Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

djoki lazarevic

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
11
Ime Porodice:ČAČANI


Leader Porodice: djoki lazarevic


ID vlasnika Porodice: 16514


Broj kuće od Porodice: 832


Discord Leadera Pordice: brko#7260


Link forum profila: djoki lazarevic


LOGO PORODICE:


ISTORIJA PORODICE:prvo pocinjemo od toga kako je nastala familija.Djoki i Mihailo su bili jako siromasni ljudi,nisu imali para ni za hleba.Jednog popodneva su sedeli u kaficu i pili vodu,tada su dosli na ideju da krenu da pljackaju.Prvo su opljackali jednu malu trafiku,a tu ih je finansirao Nemanja i kupio im je pistolje pod uslovom da njemu od pljacke ide 20%.Krenuli su da to rade i svidelo im se.Posle par uspesnih pljacki odlucili su da sebi kupe svu potrebnu opremu i da krenu na pljacku banke za koju im treba bas dosta para.Dosao je i taj dan za pljacku.Krenuli su i sve je teklo dobro do trenutka kada je Mihajlo popio metak.Odmah sam ga prebacio u hitnu i krenuo za njim.Zakleo sam se da cu opljackati banku da bih mogao da otplatim njegovo lecenje.Sreda,21:30 krenuo sam na pljacku,stigao sam i krenuo da uzimam pare iz sefa.Uzeo sam negde oko 50.000.000$ i uspesno otplatio njegovo lecenje.Sedeli smo u kaficu jednog dana sa 46.000.000$ i razmisljali smo sta mozemo da uradimo sa tim parama,setili smo se da mozemo da osnujemo familiju i da obaramo ostale familije na tlo!Tako je nastala familija ČAČANI.

RANKOVI FAMILIJE:
(1) - novajlija
(2) - poznanik
(3) - burazer
(4) - don krusevca
(5) - biznismen
(6) - desna ruka
(7) - glava
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom