Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Informacije:

1. Vaše ime u RL: Ensar

2. Vaše godine: 21

3. Vremenska zona: CEST

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h

5. Vaš Diskord: Falcone#5951

6. Vaše Ingame ime: Jake Falcone

7. Vaš ID: 2410



Dodatne Informacije

1
. Lider za: Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):



- RolePlayam veoma dugo. Savrseno znam kako i sta treba jedna banda da radi. Pored toga sam ozbiljna osoba, tako da nece biti greske sa strane organizacije.

- Ne bi mi bilo prvi put da sam lider Ballas-a, da RPam lidera bande uopšteno, kako ovdje tako i u drugim gradovima. Volim da sve to izgleda realno, te bi se tako i postavio. Volim da dajem šansu novina, i sa ih učim onako kako mislim da je ispravno. Postoje i ljudi koji su duži period tu sa mnom, te se pokazalo da odlično funkcionišemo zajedno. Isto tako generalno ne bi imao prbleme mi sa tim da me poštuju, jer znam kad treba da se zajebajem a kad da radimo ozbiljnu stvar.

- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije, ne svidja mi se sta lideri dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu posle previse kiksa. Ropleplay obozavam, i zelim da im pokazem kako bi trebalo da izgleda, i da se ponasa jedna banda...

- Mislim da svako ko me sreo random u gradu, da li ja u tom trenutku bio civil, fib ili gangster, maksimalno sam ispostovao svoju ulogu i radio kako treba. Naravno bice ljudi koji ce reci da nije tacno, jer su vrv izgubili ili sl.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se preterivalo, ali previse je vestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smeju. U sustini zna se sta momci iz hooda radi, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Obzirom da sam bio i administrator većeg levela, moram reći da poznajem izuzetno dobro pravila. Pa bih se prilagodio njima što se tiče samog roleplay-a.
 
Last edited:

Kajmak Nakvadrat

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
175
Informacije
1. Vaše ime u RL Dario
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-12h
5. Vaš Diskord KAJMAK#0020
6. Vaše Ingame ime Dreaky Greener
7. Vaš ID 9746

Dodatne Informacije
1. Lider za..
.The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Pre svega, pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider The Ballas Gang-a, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv.Igrao sam FiveM preko 3 godine, imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.
- Imam liderske sposobnosti i mogu da se brinem o svim clanovima bande.Kada budem regrutovao, to ce biti ljudi koji poznaju pravila, koji imaju dobre komunikacijske vestine i koji imaju dovoljno strpljenja.
- Zelim da se fokusiram na dogadjaje bandi.Moj prioritet je obavljanje svih evenata kao sto su Tajna Radnja, Battleship, Submarine,Turfovi ,Pljacke Prodavnica i Prodavnica Oruzja.
- Bio sam lider mnogih bandi i znam greske koje lideri cesto prave i postaracu se da mi se to ne dogodi. Takodje sam video i najcesce stvari za koje bande dobijaju warnove na ovom serveru (Turfovi).Imam stvarno dobar tim za turfove, oni ce biti savrseni na turfovima i nece krsiti pravila.
- Glavna stvar u kojoj ucestvuju bande su pljacke i svakodnevno vidim ljude kako krse pravila i zelim da to promenim.Vecina bandi samo krene unaokolo krseci pravila i onda kada vide da neko drugi krsi pravilo, prijavljuju to kao licemeri.Nisam voljan da imam takve ljude u svojoj organizaciji (ako mi se ukaze prilika).
- Zelim da se svi zabavljaju,ne uzivam u toksicnoj atmosferi, ne tolerisem je i pobrinucu se da Ballas nema toksicne clanove.
-Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.
- Moja ljubav prema Grand-u bi samo poboljsala kvalitet RP-a koji nedostaje u bandama.
- Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske.Sakupio sam mnoge timske vestine tokom igre na Grand-u.Mislim da je iskustvo jedno od najbitnijih stvari.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Spreciti toksicno ponasanje bandi prema ljudima.
- Davanje bonusa clanovima koji zasluze.
- Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja.
- Zelim da se uverim da ljudi koje regrutujem znaju pravila i želim da uspostavim red u kome se neoprošteno delo neće oprostiti.
- Zelim da pokazem da Gang ne ubija coveka samo iz vatrenog oruzja.
- Zelim da napravim razlicite strategije i ljudima pokazem razlicite stvari da se pljacke ne moraju zavrsiti vatrenim obracunom.
- Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Captain“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Captain-a" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama.
- Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
- Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
- Lideri bandi treba da komuniciraju jedni sa drugima i organizuju sastanke kako bi razgovarali o mogucim savezima i sklapali dogovore. Ovo bi trebalo da se uradi u igri, umesto da se samo dogovaraju na Discord-u.
- Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.
 

Kole84

Šef
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
59
1. Vaše ime u RL : Kosta
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5-6h
5. Vaš Diskord : kole#3608
6. Vaše Ingame ime : Kole Reyli
7. Vaš ID : 18618


Dodatne Informacije
1. Lider za...Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Ballasa, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv.Igrao sam FiveM preko 3 godine, imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.

-Planiram da slusam slusam muziku u svom hudu i da vozim bmx, zeleo bih da ostvarim sto vise roleplaya koliko je to moguce.

-Bio sam u mnogim razlicitim organizacijama i bandama, posto sam na serveru 3 meseca, verujem da ce moje liderske vestine i ljubav prema ovom serveru doneti stabilnost koja je preko potrebna ovoj organizaciji.

-Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske.Sakupio sam mnoge timske vestine dok sam bio High Command u raznim bandama.Mislim da je iskustvo jedno od najbitnijih stvari.

-Vecina bandi misli da je sve u pucnjavi u getu i legalnoj organizaciji, ali moja banda ce pokazati da verujemo jedni drugima i pomazemo jedni drugima koliko god je to moguce.

-GTA V RolePlay igram od samog pocetka FiveM-a 2019. i bio sam lider mnogih organizacija.Stekao sam mnogo iskustva i imao koristi od gresaka drugih lidera, kao i od njihovih ispravnih postupaka, tako da smatram da je iskustvo najvaznija stvar u organizaciji

-Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani poznavanje pravila geta. Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja npr „Da li vam je dozvoljeno da udjete u hq dok vas juri druga banda ?" i dodacu da moj tim za regrutovanje nece regrutovati ljude manje od 5 levela.
-Voleo bih da imam JEDNOG clana od poverenja u bandi koji drzi procenat novca koji zaradjujemo i kojim smo nagradjeni od dogadjaja i ustedjeni novac ce se koristiti za pomoc clanovima u bandi da kupuju skillove koji ce im pomoci u bandi. Na primer, skill za revolver je 250.000 dolara i ako clan nije mogao sam da priusti vestinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako sto cemo obezbediti nesto novca za kupovinu vestine.
-Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
-Iz onoga sto sam video po serveru znam da ce neki ljudi poceti da se "mesaju" tokom RP situacija kada drugi krse pravila, da bi pokusali da nameste kaznu, pokusacu da kazem svim svojim clanovima kada drugi igrac prekrsi pravila u situaciji da samo nastave situaciju ako je moguce i da upale snimanje, i da snime sta igrac radi pogresno.
-Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Captain“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Captain-a" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama i popunjavaju kartu geta ljubicastom bojom ;)
-Uvodjenje Spray team-a i uvodjenje vodje tog teama, oni ce se uvek voziti po teritoriji geta, i pisati nase ime po zidovima sa sprejem.
-Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.
-Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
-Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja
-Fokusirao bih se na obezbedjivanje dobre strukture bandi i fokusirao bih se na kriminalne aktivnosti koje pruzaju dobar RP serveru, umesto da samo ubijam u getu.
-Trudicu se da podelim nagrade clanovima koji ce biti dobri u događajima, a takođe i članovima ako nam daju vremena da se poboljšamo.
 

Cengela Sefovic

Player
Player
Joined
Jun 7, 2022
Messages
341
1. Vaše ime u RL: Vladimir Vujovic

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-11h

5. Vaš Diskord: Vlladex XD#7723

6. Vaše Ingame ime: Vladimir Vujovic

7. Vaš ID: 4237

Dodatne Informacije:


1. Lider za: EMS-a (Bolnice)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

1) Interesuje me medicina i pomaganje ljudima, ja mislim da ona pristaje mom karakteru, dosta sam bio u drzavnim organizacijama EMS/FIB/SAHP/GOV/NG.

2) Znam pravila grada, kao high command pomagao sam zamenicima i direktoru u nekim situacijama:

3) Od pocetka
"Grand Rp" sam bijo u EMS-u bijo sam Vodj lab tima bijo sam u hig comand trenutni rank u EMS-u mi je "26" rank ili ti "(08) Head of Hospital Civis Staff".

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

*Pri primanju novih clanova
EMS-a bi se trebalo ispitivati neka osnovna pravila poput
(pg,mg,lta,vdm,rdm,fear rp itd)da se primaju i ljudi koi mogu da igraju minimalno 2h dnevno i naravno ooc-15+,ic- 5+ godina.

*Pokusao bih da poboljsam rp ponasanje u bolnici i na intervencijama intervencije koje su na brdima i preko 4000 metara da se na njih ide Helikopterom.


*Sto se tice lab tima lekovi za sam EMS/FIB/SAHP/GOV/NG bi se moralo izvesti minimalno 1 do 2 sedmicno kako ni jedna organizacija nebi ostala bez lekova.
 
Last edited:

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mišo
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: UTC+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 15h
5. Vaš Diskord: Desanta#3943
6. Vaše Ingame ime: Michael Desanta
7. Vaš ID: 7535

Dodatne Informacije
1. Lider za...EMS (Bolnica)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Htio bi uvesti malo više roleplay-a u bolnicu jer vidim da dosta bolničara ne zna šta su /me /do /try /todo komande pa ih i ne koriste, htio bi da se to počne koristiti kako treba i da bolničari mogu doći na mjesto nesreće i kvalitetno po roleplay-u obaviti svoj posao.
2. Gledao bi zaposliti ljude koji su prije svega aktivni i naukovani da znaju šta je posao bolničara, a šta nije. Da se ne bi opet desilo da bolničari rade probleme.
3. Rankovi i zapošljavanje drugova samo zato što bi bio Direktor. To je jedan od najvećih problema ovog grada jer većina ljudi samo zaposli svoje ljude, a drugima ne daju prilike štoviše daju im rankove po drugarstvu, a ne po kvaliteti njihovog rada, e pa to se kod mene nebi desilo ako si aktivan i radiš posao kako treba i vidim da se trudiš ti ćeš kod mene napredovat pa makar ljudi mislili da si najgori u gradu, ja nisam jedan od onih koji če da OOC zamjerice rešava IC kaznama jer opet to nema logike, ako nema veze sa bolnicom ne zanima me.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prije svega gledao bi da svi moji radnici poštuju sva pravila grada i bolnice. Forsirao bi korištenje /me /do /try /todo akcija što je više moguće, sa starijim ljudima bi došlo i do kvalitetnije usluge bolničarskih usluga našim građanima Sandy bolnica bi imala 2 osobe svaki dan u svakom satu gore da rade, a ne da ljudi moraju čekati 5 do 10 minuta da se sami liječe. Manje više sve sam naveo gore tako da možete več vidjeti da imam ozbiljne namjere sa bolnicom.

Hvala na čitanju moje prijave. Ugodan dan vam želim.
 
Last edited:

Ivica Monte

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
383
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivica
2. Vaše godine: 29
3. Vremenska zona: UTC+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h - 10h
5. Vaš Diskord: Ivica#6505
6. Vaše Ingame ime: Ivica Monte
7. Vaš ID: 21400

Dodatne Informacije
1. Lider za EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Da podobrim roleplay-u i da podignem bolnica na jedni vecu nivo a mogu da kazem i najveci nivo. Da spodelim moje znanje sa druge kolege i moje iskustvo kao bolnicar pre sve a i kao lab team lider u proslost.
2.2 Deo koji rade u EMS-a su mi prijatelji i te sto si bili izbacene takodje. U izbacene bilo je dobri ljudi pa voleo bih da ih ponovo motiviram i vradim kako bih imali kvalitetnog rada u EMS.
2.3 Hocu da uradim lab team koji cu imati svoje ljudi koji cu da rade ljekova i voze ljekova kako bih sve drzavne organizacije imali veca zaliha na lekova i kada bude bilo potrebe dobijali sto vise lekova. Oko Lab-a imam dobra ideja koju cu imati svoje rankova.
Mogu jos 10 tacke da dodam.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Ja cu da delim savete pojedinecno kako bih dobio kvalitetnog RolePlay i kako bih pojednostavio. Necu da bude Sandy Bolnica zaboravljena kao do sad i hocu sva rankova da rade svoji rad bar 2 sata na dan. Mogu da ih pomazem oko to u koju situaciju kako odreagovati. Necu vise da duzim pricu zato sto buduci lider ako ne budem ja kopirace me.

Da budem iskreno glavna cel u moji roleplay je EMS kao jedna vrhunska organizacija. Hvala vam puno.
 

Kristijan Smith

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
6
1. Vaše ime u RL: Kristijan Mladenovic

2. Vaše godine: 21

3. Vremenska zona:GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan:8-9h

5. Vaš Diskord: Exidil#0376

6. Vaše Ingame ime: Kristijan Smith

7. Vaš ID: 10609

Dodatne Informacije:

1. Lider za EMS-a

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1) Jer sam bio predugo u medicini i to mi je postala navika i zelim da produzim to, i zelim da se bolnica vrati u ono sto je bila nekada.

2) Sva pravila direktora i zamenika kao i duznosti su mi veoma dobro poznati jer sam zamenik bio odredjeno vreme, imam volju za tim i ne zelim da takva organizacija i tako vazna stvar propadne.

3) Skoro od samog pocetka igranja na Grand-u sam usao u Ems-u i bio sam jako zadovoljan i voljan da budem tu i smatram da za high-command team treba jako ozbiljan tim ljudi, sto mislim da i sam jesam i da mogu da budem deo toga.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Prvo bih naveo primanje novih clanova i prolazenje samog treninga sa tim ljudima, ne bi trebalo primati osobe ispod 15 godina, iz jednostavnog razloga sama neozbiljnost i zelja da udje i da izadje iz organizacije.
2. Davanje otkaza a da nije ostao u EMS-u ni dve nedelje preko prim-a bih strogo kaznjavao uz pomoc nadredjenih naravno, i sam zahtev da napusti organizaciju a da nije bio tu ni 2 nedelje, bi bila novcana kazna koju bi morao da plati EMS-u.
3. Svaka maska koja izadje iz sefa treba biti ubelezena, kao isto kad i ko je dobio tu istu masku svako gubljenje maske ili nesto slicno bih kaznjavao strogom kaznom jer svi znamo sta se desava s njima na kraju i gde one zavrse.
4. Postavio bih nekoga kome verujem i da imam bas veliko poverenje u tu osobu da mi posmatra svakog bolnicara koga zahtevam kada se izrazi sumnja da je to potrebno da se uradii takve osobe bih kaznjavao za ucinjenu stvar, i nagradjivao nadgledace.
5. Za pocetnike bih napravio posebnu obuku za intervencije kako i sta da rade kada odu do osobe i kako da se ponasaju i najvaznije sta da pricaju, jer je to najbitnija stvar, zato smo svi i ovde.
 

Aleksa Nikolic

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
20
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: UTC+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h - 11h
5. Vaš Diskord: 4leksA#3377
6. Vaše Ingame ime: Lee Kan
7. Vaš ID: 18529
Dodatne Informacije
1. Lider za EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.Prvi razlog
je taj sto bih voleo da budem lider neke organizacije pa mislim da je ovo jako dobra prilika.Ja volim EMS i zato bih bas zeleo da postanem leader.
2.Drugi razlog je taj sto mislim da imam dovoljno godina (IC i OC),pa samim tim,i mislim da bih odlicno vodio ovu organizaciju.
3.Treci razlog je taj sto sam bio i u drugim Drzavnim organizacijama kao sto su:LSPD,FIB i GOV.Tamo sam stekao mnoga i mnoga iskustva i bio sam tamo jako jako dugo.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1
.U organizaciju bih iskljucio dovodio ljude koji imaju iskustva u ovakvom radu,koji su mozda ranije bili u nekim drugim organizacijama kao sto sam bio i ja.
2.Ko ima manje od 10 godina u gradu nebi mogao uci u ovu organizaciju (ako bih ja naravno postao lider) jer mislim da ljudi ispod 10 godina nemaju dovoljno iskustva da bi radili u ovakvoj ozbiljnoj organizaciji.
3.Ko bi zeleo da udje,osim godina,morao bi da zna sva osnovna pravila (RP-Pravila) jer ko zna pravila odlicno ce se snaci u poslu i ako naravno bude usao u neki sukob,svadju mogao da izadje kao pobjednik iz situacije jer zna pravila.

TO JE NEKO MOJE RAZMISLJANJE ZA POBOLJSANJE RP-ANJA U ORGANIZACIJI I NADAM SE DA JE SVE OVO DOBRO STO SAM REKAO

VAS GRADJANIN:Lee Kan
_81076041_520094113.jpg
 
Joined
Feb 4, 2022
Messages
110
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Boris Petrovic
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: UTC+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: 𝔓𝔢𝔱𝔯𝔬𝔳𝔦𝔠_𝔅𝔬𝔯𝔦𝔰#1505
6. Vaše Ingame ime: Boris Keljanovic
7. Vaš ID: 16070

Dodatne informacije:
1.Lider za: EMS
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?:
1) Pre svega veoma ozbiljno shvatam ovu organizaciju, dugo vremena sam proveo u njoj, moj rp zivot se u vecini dana svodi na rad u bolnici, pomaganju ljudima kao i kolegama prosao sam svaki cin koji je zaposleni mogao da prodje od intervencija, dezurstva u glavnoj bolnici, sefa bolnice, lab team lidera,zaposljavanja novih clanova organizacije, proveru rada zaposlenih preko diskorda pa sve do sefa odeljenja (cin koji zna svaki sektor organizacije) koji sam danas i voljan sam da se okusam da postanem direktor, veoma sam snalazljiva smirena i odgovorna osoba, cvrsto postujem svoj cin i trudim se da ga prikazem u najboljem svetlu!

2)Van organizacije naravno imam iskustva u samom rp zivotu, upoznat sam sa pravilima grada kao i pravilima same organizacije za koju se prijavljujem, nisam sklon krsenju pravila!

3)od samog pocetka mog postojanja u "Grand Rp" sam proveo u ems tacnije 4 meseca i zeleo bih da dostignem najveci cin iz razloga sto sam bas zavoleo ovu organizaciju

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Smatram da je ova organizacija jedna od najhvaljenijih s time bih zeleo da tako i ostane...clanovi ove organizacije bi iskljucivo trebali da budu iskusni i ozbiljni ljudi pre svega kolegijalni i ljudi koji maksimalno postuju pre svega sto su clan ove organizacije pa onda da postuju svoj cin i svakog kolegu nebitno koji je cin kolege kojeg treba postovati, ova organizacija govori sama za sebe a to je da je njena duznost da pomaze svima u gradu s time bih uveo taj sistem i u samoj organizaciji smatram da je sloga kljuc da ova organizacija funkcionise maksimalno moguce!

-Takodje bih uveo sistem specificnog dana i vremena zaposljavanja novih clanova kao i lab akcije kako ne bi doslo do nezeljnih situacija poput neaktivnosti kao i zalihe koja je potrebna da bi funkcionalnost bila stabilna

-Sto se tice samih clanova organizacije pre nego sto postane clan zahtevao bih minimalan broj ic godina u gradu od 15 godina a oc 18 godina takodje i poznavanja pravila grada poput PG,MG,Fear Rp,LTA i mnogo drugih bitnih za ovu organizaciju kako ne bi dolazilo do opomena takodje bih zahtevao od svakog clana znanje pravila bolnice a najvise da strogo igra ulogu bolnicara svakog puta kada je na duznosti takodje ce se zahtevati poznavanje me,do i try komandi

-nakon toga bih uveo sistem u kom bi svaki cin radio specifican posao, na primer rank poput hitne pomoci koji radi samo intervencije kao i njihov vodja poput vodje hitne pomoci, doktor opste prakse bi bili ljudi koji rade samo u glavnoj i sandy bolnici kao i njihov vodja koji bi bio vodja bolnice slican sistem bi bio uveden za svaki sektor u ovoj organizaciji kako bi se izbeglo nepotrebno koriscnje ceta i radia i poboljsala profesionalnost iz razloga sto bi pristup nekih rolova imali samo iskusni i testirani ljudi takodje bi se uvelo da veci cin bude onaj koji radi odgovorniji posao time bi se taj cin vise nagradjivao od cinova koji rade laksi posao sto bi dovelo do toga da se svako potrudi

-smatram kad bi se uzelo u obirz sve prethodno navedeno da bi ova organizacija funkcionisala veoma efikasno

-tokom samog vodjenja bolnice bih uveo jos mnogo poboljsanja koja ovde nisu navedena svaki propust bih u sto kracem vremenu doveo u red i trudio bih se da ova organizacija sto vise lice na ono sto treba da bude!
 

Miljenko Poppara

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
47
Informacije
1. Aleksa Surlan
2. 16
3. UTC+1
4. 10-14 sati
5. Micko Nevolja#3744
6. Jinx Armone
7. 7571

Dodatne Informacije
1. Lider za
Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

1. Prije svega zato sto igram na serveru vise od 9 mjeseci i imam dosta rp iskustva sa istim.
2. Odkad sam na serveru sam stalno bio u gangovima i tako sam stekao puno iskustva.
3. Zelio bih biti lider jer smatram da bih dosta bolje mogao dogurati od predhodnih Bandi.

4. Jos jedan razlog je sto bih hteo biti lider je da bih povecao razine rpa u Bandi.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Kao prvo pricanje ic sa ljudima bi pobojsalo dosta RP.
2. Želim učiniti gang roleplay zanimljivijim za sve igrače, bilo da se radi o državnim organima, obiteljima ili drugim bandama.
Također bih više stavio na kartu trgovinu droge i oružja,čime se stvara više RP-a između bandi i Familija.
3. Familije mafijaškom strukturom, mogu od nas naručiti zaštitne mjer,jer su u RP bande pod mafijom.
4.Bande bi također trebale biti bande bez uvijek pucanja uokolo.
5.Kako bismo pokazali više prisutnosti u gradu,obilazio bih sa cijelom bandom u lowraiderima po gradu.
6.
Također bih želio koristiti skrivene lokacije kao što su Weapons Factory, Motel, Kanibalski kamp za unapređenje Roleplay
Situacije.
7.Pravio bih Teamove koje bih radile taj i taj poso npr:Team Spray je zaduzan za spreyane grafita po gradu, Team Turf je zaduzan za zauzimanje Terrtorija, ...
8.Ti isti Timovi bi bili vodjeni od Ljudi koji su sposobni za taka zaduzenja. (naravno po zasluzi)
 

Mladen Markovic

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
10
Informacije:

1. Vaše ime u RL: Mladen Bajrić

2. Vaše godine: 18

3. Vremenska zona: GMT+2

4. Prosječna aktivnost na dan: 8h

5. Vaš Diskord: DjomlaX#4214

6. Vaše Ingame ime: Mladen Markovic

7. Vaš ID: 15272



Dodatne Informacije

1
. Lider za: EMS

2
. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1. Volim posao ove organizacije jer i u RL volim da pomažem ljudima na svaki način koji mogu. Takođe moj izbor u RP životu jeste karijera u ovoj organizaciji..
2. Imam iskustva i sposobnosti za vođstvo tima/organiyacije i zbog toga želim da te veštine pokažem i da se iskušam kao lider ove organizacije.
3..Želim takođe prikazati svoju veštinu kreativnosti i inovativnosti preko unapređenja orgniayacije. Da bih ovo pokazao išao bih ka cilju da posao u organizaciji bude za radnike što jednostavniji ali da efikasnost tog posla bude na maksimumu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
1. Postaviti imena rankova na naš jezik da bi iskustvo igre bilo bolje za ljude sa ovog područija
2. Dodati više različitih bolesti da bi se još više doprinelo realističnosti jer u RL postoje razne bolesti odnosno više od 3.
3. Dodati rankove za doktore specijaliste kao što su pulmolog, otorinolaringolog, oftamolog itd. Ovaj savet se nadovezuje na prošli i poenta je da se dodaju bolesti da bi ovi doktori mogli da ih leče.
4. Dodati recepte i apoteku. Ukoliko je neko bolestan treba da dođe kod lekara da ga pregleda i da mu izda recept pa da on ode u apoteku u okviru bolnice i kui te lekove.
 

Djole__00

Player
Player
Joined
Oct 18, 2021
Messages
24
INFORMACIJE:
1.Vaše ime u RL: Djordje
2.Vaše godine:16(uskoro 17)
3.Vremenska zona:GTM+2
4.Prosečna dnevna aktivnost :8/10h
5.Vaš Diskord: ®DJ0£€€®#1925
6.Vaše Ingame ime: Diego Kesh
7.Vaš ID:4563

Dodatne informacije :

1.Lider za: EMS
2.
Zašto želite biti lider ove posebne organizacije(navedite tri razloga sa objašnjenjem):
1.Već dugo vremena sam na ovom severu i kroz to vreme sam naučio rukovodjenje i upravljanje ljudima kroz to što sam bio leader i coleader mnogih uspešnih porodica, pa čak i nekih organizacija.
2.EMS mi se kao organizacija svidjala od početka servera, bezbroj puta sam bio član iste pa sada smatram da je došlo vreme da ja rukovodim organizacijom i dovedem je do maksimuma
3. Ukoliko budem postao leader trudiću se da sve bude na maksimalnom nivou, da sve funkcioniše kako treba bez ikakve greške, da bude pre svega poštovanje izmedju kolega, većih činova, itd...
3.Vaši saveti za poboljšanje RP razine u organizaciji:
1.Dakle, smatram da EMS može i mora biti jos mngo bolja i uspešnija. To bi se desilo tako sto bi tokom celog dana u svakoj bolnici stojati minimum 2 bolničara koji bi pružali pomoć građanima. Kompletna organizacija ljudi bi bila podignuta na maksimalni nivo, svi oni koji ne budu radili u bolnicama ce biti u službenim vozilima i gradom čekati hitne pozive.
2.Članovi koje budemo primali u organizaciju će biti testirani koliko znaju rp pravila, jer bez toga niko neće moći da postane član EMS-a. Bili bi organizovane česte,, akademije,, gde bi smo pružili priliku svakome ko bi želeo da se zaposli kod nas.
3. Neće biti zapošljavanja,, preko veze,, nego organizacija ima da se poštuje kao i članovi koji se trude da uspu u njoj. Na visoke položaje biće postavljani samo ozbiljni ljudi koji se razumeju u RP i u koje sam siguran da ce voditi organizaciju kada mene nema....

Hvala na čitanju, svako dobro:)
 
Last edited:

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
142
1. Vaše ime u RL Ognjen Obradov
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na da. Po radnim danima po 7 sati a vikendom mogu da budem celi dan
5. Vaš Diskord ឵ Zed Darkin#6043
6. Vaše Ingame ime Zed NoMercy
7. Vaš ID 7925

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav Zed
 

Zika Yeager

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
56
Informacije:
1. Vaše ime u RL:Martin
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8 sati
5. Vaš Diskord:
𝕯𝖆𝖘𝕲𝖊𝖑𝖇𝖊#9503
6. Vaše Ingame ime: Zika Yeager
7. Vaš ID: 8206

Dodatne Informacije
1. Lider za Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Znam pravila i bio sam u svaku org i krimanalnu i drzavnu
-Zelim biti lider jer mislim da sam dovoljno sposoban da vodim org
-I zelim da napravim najbolji rp

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Postovati svaki cin bez mrznje i toxic
-ici na svaki event podmornica,podmorska bitka tajna radnja itd tid



 

Tomas Venganza

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
20
1. Vaše ime u RL: Toma
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4+
5. Vaš Diskord: TomiVisuals#1477
6. Vaše Ingame ime: Tomas Venganza
7. Vaš ID: 3460

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Ballas Gang
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što jako dobro poznajem RP, a naročito sam svoj RP život proveo u bandama
Sta se tice lidera, bio sam lider Marabunta Grande imao sam uspesan mandat no nisam uspeo da produzim. Hocu da napravim bolju pricu nego prosli put.
ovu aplikaciju za lidera. Znam kako temeljito voditi organizaciju zato što sam bio veći rank u Ballasima te sam vodio svakakve RP akcije u organizaciji. Mislim da je moje znanje o pravilima vrlo ključno, tj. za da za svaku situaciju znam što se smije, a što se nesmije. Mislim da imam najbolji Turf Team na serveru jer smo nedavno pa sve do sad dominirali Turf scenu. Imam i 15 pouzdanih ljudi koji mi daju podršku i bodre me u mojim postupcima. U mojoj organizaciji će vladati chill atmosfera no naravno posao koji bande moraju izvršiti bit će detaljno i izvršen. 2)Želim postati lider kako bih pružio ljudima šansu u RP-u. Želim početi raditi RP-eve kakve nitko nije vidio i zainteresirati igrače da što više igraju i da se upoznaju sa pravim RP-om. Nije mi se svidjelo kak su neki drugi lideri vodili u drugim organizacijama, mora postojati uravnotežena veza izmedu Turfova i RP-a i svakom se treba posvetiti na određeni način.
3)Želim postati lider zbog toga što znam koju veliku odgovornost dobivam, mislim da sam jedan od boljih kandidata za Ballase jer se i u RL bavim sportom i imam dobru disciplinu rada. Pošteno dajem rankove i kažem ono što mislim. Bit ću pravedan lider te će se moja riječ morati ispoštovati. Nitko u mojoj organizaciji neće odnositi prema drugim članovima sa nepoštovanjem-

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Uveo bih strože ispitivanje pravila, igrači bi trebali znati pravila na primjerima. Ljudi koji prekrše pravilo bit će upozoreni i opomenuti, a ljudi koji znaju da se to nesmije, a i dalje prekrše i Bio bih jako strog što se tiče vrijeđanja igrača, sve svađe bih riješavao licem u lice. Uveo bih bonuse članove, dijelio bi ih ljudima koji su se istakli u tom danu. Ono na što ću najviše obratiti pozornost je da članovi ne MG-aju, tražio bih pravi RP. Svaki dan bi bio drugačiji jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u. Tražio bih da svi imaju POV kako nebi došlo do nepotrebnih warninga. Još jedna stvar na koju ću se obazirati je da budemo kao prava banda znači da smo stalno u hudu, konzumirano travu, pijemo alkohol... Sazivao bih sastanke da se svi dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje.
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:6-10h
5.Vaš diskord:tome #2243
6. Vaše Ingame ime: Dona Jeans
7. Vaš ID:24227



Dodatne Informacije
1. Lider za the Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Paaa...dobar dan svima koji citate,htio bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav dio RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.

-Vjerujem da za postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi htio pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako kako da kazem stvoren,jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvijek ih mogu rijesiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumijevanja.U proslim vagosima bio sam zamjenik,i kad god nie bilo lidera uvijek bi odlicno vodio naš tim tj. clanove na eventove,u geto,na talačke itd....Uz sebe bi donio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pri jako velikoj pomoci organizaciji.

-Prije dolaska na ovaj server igrao sam i na drugim "Roleplay" serverima poput FiveM.Panama Roleplay i Dream World, a igranje GTA Roleplay servera zapoceo sam 2020. godine, te sam odlucio dati priliku i ovom serveru koji mi se za sada jako svidio.Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje vještine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle daje u bandama bit ici samo po getu se pucati i plačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osječaj...Isto bi htio i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne dase samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera (koja jako dobro znam) mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti iznimku), zato jer kako da kazem ima dosta "djece" koja ne postuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osječaj.

-Prije ulaska u organizaciju bi zahtjevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svatko tko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštvanje viših činiova je obavezno a vrijedanje viših činova ili bilo kojeg člana organizacije biti če strogo kažnjeno.

-Imam i cijeli turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojemu su izvnaredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga

da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Imati cu graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takoder cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobivati po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobivat ce ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,aktivnosti naravno itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti (nie obavezno, ali bi volio da to naprave) kako bi znao zasto se nemogu pojaviti

To je sve od mene i sretno svim kandidatima !!!! Srdacan pozdrav od Done 😊!!!




 
Last edited:

Zile_Yip

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
259
1. Vaše ime u RL: Zivojin
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: Zile Yip#2066
6. Vaše Ingame ime: Ziile Yip
7. Vaš ID: 17704

Dodatne Informacije

1. Lider za The Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Htio bih da probam da vidim kakav bih leader bio i smatram sebe da bih mogao da vodim organizaciju posto sam vise puta bio high komanda takodje sam bio u svim kriminalnim organizacijama i kada god nije bilo leadera ja sam vodio ljude na pljacke,talacke i evente. Htio bih da pokusam da the los santos vagos organizaciju pretvorim u najjacu organizaciju na serveru. U the los santos vagos bi doveo ljude koji su dugo na serveru i koji su mnogo aktivni i tako bih u pocetku odma the los santos vagos bila dobra organizacija. Voleo bih da budem leader the los santos vagos organizacije zato sto mi je to bila prva organizacija u koju sam usao kada sam tek krenuo igrati igricu i odma sam se tu zabavio i u the los santos vagos organizaciji sam naucio sva pravila koja znam u njoj mi je jednostavno bio pocetak igranja i sada bih volio da budem leader. Kada bih bio leader the los santos vagos organizacije cesto bi radili pljacke, talacke, pucali se u ghetu, itd i mojim clanovima bih uljepso RolePlay kao sto su meni uljepsali tadasnji clanovi the los santos vagos organizacije. Uvjek bih pazio na ponasanje svakog clana organizacije ne bitno koji je rank da li ga znam ili ne znam ne bih bilo svadja ili tako nesto RolePlay bi bio kao sto svi zelimo da bude.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Poboljsao bih tako sto bih stavio limit 14+ OOC godina posto ima mnogo djece koja ne zele da postuju pravila i ne slusaju vece rankove kada ih zovu na neki event ili nesto za sta se oni trude da bih njima napravili zanimljiviji RolePlay

2. Prije ispitivanja bih se trazio pasos od momka/cure koji zele da udju jer bi bilo da mora da ima iznad 5 godina u gradu, a posle ispitivanje detaljno pravila grada i gheto pravila

3.Strogo zabranjeno vredjanje clanova organizacije i ne postovanje veceg ranka u organizaciji

4.Unapredjenje dobijaju clanovi koji su zasluzili

5.Postavicu ko ce biti u grafit teamu imace leader grafit teama koji vodi njih da farbaju grafite

6.Imacu par ljudi koji vode racuna o eventima kada mene nema da vode ljude da bi isli na svaki event koji mozemo

7.Jednom sedmicno cu praviti sastanak sa kojim bih nagradjivo najaktivnije clanove sa bonusima i tako ce i drugi clanovi koji nisu aktivni bit sto aktivniji da bi dobili bonus

8.Strogo zabranjeno da visi rank bude toxican na nize rankove

9.Za svako preksrseno pravilo svaki clan orgranizacije dobija verbal ako nastavi dobija kick

10.Cesto bih pravio pljacke gunstore,prodavnice i pravio talacke kako bih mojim clanovima bio zanimljiviji ROLEPLAY a tako bi i drugi ljudi vidjeli da je u organizaciji dobro i dolazili bi i tako bih ojaco organizaciju jos vise


HVALA NA CITANJU POZDRAV OD ZILETA
 
Last edited:

Zile_Yip

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
259
1. Vaše ime u RL: Zivojin
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord: Zile Yip#2066
6. Vaše Ingame ime: Ziile Yip
7. Vaš ID: 17704

Dodatne Informacije
1. Lider za The Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Htio bih da probam da vidim kakav bih leader bio i smatram sebe da bih mogao da vodim organizaciju posto sam vise puta bio co leader. Htio bih da pokusam da the los santos vagos organizaciju pretvorim u najjacu organizaciju u gradu. U the los santos vagos bi doveo ljude koji su dugo u gradu i koji su mnogo aktivni i tako bih u pocetku odma the los santos vagos bila organizacija dobra. Voleo bih da budem leader the los santos vagos organizacije zato sto mi je to bila prva organizacija u koju sam usao kada sam tek dosao u grad i odma sam se tu zabavio i u the los santos vagos organizaciji sam naucio sva pravila koja znam u njoj mi je jednostavno bio pocetak igranja i sada bih volio da budem leader. Kada bih bio leader the los santos vagos organizacije stalno bi radili pljacke, talacke, pucali se u ghetu, itd i mojim clanovima bih uljepso RolePlay kao sto su meni uljepsali tadasnji clanovi the los santos vagos organizacije. Uvjek bih pazio na ponasanje svakog clana organizacije ne bitno koji je rank da li ga znam ili ne znam ne bih bilo svadja ili tako nesto RolePlay bi bio kao sto svi zelimo da bude.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Poboljsao bih tako sto bih stavio limit 14+ OOC godina posto ima mnogo djece koja ne zele da postuju pravila i ne slusaju vece rankove kada ih zovu na neki event ili nesto za sta se oni trude da bih njima napravili zanimljiviji RolePlay
2. Prije ispitivanja bih se trazio pasos od momka/cure koji zele da udju jer bi bilo da mora da ima iznad 5 godina u gradu, a posle ispitivanje detaljno pravila grada i gheto pravila.
3.Strogo zabranjeno vredjanje clanova organizacije i ne postovanje veceg ranka u organizaciji
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL Mihailo Nikolić
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na da. Radnim danima 6H-8H, a vikendom 10-12H
5. Vaš Diskord ឵ Mixa#8973
6. Vaše Ingame ime Fatom Taylor
7. Vaš ID 15394

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam već jednu ekipu koji su dobri RP igrači i skoro nikad nisu prekršili niti jedno pravila. Želimo da sa našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima dobar utisak ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvo, kada se uzme organizacija, treba da se upozna sa curator Vagosa i popriča. Nakon upoznavanja, treba se srediti rangovi. Promeniti ime i funkcije. Najpre za rankove je potreban curator da bi dao dobre savete. Posle sredjivanje rankova, ide sredjivanje vozila za te rankove. Posle sredjivanje vozila, ide sredjivanje skladišta. Sve što je potrebno kada se uzme organizacija jeste da se prvo uzmemo u obzir da promenimo neke stvari, pa tek sutra dan da krene organizacija. Nakon sredjivanja rankova, vozila i skladišta, počinje faza gde se učlanuju ljudi koji imaju dobar RP i dobar skill za pucanje. PA tek onda sledeći dan, počinje zapošljavanje u ORG. Zapošljavanje će tražiti igračima da imaju 15 godina RL i 12 godina RP. Da znaju obavezno da se pucaju. Nakon primanja tih članova, počinje testiranje za turfera. Za turfera je potreban dobar skill za revolver i da se znaju pravila turfa. Pravila turfa mogu naći na discord od Grand. Nakon sredjivanje cele organizacije, vozila, skladišta, članova itd, Počinjemo sa fazom, a to je da idemo na svakakve eventove, akcije, rokanje itd.
Nama su za članove bitne:
1. Jasni govor: kada se priča na radiu, potrebno je pričati normalno, glasno i jasno. Nećemo mi primiti ljude koji će se drati i neće pričati lagano. Potrebno je samo mirnim glasom, jasno i glasno da se priča na radiu. RADIO SE ISKLJUČIVO KORISTI ZA AKCIJE ILI SVE VEZANO ORG, SVE ŠTO NIJE U VEZI ORG, BIĆE TOLERISANO!
2.Aktivnost članova: Jedan od najbitnijih dela članova koji mora da ima svaki član. Aktivnost se smatra: govor na radiu, ići na evente, igranje dužih sata itd. Mi ne zahtevamo puno od aktivnosti, ako ste negde na da kažemo ekskurziju ili takvi ti fazoni, onda imaće na discordu kanal gde ćete napisati opravdanje.
3.Turferi:
Kao što sam napisao gore, za turfera je potrebna velika odgovornost članova i dosta stvari koji mora da zna, a to su:
dobro pucanje iz revolvera(Poželjno je da ima maksimalnu veštinu pištolja).
Pravila turfa(Sva pravila turfa mora da se zna kako ne bi nabili organizaciji warn.
TO JE SVE OD MENE I SREĆNO SVIM UČESNICIMA!
Vaš Miksa!
 

crazz4

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
63
1. Vaše ime u RL Mihailo Puric
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na da. Radnim danima 3H-6H, a vikendom 6-8H
5. Vaš Diskord ឵ Mihailo Hell#9810
6. Vaše Ingame ime Mihailo Hell
7. Vaš ID 15396

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Bio sam u raznim gangovima od pocetka a zelja mi je bila da postanem i ja jedan od lidera mozda jesam mlad ali mislim da mogu i ja voditi gang.Prvi gang u kojem sam bio je Ballas gang a kasnije sam bio u vagosima i proveo sam tamo dugo vremena.moj obican cin {rank} je bio grafiti lider i tu sam stekao visi cin kao vodja tog tima video sam da kao vodju me svi ljudi postuju ali ja necu da budem strog ja hocu da ubacujem ljude koji nisu toxicni i koji razumeju rp koji igramo nije bitno biti strog jer bi me se svi plasili i onda njih vvecina nece imati pravi i zanimljiv rp.
ZA CLANOVE JE BITNO DA
1. DA DOLAZE OBAVEZNO NA EVENTOVE
2.Turferi:SVAKI TURF DA SE ODRADI

3.DOBRO ISPITIVANJE LJUDI KOJI HOCE U GANG
OIP.m457JXKZuOwuXsxc5iKFfAHaEK
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom