Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban appel G.P 1.1 I Mujo Simba,Abraham

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7575
Players nickname
Valentino Haze
Administrators nickname
Mujo simba Abraham
Date
Feb 9, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/116/post-thread

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
391
Vece Postovani abrahame i mujo simba dobio sam za 1.1 na id 7575... Naime poslao sam muji dokaz da prelazim na drugi pc te kad sam popravio pc digao sam novi sistem na mom laptopu pre toga sam presao kod brata ne mogu naci acc koj je id 4692.... opet sam digao sistem i zaboravio sam da sacuvam fail gde su moje sifre zapisane i mailovi i sad ne ynam kako da nadjem mail od id 4692 molim za pomoc jer nemam vise taj acc... Postovani mujo simba i abrahame molim za unban na id 7575 i ako treba neka slika nesto bilo kakva informacija recicu vam sve sto znam stvarno ne ide toliko godina se trudim za nesto i na kraju samo tek tako nestane nisam kriv jer da jesam prihvatio bih svoju krivicu ali verujem da nisam jer stvarno mi je krivo nikad nisam nista lose rekao protiv servera te nikad nisam vredjao dmine i pogotovo starije ljude na serveru volim ovaj projekat i veruj te mi da mi je stvarno krivo zbog ovoga i nece se ponoviti vise nikad nemam sta drugo radit sem igrati na Grp pozdrav za sve <3
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
391
Naravno kad sam digao sistem zaboravio sam da sacuvam fail sa siframa i ne mogu ga naci nikako ne znam sta da radim pre da dignem sistem imao sam sve sifre jer ja ne mogu pantiti 10 naloga 2 privatna od rage i ostale za yt insta tiktok hotmail i td td ako moze unban bio bih bas zahvalan mozete i videti zadnju prijavu ne lazem niti bilo sta ako moze onda top ako ne pristajete na to onda moj RP u grandu nestaje....
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom