Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42072
Players nickname
Kiki Leizy
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
May 10, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/OwFAzxJ

Kliker

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
132
Cao Mujo Dobro Jutro mislim da nema potrebe da se ikako opravdavam na ovu temu ni ti zelim da to radim. Znas sve, upoznat si sa situacijom, nema potrebe da ista lazem to bi samo pogorsalo ovu situaciju u kojoj jesam. Prvo, zelim da se zahvalim za unban mog forum naloga i kao sto sam i rekao necu da krsim vise offtopice po forumu pa tako ni ingame ako odlucis da mi das unban. Logove imas, sve potrebno imas, sve vidis, znas koliko sam lutrija otvorio i sam sam svestan toga pristajem na svaki vid wipe-a kako money-a pa tako i character-a... ako je zapravo i potrebno. Kao sto sam vec i rekao mislim da svako od nas zasluzuje drugu sansu pa makar sta uradili. Ako se odlucis da mi das unban ja ti licno obecavam da cu da se trudim da ne prekrsim ni jedno pravilo, cak ni najmanji PG. Banovan sam vec eto par dana a vec se smaram kod kuce jer zadnjih godinu dana igram na RS1 serveru i do sad nisam igrao ni na jednom slicnom. Ima dobrih ljudi, Previse osoba sam upoznao na ovom serveru sa kojim sam i dan danas na discordu kao prst i nokat. Svi moji prijatelji pa tako i moja devojka sa kojom zivim su dobili unbanove uz neke polu wipe-ove, brisanja automobila,kuca... U svakom slucaju zamolicu te ovim putem za unban mog naloga. Necu vise da duzim ovu temu sve dalje ostaje na tebi i tvojoj odluci. Cenim svaki odgovor na ovoj molbi. Lep pozdrav. Kiki Leizy.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom