Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,380
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
 

DuckOnDatQuack

Player
Player
Joined
Sep 18, 2021
Messages
1
Informacije
1. Tin Maric
2. 18 god
3. UTC 1+
4. 3-6 sati
5. DuckOnDatQuack#9007
6. Tin Jankovic
7. ID: 566

Dodatne Informacije
1.
Lider za Ballas Gang
2. Bio sam u Marabuta Grande gangu na njemackom serveru i zbog toga imam iskustvo sa gang zivotom i kako to sve funkcionira: Gang Eventovi, banka organizacije, geto pravila itd. Zbog toga stvarno mislim da mogu pomoci svima u tom gangu i odabrati prave ljude da mi se pridruze. U starom gangu u kojem sam bio, je lider jako rijetko bio online i niko nije imo sposobnost rekrutirati nove ljude u gang zato je cijeli gang propo, ja zato vec znam sta trebam raditi da gang uspije i zelim ljudima koji zele ovoakav zivot u serveru dozivjeti pomoci i poboljsati im cijelo iskustvo na serveru.
3. Zelim naravno da svaki clan ganga zna geto pravila i pravila servera. Takoder da svatko bude dovoljno aktivan na serveru ili ako nisu da barem kazu zasto i koliko dugo ih nece biti. I jako vazna stvar za mene je da svaki igrac dobije sansu pobaljsati rank u gangu i da svako bude jednako postovan.
 

Asensio_004

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL Marko Asentić
2. Vaše godine-18
3. Vremenska zona - Utc 1+
4. Prosječna aktivnost na dan - 5h+
5. Vaš Diskord - ASENSIO#1473
6. Vaše Ingame ime - Marko Asensio
7. Vaš ID - 678

Dodatne Informacije
1. Lider za... - FBi
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Glavni razlog je što volim Fbi i volim njihov rad
2.Da spriječim ilegalu i uvedem što više pravde u gradu.
3. Želim da grad bude uvijek siguran







3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Za sad nemam primjerku na RolePlay
 
Last edited:

DopeChef

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
38
Informacije
1. Nemanja Stojkovic
2. 38
3. GMT +1
4. 8+ sati
5. DopeChef#3156
6. Pecorino Romano
7. 117

Dodatne Informacije
1. LSPD , policija
2.Zadnjih godinu dana non stop roleplayam policiju. 2. Imam ogromno iskustvo sto se tice policije kao RL tako i ingame. 3. Bio sam lided policije u vise navrata kao i vodja SWAT jedinice. Kao vodja sam sposoban da odradim brzo i kvalitetno svaki zadatak koji u tom trenutku imam, odlicno upravljam ljudima i rasporedjujem na zadatke. Sto se tice poznavanja grada , grad poznajem 10/10. Takodje sam i jedan od boljih ako ne i najboljih vozaca helisa na ovim prostorima, pa samim tim pljacke banke ne prolaze neopazeno i u vecini slucaja budu sprecene.
3. Rad red i disciplina, disciplina je najvaznija za bilo koju organizaciju pa tako i za PD
 

Divinus

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
1
1. Vaše ime u RL: Irfan
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT 2
4. Prosječna aktivnost na dan: Sve zavisi od RolePlaya je sve dok je zanimljivo mislim da clanovi koji budu tu i ja da cemo ostajati sto duze je moguce u skladu sa privatnim obavezama.
5. Vaš Diskord: Divinus#9405
6. Vaše Ingame ime: Mirso Svicarac
7. Vaš ID: 23

Dodatne Informacije
1. Lider za: GSF
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zato sto zajedno ekipa sa kojom sam tu imamo dovoljno iskustva u RolePlayu i mislim da cemo da postavimo bar jedan level veci sto se tice roleplaya bande, svojim interakcijama radom i zalaganjem dovest cemo do toga da suparnicke bande budu od pomisli na nas a ne sta vise da urade. Sukobe oruzjem cemo pokusati sto vise izbjegavati kako bi i samim tim smanjili DM na serveru, a po RP postaviti sebe i nasu organizaciju na celo grada. Zajedno sa clanovima ispostovati cemo RolePlay svih drugih igraca kao i pruziti pomoc svim zalutalim osobama koje se nadju na nasem posjedu tacnije hudu...

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Pa mislim da sloznost clanova je najbitnija i da samim time dolazi do veceg roleplaya, smanjiti pucanje jer pucanje kvari svaki vid roleplaya bez ikakvog razloga, jer najlakse je povuci oruzje i pucati nekoga, treba ljudima pokazati da se roleplay moze praviti i bez oruzja i sile a da je svima lijepo.
 

Paco

Player
Player
Joined
May 7, 2021
Messages
7
Informacije

1. Amar.A
2. 25
3. CEST
4. 7+ sati
5. Paco#9451
6. Paco Black
7. 503


Dodatne Informacije

1. Grove Street

2. Pa to vuce korijene iz SAMP-a tamo sam proveo 10god igrajuci i vecinu tog vremena sam bio lider ili sam igrao kao Grove Street.Drugi razlog bi bio zbog lokacije organizacije na serveru sto mi se također sviđa i gdje se moze dobar roleplay odvijati.I treci razlog bi bio sto stvarno zelim taj stari "vibe" od San Andreasa ozivjeti na ovom serveru i da stvarno budemo ono sto bi Grove Street trebao biti.

3. Igrao sam na Engleskoj verziji servera i bio sam u Enzo Family-u tj jednom od najjacih family-a na serveru i ono drzali smo server u rukama vise manje...ali sve to je bilo za nista jer nismo imali neki roleplay i svodilo se sve na pucanje.Bio sam vlasnik SAMP server-a i znam da na ovim velikim brojkama igraca RP bas nije moguce provoditi bez velikog broja administracije,tako da bi moj prijedlog bio da se dovede sto veci broj admina ali sa iskustvom i da budu 18+.Naravno svi znamo sta ce se desavati sa adminima i da ce iskoristavati svoje "moci" na serveru i to je ne izbjezno ali isto tako i oni moraju imati ljude koji ce ih pratiti,jer sve pada u vodu ako ne postoji kvalitetna administracija.

Što se tice druge strane isto tako sve pada u vodu ako nemate Lidere dobre koji ce kontrolisati svoje članove,evo ja se prijavljujem za lidera bande i mislim da ja trebam biti odgovoran za skoro sve sto moji članovi urade,od DM-a na ulicama pa na dalje jer kaznjavanjem igraca pojedinacno za DM i sl. krsenje pravila se nece rijesiti nista osim ako lideri ne budu uzimali kvalitetne ljude i oni se brinuli da im clanovi ne rade probleme.

Naravno uz sve to pravila se moraju malo popraviti jer kao sto sam rekao igrao sam na Engleskom Grand-u i tamo je bio vise manje divlji zapad,nije ni to problem jer sumnjam da ova server cilja da bude Hard RP,ali eto da se drzi barem do nekih osnovnih pravila RP-a kao sto su DM,LTA i sl...
 
Last edited:

Sali Gold

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
52
1. Sali Bahtijarevic
2. 32
3. GTM +2
4.6 do 10
5. Sali#2391
6. Sali Gold
7. 95

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB
2. 1. Zato sto bi pobojsao rp i bilo bi obavezno da ljudi znaju vrlo dobro pravila servera i pre da odrade bilo koju akciju bice obavezno da pitaju veceg cina , 2.Imam dosta iskustva sto se tice samog rp-a , a i bio sam par puta u FIB na engleskom serveru , 3. imam jednu stariju ekipu koji znaju da rpaju i koji znaju dosta oko granda , veoma sam ozbiljan u vezi organizacije i drzao sam svoj fivem server , imam dosta iskustva .
3. Obavezno je poznati sva pravila servera , i poznavati veoma dobro pravila FIB , i veoma se ceni ponasanje svake osobe , ozbiljnost ,stabilnost , aktivnost , i hteo bih da napravim da se u gradu prica o FIB da je jedna ozbiljna drzavna organizacija koja postuje pravila i ume da bude cenjena i da imamo pohvale o nasem radu!

Kad bi dobio Lidera potrudio bih se da budem siguran da svaki od mojih ljudi znaju sta se sme raditi i sta ne , i potrudio bih se da moji ljude ne prave probleme kao sto je kradja,dm ,vdm, i sve ostalo , da budu kulturni i da budu dobri prema svima , da znaju gde se patrole mogu raditi i gde ne , da uvek budu u paru i da nam uvek daju sve potrebne informacije.
 
Last edited:

Cortezz

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
164
Informacije
1. Vaše ime u RL : Ivan
2. Vaše godine : 25
3. Vremenska zona : CEST
4. Prosječna aktivnost na dan : 7-8h
5. Vaš Diskord : Bacic#2772
6. Vaše Ingame ime : Ivan Cortezz
7. Vaš ID : 317

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta Grande ili Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) : Zato što želim sa svojom ekipom započeti jednu priču,ta priča započinje tako što mi dolazimo iz siromašnih zemalja u nadi za boljim životom,dolazimo u LA i počinjemo raditi kao farmeri,ali nas gazda farme izvara,te mi planiramo da mu napravimo osvetu.Te tako počinjemo sa sitnim džeparenjem.Krađom i preprodajom vozila,sve dok ne dolazimo do veće sume novca,gdje nailazimo na jednu osobu koja nam nabavlja oružje dok mi odradujemo za njega neke stvari,nabavljamo mu sjemenke trave,krademo za njega vozila,itd.Poslije mi osnivano svoju bandu pod imenom "Marabunda Grande" te počinjemo da radimo sami za sebe,zakupili smo zemljište na kojem počinjemo saditi našu prvu plantažu,postali smo dobri sa jednom mafijom za koju radimo meth,a oni nam zauzvrat daju pištolje.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji : Ja sam vodio dosta bandi i mafija na različitim serverima,kod mene je bio princim da nitko mlađi od 17 godina nije mogao ući u organizaciju,naravno da je znao sva pravila.Poboljšao bih RolePlay tako što bih hard-roleplayali tu bandu,pucnjava i sve bi se smanjilo na minimum,zato što bitan je roleplay.Imam par ljudi sa kojima igram već 2 godine i znamo kako naš princip rp-a.
 
Last edited:

Nino Belov

Player
Player
Joined
May 16, 2021
Messages
12
Informacije
1. Vaše ime u RL:Milos
2. Vaše godine 32
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 4-6+ sati, slobodnim danima veca
5. Vaš Diskord Endem#7757
6. Vaše Ingame ime Nino Belov
7. Vaš ID 411

Dodatne Informacije
1. Lider za... FBI / LSPD / SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

Iskustvo u vodjenju iste i slicnih fakcija, ljubav prema fakciji, zedj,
Vodio sam PD/FBI(nikada na grandu) vec sa jakom reputacijom, verujem u svoja dosadasnja iskustva sa vodjenjem fakcije i trebalo bi da sve bude korektno i po protokolu, ljudi koji su dorasli ovom zadatku su dobrodosli, naravno davacemo sanse,postovanje obostrano mora postojati i mislim da ce se sve od toga ostvariti
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokusiracemo se na sto vise RP radnji, sa odnosima sa javnoscu, struktura i hijerarhija ce se postovati, mora, sve ostalo ide spontano, na prvom mestu disciplina i rad
Sa mnostvo programa terenskih obuka supervizora promocija i slicnih stvari
 
Last edited:

IvanGG

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
1
1. Vaše ime u RL Ivan Gasparovic
2. Vaše godine 20
3. Vremenska zona BST
4. Prosječna aktivnost na dan 4-5
5. Vaš Diskord IvanGGツ#1522
6. Vaše Ingame ime Ivan Gasparovic
7. Vaš ID 472
Dodatne Informacije

1. Lider za... Bilo sta moze al ako je GSF slobodan to bi bilo vrh
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Zato jer sam iskusan u vodenju bandi(bia sam na vise servera u bandama),jer je zanimljiv RP ako znas RPAT bandu, i jer uvijek imas nekakav dobar RP nikad ti nije dosadno
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. - Smirenost i poslusnost
 

GranTH

Narodna Radikalna Stranka
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
32
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dimitrije
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3H
5. Vaš Diskord:GranTH #4054
6. Vaše Ingame ime: Grant McAdams
7. Vaš ID: 251

Dodatne Informacije
1. Lider za: LSPD ili FBI ili SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Iskustvo - RolePlay igram od svoje 12te godine, i od pocetka sam uvek birao drzavne organizacije kao put IC price mog karaktera. Tokom svog dugogodisnjeg iskustva imao sam priliku da simuliram razne policijske sluzbe(City,County,Federal), ali najvise sam proveo svoje RP dane kao clan LSPD-a koji je u to vreme simulirao LAPD. Tokom svog RolePlay-a uvek sam se trudio da proucavam IRL policijske procedure koje bi na Command Staff sastanku predlagao ostalim ljudima u komandi kako bi se razgovaralo na tu temu i napravio najefikasniji sistem za primenu u igri.​
Licno sam nadgledao rad CTSOB-a(counter terrorism and special operations bureau) koji je u svom svojstvu imao 5 divizija u kojima se nalazila vecina ljudi u tadasnjoj fakciji. Bio sam Commanding Officer , CPlatoon-a(Metropolitan Division) i duze vreme i CO Criminal Investigation Divisiona. ( Yt kanal se nekim mojim RP klipovima: https://www.youtube.com/channel/UCpgRLlQZyYbFmHgE6mvBrUA )​
2. Pomoc u kreiranju temelja sluzbe - Spreman sam da sada na otvaranju servera, kada jos nije postavljem temelj sluzbe LSPDa pomognem u kreiranju istog. Iskustvom i timskim radom sa starijim clanovima zajednice, zelim da formiram strukturu policije koja bi samostalno fukcionisala bez velikog prisutva lidera i vecih cinova.​
3. Ljubav prema fakciji i zakonu - I u zivotu postujem i volim zakon, jel bez njega nema drzave , sve postaje anarhija. Policija je tu da odrzava postovanje zakona , a da bi to uspela potrebna je dobra organizacija,komunikacija i po meni najvaznije postovanje hiearhije sluzbe.​

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Postavljanje osnovne strukture sluzbe. https://i.gyazo.com/0b7e06cfd0c8e7011712c5a2b5c1882e.png
( Patrolno Osoblje, Supervizori, Detektivi, Komanda, Vrhovna Komanda )
Kreiranje programa za prijem i obuku novih u sluzbu.
Kreiranje indukcije u sluzbu koju obavlja narednik, zaduzuje opremu za novog clana i upoznaje ga sa stanicom. https://i.gyazo.com/07718d3fa6cb02c19d112504fe3e5796.png
Kreiranje programa terenske obuke, kako bi se novi clanovi kroz rad obucavali. PO I - Studenti , PO III - Instruktori
Kreiranje programa za obuku supervizora. (Narednik)
Kreiranje programa za sertifikate kako bi clanovi bili obuceni za koriscenje dodatnih taktika ili opreme. Daje se vise mogucnosti za individualno napredovanje.
Kreiranje sistema za promocije, minimalni uslovi i postavljanje aplikacija za promocije. (PO I na PO II , PO II na PO III , PO III na PO III+1, PO III na Detektiva )
Povecati odnose sa javnoscu, nedeljno izbacivati statistiku rada policije na sajtu, ujedno se i proverava aktivnost clanova. https://i.gyazo.com/db4e6dbbf5a9ba4c7d482c1bf8d71e25.png
Kordinacija specijalnih timova ili patrole u zavinosti od prethodnih desavanja na terenu. Organizovanje akcija u slucaju povecanja stepena kriminala u nekon delu grada ili zbog ciljanih razloga. Gyazo
 
Last edited:

Vibin Meho

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL Mehmed Kapic
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona UTC+1
4. Prosječna aktivnost na dan Ako bih imao org 6 7 sati na dan bilo bi mi zanimljviije
5. Vaš Diskord Vibin Meho#7419
6. Vaše Ingame ime Meho Kalas
7. Vaš ID 654

Dodatne Informacije
1. Lider za... Grove Street Familz
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1.Historija(znam kompletnu historiju gsf kao i ballas stim mislim da sam kompetentan biti vodja iste) 2.Realistican Rp(kao GSF nebi vozili G klase i ta nerealsticina vozila nasem rpu vozili bi neke oldtimere koji spadaju nasem obliku zivota) 3.Zelja(imam veliku zelju razviti GSF u neku veliku pricu a stim mislim da je zelja najvaznija u svemu tome mislim da to mogu provuci i napravit jednu jako dobru pricu)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Meni se MG cini kao najveci problem nasih servera stim da bi moja org morala bit u voice s push to talkom i bilo bi strogo zabranjeno ikakvo mganje s tim bi nas rp presao u vecu kvalitetu i svi bi bili vise uzivljeni
Pozdrav
 

Rick Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
23
1. Vaše ime u RL:Rijad Tabakovic
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan:5-8h
5. Vaš Diskord:El Capo#1500
6. Vaše Ingame ime:Rick Obama
7. Vaš ID:70

Dodatne Informacije
1. Lider za-EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
*Interesuje me medicina i pomaganje ljudima,pristaje mom karakteru i jako mi se svidja taj posao.
*Volim da svakodnevno slusam probleme drugih ljudi i da popricam s njima(napravim neku dobru pricu),u bolnici mislim da ima jako zabavnih stvari jer se stalno nesto desava.
*Zelim napraviti dobar community oko sebe i da imam ekipu koja je spremna da pomaze ljudima.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Moji savjeti su da Roleplay postane duzi,jer generalno u bolnici ljudi kratko RPaju,treba da se sto manje govori OOC(da se poveca kazna za OOC da ljudi ne bi stalno izlazili iz karaktera) i da organizacije kao LSPD,SAHP,FIB ili NG rade vise akcija,tipa kao kontrola vozila i putnika zbog nedavne pljacke prodavnice.
 

Johnny_Lahantaestamuloca

Slusaj staroga al ne idi po njega.
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
113
Informacije
1. Vaše ime u RL : Nikola
2. Vaše godine : 26
3. Vremenska zona : GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 8-12
5. Vaš Diskord : Johnny #4491
6. Vaše Ingame ime : Johnny Loco
7. Vaš ID : 53

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Zato sto igrao sam na grand serveru vec 9 meseci mislim da imam dovoljno iskustva da vodim jednu bandu , Veoma sam iskusan u Pravljenju planova , strategija , Veoma dobar u sagledanju situacija na licu mesta. Veoma sam dobar u vodjenju timova.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Videcete najbolje robove koje ste ikad videli u zivotu sa veoma improvizovanim pregovaranjima i mastermind strategijama.
 

Emac

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Emanuel Varović
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: UTC/GMT +02:00
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10
5. Vaš Diskord: Emac #5309
6. Vaše Ingame ime: Emac Bianchi
7. Vaš ID: 408

Dodatne Informacije
1. Lider za Castel Volturno
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Već sam vodio tu mafiju jednom drugom gradu, bila je uspješna sa dobrom ekipom, uspješan sam u vođenju mafije i igram rp vec od kad je SAMP bio popularan, zadnjih 5 godina...
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Treba u gradu biti svakako najaca mafija koja se bavi drogom i slicnim supstancama, te trgovanjem ljudi!
 

DuhRatnika1609

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
1
Informacije
1. Amando Matic
2. 21
3. UTC/GMT +02:00
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. discord: Duh Ratnika#5166
6. Vaše Ingame ime: Amando Matic
7. Vaš ID: 483

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
- Kao prvo stariji sam i iskusan igrac RP-a.. Poznajem pravila 9/10. Imam 1500h+ na FiveM-u.
-Ne samo da sam vodio raznorazne organizacije, vec sam svoj server. tako da sam vrlo upoznat sa svime.. igrao na stranim em nasim domacim serverima i uvijek sam imao dobro iskustvo u legalnim a pogotovo ilegalnim organizacijama koje sam vodio. Jer jednostavno znam voditi ljude
- Imam vec spremnu ekipu koju sam ja vec vodio i koja bi bila odlicna za razvoj ovog servera u smislu ozbiljnih organizacija.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji; Pa treba se drzati karaktera, price i PRAVILA RP-a... znacci mora da bude strah ali i postovanje. U organizaciji nece svi biti istog ranka te se nece bilo ko zaposljavat. Igraci koji bi ulazili u moju organizaciju bi morali proci kao prvo Test RP Pravila te Test Pravila i Zakona Grada, kako bismo bili u mogucnosti pruziti cim bolji roleplay ostalim igracima, tj. stanovnicima ovog predivnog ali izvrnutog grada!
 

Duni Dani

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
66
1. Daniel
2. 18
3. GMT+2
4.Prosječna aktivnost na dan: 5+h
5.Đuni Dani#0203
6. Djuni Grickalica
7. 115

Dodatne informacije
1. Lider za Bloods
2. Zelim biti lider bloods-a iz sledecih razloga. Kao prvo dugo sam igrao na grandu vise od 7 meseci i znam kako sve fukcionise sto se tice servera pravila itd. Vec imam spremne ljude sto se tice turfova i grafita sto ja smatram najbitnijom stavkom svakog ganga, Na engleskom grandu sam vec igrao turfove i postavlja attackove na discordu tako da znam kako sve to funkcionise. Vec imam spremne ljude koji su spremni da preuzmu ovaj gang, Spreman turf team i graffiti team. Takodje imam spreme takozvane Event Captaine koji ce da vode svaki event i potruditi se da vode ljude na svaki event kada ja nisam tu ili nisam u mogućnosti da vodim taj event.
3. Za pocetak i nemam neki savjet za poboljsanje rolplaya jer je sve tek pocelo, ali sigurno imam u planu da dosta toga sto se gradilo i osmisljalo na engleskom serveru donesem i na ovaj
 

ImKristaaa

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
1
1. Vaše ime u RL:Kristian Marinkovic
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan:8h
5. Vaš Diskord:ImKristaa #2778
6. Vaše Ingame ime:Kristian Lukic
7. Vaš ID:1307

Dodatne Informacije
1. Lider za... Gsf Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):1 razlog je to zato sto sam na engleskom grandu bio clan ove org 2. Razlog je zato sto znam pravila i znam kako stvari idu kao lider org 3. Razlog je taj zato sto znam pravila pa cu smaniti failove org.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Pa sad trenutno nemam bas nekih ideja za pocetak al malo kaznije cu 100% imati
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom