Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

BogdanMilic

Player
Player
Joined
Nov 29, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL
Balša
2. Vaše godine 22
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-10h
5. Vaš Diskord Banje#6636
6. Vaše Ingame ime Bogdan Milic
7. Vaš ID 34603

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

- Bio sam admin na mnogim drugim serverima, drzao svoj SAMP server, itd, pravican sam i ne gledam licne interese, mogu pomoci ovom serveru.

2. Koje su vaše prednosti?
- Vaspitan sam, znam dobro komunicirati s ljudima. Cak i sa onim koji prave probleme po serveru, fino komuniciram. Dobro sam upoznat sa pravilima RP-a kao i sa opstim pravilima servera.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Ne volim da kaznjavam ljude, ali ukoliko to bude moralo, nece biti velik problem.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Spreman sam, zelim da uljepsam ostalim igracima RP.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Ne posjedujem biznis.
 

Nikola Golubovic

Hard work pays off.
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
909
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-7h
5. Vaš Diskord golub#3812
6. Vaše Ingame ime Nikola Golubovic
7. Vaš ID 517

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Vec sam bio admin, imam iskustva i zelim da dam svoj doprinos serveru.
2. Koje su vaše prednosti? Aktivan, drustven, snalazljiv, odgovoran, volim timski rad
3. Koje su vaše najveće slabosti? brzoplet u nekim situacijama
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Ilija Slashh

Player
Player
Joined
Nov 29, 2022
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ilija Vasiljevic
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: (GMT +1)
4. Prosječna aktivnost na dan: vise od 4h dnevno
5. Vaš Diskord: Vasiljewic#3638
6. Vaše Ingame ime: Ilija Slashh
7. Vaš ID: 18370

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Prosto mislim da je interesantno probati nesto novo, upoznati nove ljude i uspeti u tome sto radis. Pre svega zeleo bih da pomognem ostalim ljudi koji imaju problema sa RP-om i u isto vreme da se zabavim. Onda na red dolaze svi problemi koje treba resiti i mislim da sam spreman za to.
2. Koje su vaše prednosti?
Ne volim nepravdu
Veoma sam strpljiv
Odgovoran
Tvrdoglav
Nemam prevelika ocekivanja od ljudi, mogu da urade sve za malo slave i novca!
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Sazaljenje, ponekad se sazalim na nekoga i razmislim sta bih ja radio da sam na njegovom mestu, te se onda ne osecam dobro.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, ali nemam biznis.
 

Marko Budja

Player
Player
Joined
Nov 7, 2022
Messages
124
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko
2. Vaše godine 25
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-12h u zavisnosti od posla (3 dana nedeljno 6h, ostatak 12h+)
5. Vaš Diskord Budja#1001
6. Vaše Ingame ime Marko Budja
7. Vaš ID 907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

-Zeleo bih da postanem admin pre svega da bih pomagao igracima, imam dosta iskustva sto se tice role play-a, smatram da bih se dobro pokazao prvo kao asistent u administarciji pa nakon toga nadam se i kao admin.
2. Koje su vaše prednosti?
-Stariji sam, ozbiljan, ostvaren, realan, miran, stalozen
-Vise od 25.000 sati iskustva u role play-u - od cega 3,5god u administraciji kao glavni admin na jednom od najboljih samp servera balkana
-Volim pomagati igracima
-Postujem pravila, ne isticem se i ne upadam u oci nikome, nisam nikada kaznjavan od strane administracije, a cak ni od policije
-Brzo ucim i umem da saslusam i prihvatim i pozitivne i negativne kritike.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Ne smatram da imam slabosti sto se tice moje licnosti, iako je svako ima, mozda ponekad i previse realan ali mislim da je najbolje na drugima me upoznaju i sami vide
-Nemam iskustva u administraciji na GrandRP, ali imam u role play-u generalno, tako da mislim da bih se brzo i dobro uklopio i navikao.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Ne posedujem biznis
 

Pfce Tatko

Player
Player
Joined
Jun 28, 2022
Messages
68
Informacije

1. Vaše ime u RL: Miloš

2. Vaše godine: 24

3. Vremenska zona: GMT +2

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h

5. Vaš Diskord: Pfce #7653

6. Vaše Ingame ime: Pfce Tatko

7. Vaš ID: 25893

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Zelim da iskusim jedno novo iskusto. Volim da pomazem igracima. Dok sam u RP-u takodje pomazem ljudima, zato mislim da bih se dobro snasao kao admin da pomazem ljudima. Dobro znam pravila servera i mislim da bih se dobro snasao na ovoj poziciji. Dosadio mi je RP zivot, postigao sam sve sto mi je bilo u planovima, pa zelim da probam nesto novo.Zelim da kaznjavam one koje krse pravila da napravimo bolju RP pricu.

2. Koje su vaše prednosti?

Strpljiv sam, uvek odslusam obe strane pre nego sto donesem odluku. Veoma sam aktivan, zavisi od dana. Ali obicno budem tu po minimum 6 sati. Komunikativan sam, volim da saslusam sve i po dva puta kako bih doneo ispravnu odluku, druzeljubiv, imam iskustva u administraciji, bio sam admin na "SAMP i FiveM" serverima. Mislim da bih se bas dobro snasao u ulozi admina i da bih doprineo administraciji i boljem RP-u na GrandRP-u.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Tvrdoglavost.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Prodacu ga.
 
Last edited:

Pavicic Corona

Player
Player
Joined
Feb 8, 2022
Messages
36
Informacije
1. Vaše ime u RL: Leo

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-16h

5. Vaš Diskord: Pavle Coronas#3351

6. Vaše Ingame ime: Pavle Coronas

7. Vaš ID: 16939


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Želim postati asistent administracije zato što mislim da sam dobra i pravedna osoba. Volim da pomažem igračima u bilo kojoj situaciji bio ili bili da bi svi stekli iskustvo na serveru, te da nadju savršenu ekipu za RolePlay.

2. Koje su vaše prednosti?: Prednosti su mi što znam kako server funkcijoniše. Nemam ni jedan ban niti demorgan otkad igram na serveru. Imam jako puno iskustva kao prijašnji admin na drugim FiveM / RageMP serverima te jako dobro znam RP pravila.

3. Koje su vaše najveće slabosti?: Brzopletost u nekim situacijama, nadam se da ce se to popraviti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno, želim doprinjeti serveru koliko god do bilo moguće i koliko mi škola dozvoljava. Cilj mi je pravednost i ozbiljnost.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da.
 
Last edited:

Meris

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
290
Informacije
1. Vaše ime u RL Meris
2. Vaše godine
15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-12h sati
5. Vaš Diskord Smoki#4249
6. Vaše Ingame ime Meris Husic
7. Vaš ID 14922

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Volim da pomazem drugim igracima, znam kako funkcionise sve. Na ovome serveru sam cak godinu dana+
2. Koje su vaše prednosti?
- Poznajem sva pravila grada
- Dosta sam na serveru
- Dosta sam aktivan
- Strpljivost
-Odgovornost
-Ljubaznost
- Komunikativnost

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Smatram da nemam nikakve slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Hoću
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hoću (nemam biznis)
 

Vanjek Atticus

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
162
Informacije
1. Vaše ime u RL Vanja

2. Vaše godine 14

3. Vremenska zona GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan 4 do 10 sati

5. Vaš Diskord vanjek#2577

6. Vaše Ingame ime Vanjek Maric

7. Vaš ID 13524

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati
asistent admina?
Već imam dosta iskustva u ovom i drugim RolePlay serverima, te sam željan i voljan pomoći ostalim igračima i još mi je san postati admin od kad sam igrao na "SAMP" serverima.
2. Koje su vaše prednosti?
-Strpljivost
-Spretnost
-Ljubaznost
-Pomaganje drugima u bilo kakvom smislu
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Smatram da nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Trenutno ne, jer se prijavljujem za asistenta admina, ali u budućnosti, kada se prijavljujem za admina naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

Andrej Wbear

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
427
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 9-10h
5. Vaš Diskord:WBearAndrej#1497
6. Vaše Ingame ime: Andrej Wbear
7. Vaš ID: 12855
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Dosta dugo igram u ovom gradu , te sam video da dosta ljudi ne postoju pravila , pa sam i samim tim imao i sam dosta iskustva sa failmovima.Svaki put kada u toku nekog rp-a samnom neko feila i to u vecoj kolicini jednostvano puknem.
2. Koje su vaše prednosti?
-dobro znam pravila
-brzo ucim komande
-slusam starije i nadredjene
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nekad sam tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Hocu zat osam i izabrao Admina ne Asistenta
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.
 

Nemanja Zaicev

Leader
Leader
Joined
Mar 13, 2022
Messages
424
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 29
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h,vikendom i dosta vise
5. Vaš Diskord: Nemanja93#2160
6. Vaše Ingame ime: Nemanja Zajcev
7. Vaš ID: 19165

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Zelim da se prijavim za asistenta administracije,mislim da znam pravila i da mogu da pomognem.
2. Koje su vaše prednosti? Vec sam bio asistent administracije,znam pravila grada.Spretan i razuman.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Mislim da ih nemam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?Ne,jer kao asistent ostajem u RP
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, nemam biznis.
 

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
195
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10h,vikendom 12h

5. Vaš Diskord: miha nevolja#4001

6. Vaše Ingame ime: Miha Flo

7. Vaš ID: 20339


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zelim i imam volju postati admin,jer mi od samog mog prvog susreta sa roleplayom pocevsi od FiveM pa sve do RageMp divio sam se adminima,gledao kako naporan pusao obavljaju kako bi doprinjeli serverima,pa sam nakon dugog roleplaya i nakon ucenja svih pravila roleplaya odlucio da postanem administrator na FiveM pa tako i na ovom ovdje projektu,jer sam upucen u posao administatora i vec duze vrijeme razmisljam da se pridruzim administraciji ovog projekta.

2. Koje su vaše prednosti?: Prednosti su mi sto sam mnogo upucen u server,skoro sve sam vec naucio,znam i pravila,pa naucio sam i na neki nacin da komuniciram sa ljudima,da im pokazem jer znam kako je kad se krece od nule i znam kakav je osjecaj kada nekom pomognes na bilo kakav nacin,a prije svega kulturan sam,obrazovan,uvijek pitam ako nesto ne znam,ako ne znam ne idem nista na svoju ruku nego se obratim nekome,strpljiv sam,smiren,pametan,sposoban,u svakom slucaju imam mnogo osobina koje mi mogu olaksati ako bih prosao kao pomocnik administraciji ovog projekta

3. Koje su vaše najveće slabosti?: Licno za sebe smatram da i nemam nekih slabosti,ali i kad pronadjem neku slabost potrudim se da je rijesim ili da se prilagodim na neke uslove te date slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?: Smatram da mi kao pomocniku i nije tolika potreba da napustam svoj roleplay zivot,ali ako bi se ukazala neka prilika za veci rank,napustio bi i upustio bi se u posao administratora,bez obzira na roleplay pricu kakvu sam imao.Ali svakako bih bio spreman jer o ovome vec dugo razmisljam i imam cilj vec dug vremenski period da se uclanim u administraciju.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno,kao sto sam naveo upustio bih se u potpunosti u posao administratora


Srecno svim ostalim kandidatima! ❤️
 
Last edited:

Goran Gefufna

Player
Player
Joined
Sep 26, 2022
Messages
61
1. Vaše ime u RL : Kenan

2. Vaše godine : 19

3. Vremenska zona : GMT + 1

4. Prosječna aktivnost na dan : 8-9h , vikendom 10+h

5. Vaš Diskord : KenshoZemunac#1798

6. Vaše Ingame ime : Kensho Zemunac

7. Vaš ID : 29757



Dodatne Informacije



1. Zašto želite postati admin?Zelim da se prijavim za asistenta administracije ,smatram da znam pravila i da mogu da pomognem razvoju servera.
Pre svega zeleo bih da pomognem drugim ljudima koji imaju problema sa RP-om i u isto vreme da se zabavim,prosto mislim da je interesantno probati nesto novo.
Imam dosta iskustva sto se tice role play-a, smatram da bih se dobro pokazao prvo kao asistent u administarciji pa nakon toga nadam se i kao admin.
Od samog mog prvog susreta sa roleplayom pocevsi od Sampa pa sve do RageMp divio sam se adminima,gledao kako naporan pusao obavljaju kako bi doprinjeli serverima,pa sam nakon dugog roleplaya i nakon ucenja svih pravila roleplaya odlucio da postanem administrator.


2. Koje su vaše prednosti?

- Strpljiv sam, uvek odslusam obe strane pre nego sto donesem odluku.
- Vaspitan sam, znam dobro komunicirati s ljudima.
- Volim da pomazem ljudima ,posebno pocetnicima jer svi mi znamo kako je tesko poceti od nule .
- Takodjer dobro poznajem pravila servera.
- Ozbiljan sam decko , postujem starije od sebe i volim da dobijem savet od nekog ko bolje zna od mene .


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moja najveca slabost je to sto u svakom coevku vidim dobro i cesto znam da se prevarim i cesto ti isti ljudi znaju da me povrede ali i dalje mislim da svi u sebi sadrze dobro,to sto postoje neki zli i losi ljudi ne znaci da su svi takvi "u svakom kukuruzu ima kukolja"


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Prijavljujem se za asistenta administracije .

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam svoj biznis.
Ali svakako kao asistent administracije smem nastaviti svoj roleplay zivot i smem imati biznis .
 

Michael Goat

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,622
Informacije

1. Vaše ime u RL
: Nikola
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h (vikendom do 8-9h)
5. Vaš Diskord: Dzoni#6628
6. Vaše Ingame ime: Michael Gray
7. Vaš ID: 3884

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

- Želim postati asistent administracije zato što smatram da imam dovoljno iskustva.
- Na serveru igram aktivno već otprilike godinu dana i nalazio sam se u dosta sitacije koje su mi pomogle da bolje naučim pravila.
- Želeo bi se oprobati u ovoj poziciji zbog svog iskustva.
- Duže vreme proveo sam u kriminalnim kao i u državnim organizacijama i smatram da sam stekao dovoljno iskustva.
- U mojoj prošlosti igranja na serveru pravio sam greške na koje nisam ponosan i želeo bi ovim putem to ispraviti i pomoći daljem razvoju servera.

2. Koje su vaše prednosti?

- Kao što sam i rekao već dugo igram na serveru i smatram da imam dovoljno iskustva za ovu poziciju.
- Jako sam strpljiv i pre donošenja odluke uvek promislim dva puta kako se ne bi desilo da napravim grešku i pokvarim igraču utisak o serveru.
- Pre donošenja odluke uvek bi poslušao obe strane priče.
- Volim pomagati, pogotovo početnicima zato što sam i ja jednom bio početnik i sam znam kako je bilo teško na početku.
- Znam dobro komunicirati sa ljudima.
- Brzo bih se uklopio u ovaj svet zato što brzo učim.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

- Ponekad impulsivno reagujem ako se baš iznerviram.
- Znam biti tvrdoglav ako sam ubećen da je nešto tako kako ja smatram da je.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?

- Prijavljujem se za asistenta administracije.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

- Ne posedujem biznis i prijavljujem se za asistenta administracije.

Hvala na čitanju i srećno ostalim kandidatima!
 
Last edited:

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
195
1. Vaše ime u RL : Kenan

2. Vaše godine : 19

3. Vremenska zona : GMT + 1

4. Prosječna aktivnost na dan : 8-9h , vikendom 10+h

5. Vaš Diskord : KenshoZemunac#1798

6. Vaše Ingame ime : Kensho Zemunac

7. Vaš ID : 29757



Dodatne Informacije



1. Zašto želite postati admin?Zelim da se prijavim za asistenta administracije ,smatram da znam pravila i da mogu da pomognem razvoju servera.
Pre svega zeleo bih da pomognem drugim ljudima koji imaju problema sa RP-om i u isto vreme da se zabavim,prosto mislim da je interesantno probati nesto novo.
Imam dosta iskustva sto se tice role play-a, smatram da bih se dobro pokazao prvo kao asistent u administarciji pa nakon toga nadam se i kao admin.
Od samog mog prvog susreta sa roleplayom pocevsi od Sampa pa sve do RageMp divio sam se adminima,gledao kako naporan pusao obavljaju kako bi doprinjeli serverima,pa sam nakon dugog roleplaya i nakon ucenja svih pravila roleplaya odlucio da postanem administrator.


2. Koje su vaše prednosti?
- Strpljiv sam, uvek odslusam obe strane pre nego sto donesem odluku.
- Vaspitan sam, znam dobro komunicirati s ljudima.
- Volim da pomazem ljudima ,posebno pocetnicima jer svi mi znamo kako je tesko poceti od nule .
- Takodjer dobro poznajem pravila servera.
- Ozbiljan sam decko , postujem starije od sebe i volim da dobijem savet od nekog ko bolje zna od mene .


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moja najveca slabost je to sto u svakom coevku vidim dobro i cesto znam da se prevarim i cesto ti isti ljudi znaju da me povrede ali i dalje mislim da svi u sebi sadrze dobro,to sto postoje neki zli i losi ljudi ne znaci da su svi takvi "u svakom kukuruzu ima kukolja"


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Prijavljujem se za asistenta administracije .

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam svoj biznis.
Ali svakako kao asistent administracije smem nastaviti svoj roleplay zivot i smem imati biznis .
 

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
186
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola
2. Vaše godine 16 ipo
3. Vremenska zona:GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan Od 2 do 20h
5. Vaš Diskord Nikola 🧸#5607
6. Vaše Ingame ime Nikola Darkinn
7. Vaš ID 3675

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Vise puta sam bio izabran da dodjem na ispitivanja ali nisam imao monitor tada ali to je nebitno. Voleo bih da pomazem ljudima i da im objasnjavam sta im nije jasno. Imam puno prijatelja u RL koji su administratori ovog servera i zeleo bih da se druzim sa njima.
2. Koje su vaše prednosti?
-Dobro znam pravila.
-Znam da normalno i fino razgovaram sa ljudima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Mnogo sam tvrdoglav.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)Da,ne posedujem biznis



Hvala na čitanju,želim srecu ostalim kandidatima.❤️
 
Last edited:

Bat0

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
35
Informacije
1. Vaše ime u RL: Radoslav
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:6h-10h
5. Vaš Diskord: Bato#7604
6. Vaše Ingame Baco Petrovic
7. Vaš ID: 8810

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zeleo bih postati Administrator RS servera zato sto smatram da kao osoba koja igra vec duze vrjedme
mogu da pomogne novim i naravno ostalim koji igracima koji igraju.
Ja sam vecinom nocni igrac i tokom noci nema toliko Adminisracije aktivno i znam kako je biti
u situaciji kada je potrebno imati nekog od Admina tu da rjesi situaciju. Mnogo bih voleo da pomognem
igracima u sprovodjenu RP situacija, veoma sam bizna i ljubazna osoba prema svima i takodje sa svjestan
svih duznosti koje moram obavljati. Nadam se da cete ovom aplikacijom da steknete dobar utisak o meni kao osobi
i bio srećan da razgovaram sa vama.

2. Koje su vaše prednosti?
Odlučnost
Ljubaznost
Dobro se slazem sa ljudima
Odlicno radim u timu

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Veoma sam direktan i pricljiva osoba
!Imam veliku savjest pogotovo o nepravdi!

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da, znam da bih se morao mnogo toga odreci da bi postao clan administracije, takodje u ovoj
aplikaciji se apliciram za Asistenta Administracije, ako bude potrebno mogu i da pristupim
timu za administraciju.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, to je takodje jedna od stvari kojih bi se odrekao da pomognem drugim igracima
 

Davor Venom

Player
Player
Joined
Dec 2, 2022
Messages
147
1. Vaše ime u RL - Davor
2. Vaše godine - 28
3. Vremenska zona - GMT + 2
4. Prosječna aktivnost na dan – 8-12h
5. Vaš Diskord – Davor Venom #4298
6. Vaše Ingame ime - Davor Venom
7. Vaš ID - 8952


Dodatne Informacije:

1. Zašto želite postati admin?
- Želim da poboljšam RP u gradu i da umanjim bilo kakvo kvarenje Roleplay situacija. Dugo sam već na serveru kao igrač i smatram da imam iskustvo da pomažem novim i isto tako starijim igračima

2. Koje su vaše prednosti?
- Najveća prednost mi je što sam dugo na serveru i imam dosta iskustva u RP, pored toga pravedan sam i smatram da bi kao takav bio poprilično podoban za admina.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Nemam slabosti koje mogu utjecati na posao administratora

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Da
 

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
186
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola
2. Vaše godine 16 ipo
3. Vremenska zona:GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan Od 2 do 20h
5. Vaš Diskord Nikola 🧸#5607
6. Vaše Ingame ime Nikola Darkinn
7. Vaš ID 3675

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Vise puta sam bio izabran da dodjem na ispitivanja ali nisam imao monitor tada ali to je nebitno. Voleo bih da pomazem ljudima i da im objasnjavam sta im nije jasno. Imam puno prijatelja u RL koji su administratori ovog servera i zeleo bih da se druzim sa njima.
2. Koje su vaše prednosti?
-Dobro znam pravila.
-Znam da normalno i fino razgovaram sa ljudima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Mnogo sam tvrdoglav.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)Da,ne posedujem biznis



Hvala na čitanju,želim srecu ostalim kandidatima.❤️
Povlacim prijavu
 

MachineGun

Player
Player
Joined
Oct 26, 2021
Messages
166
Informacije

1. Vaše ime u RL: Igor

2. Vaše godine: 32

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h

5. Vaš Diskord: Iggy#5026

6. Vaše Ingame ime: Elvis Pritisni

7. Vaš ID: 5674

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati administrator?

Smatram da sam trenutno jedan od boljih kandidata trenutno na zajednici koji mogu konkurisati za poziciju administratora. Cinjenica je da od kad igram, a prošlo je skoro godinu dana, nikada nisam naštetio ni na jedan način zajednici i uvijek sam bio na raspologanju svima. Defacto, smatram da svojim prisustvom u timu administracije mogu samo doprinijeti i samim tim iskoristiti to na najbolji mogući način. Dugi niz meseci je prošao, i uvijek sam imao u cilju da pomognem administraciji na neki nacin. Smatram za sebe da jako dobro poznajem sve sto je usko vezano za server i pravila i da na taj nacin uvijek mogu "pametno" donositi odluke.

Svi koji me znaju na zajednici, a zna me vecina svjesna je cinjenice da se svemu posvetim na najbolji moguci nacin i da uvijek ciljam ka najvišem mogućem cilju. Timski sam duh, a to je ovom serveru potrebno jer sve pocinje od zajednickog dogovora. Smatram da iza sebe imam mnoštvo stvari i mnoštvo pozicija koje mogu biti moj kredibilitet za svaku sitnicu na zajednici.

2.Koje su vaše prednosti?
- Dobra kvaliteta vodstva
- Smireno rješavanje intenzivnih situacija
- Dobar slušatelj i spreman učiti nove stvari
- Izvrsne komunikacijske vještine
- Aktivan u gradu

3.Koje su vaše slabosti?
- tvrdoglavost
- brzopletost

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Da.
 

Don Jerryy

Player
Player
Joined
Sep 26, 2022
Messages
45
Informacije
1. Vaše ime u RL : Mateja

2. Vaše godine : 15

3. Vremenska zona : GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan : radnim danima od 2h do 8h a wikendom od od 6h do 18 h

5. Vaš Diskord : Mateja12#2914

6. Vaše Ingame ime : Don Jerryy

7. Vaš ID : 3698



Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pa pre svega dosta sam aktivan na serveru, ne volim kada drugi ljudi krse pravila i kada to vidim pozovem administraciju da to rese.Volim da pomazem ljudima i dosta sam poslusan. Ne radim nista na svoju ruku vec ako nisam siguran pitam nekog drugog i onda donesem odluku.

2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su sto sam dosta aktivan, poslusan, smiren i volim da pomazem ljudima. Snimam sve sa dozvoljenim programom tako da ako nesto prekrsim spreman sam snositi posledice.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam ih

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom