vodjenju organizacija. Bio sam crime curator i curator The Familiesa kao i lidera Ballasa, tako da znam gdje lideri najvise prave greske. Od kako sam krenuo igrati sam bio u gangovima i isao na sve evente. Imam svoju ekipu od 10-15 igraca koji ne krse pravila i znaju da se ponasaju,te smatram da necemo imati warnove i necemo krsiti pravila servera. Maksimalno bih se posvetio organizaciji i trudio bih se da budemo najaktivnija organizacija na serveru. Također bi imali cesto sastanke na kojima bi svako mogao da iskaze svoje misljenje o poboljsanju organizacije i kako bi smo trebali dalje nastaviti.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. -Ne bih ubacivao razne ljude u organizaciju, za ulazak u organizaciju bi morali da znaju sva pravila i da imaju minimalno 10 godina IC. - Za greske clanova dijelio bih warnove, 3 warna -> kick iz org - Aktivnost i poslusnost clanova nagradjivao bih rank-upom i bonusima - S obzirom da je placa u gangovima jako mala, redovno bih dijelio bonuse|

 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom