Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Psovanje majke i vredjanje I id 7127 i 5522

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
849

Eky Dee

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
10
Zašto je snimak sečen i ne vidi se kako ubija prvi put sa leđa bez razloga? Nego samo kako ja ležim.Osoba je najtoxičnija na grandu i dolazi svaki dan po više puta da baituje i ubija članove.
 

neba987

Player
Player
Joined
Jul 14, 2021
Messages
53
Zašto je snimak sečen i ne vidi se kako ubija prvi put sa leđa bez razloga? Nego samo kako ja ležim.Osoba je najtoxičnija na grandu i dolazi svaki dan po više puta da baituje i ubija članove.
ali ti ces ban tako da ...
 

AcaBoss

Player
Player
Joined
Feb 9, 2022
Messages
29
Zasto bi neko dobio ban kad si nas pre neko sto si krenuo da snimas ubijao
 

SERGIO BRUTAL

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
159
Druze sta ti trazis tu dolazis da stavis neki snimak na forum provociras i onda kacis ono aj malo odrasti
 

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
507
Zašto je snimak sečen i ne vidi se kako ubija prvi put sa leđa bez razloga? Nego samo kako ja ležim.Osoba je najtoxičnija na grandu i dolazi svaki dan po više puta da baituje i ubija članove.
Nmvz sto je on tb ubio opsovali ste mu majku... to je strasno ...

DIOR
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Zalba zakljucana zbog vrijedanje i off topica, Svako ko se svadjao i vrijedjao dobit će kaznu na forumu.​
 

Veso_Zampa

Go cry to yo' mama 😘
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
24
Nije li ovo snimano preko OBSa, jer kad je otisao da ugasi snimanje nije se vidio display, sgo znaci da program ne snima display.
 

neba987

Player
Player
Joined
Jul 14, 2021
Messages
53
Nije li ovo snimano preko OBSa, jer kad je otisao da ugasi snimanje nije se vidio display, sgo znaci da program ne snima display.
samo znas da kenjas ni za kurac nisi idi placi mudji
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom