Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
Informacije
1. Vaše ime u RL David
2. Vaše godine 22
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8 do 12 sati
5. Vaš Diskord David1380#6621
6. Vaše Ingame ime David Djingos
7. Vaš ID 7167

Dodatne Informacije
1. Lider za : Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -
Vjerujem da bih bio odličan lider jer imam iskustava, imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju, 2 razlog je što želim dovesti organizaciju Vagos do kraja znaci da svi žele savez sa nama ne rat jer rat nije dobra stvar za posao. 3 razlog bi bio što Vagosima treba potpuno rekonstrukcija članova i da se ne puštaju ljudi koji glume boga i zbog toga ko ne zna pravila nije dobro došao.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Dnevno druženje sa članovima, 1 sastanak tjedno, ako član organizacije ne sudjeluje bit ce izbacen.
Za napredak potrebna je prije svega aktivnost, korist, i da organizacija mora imati koristi od svog člana isto kao i on od nje. U organizaciji ne smije biti mlađih od 16 godina iz razloga ozbiljnosti same organizacije. Svaki primljeni član u organizaciju mora znati RP i Gang pravila.
Član mora imati aktivnost najmanje 4 sata dnevno i bar trećinu vremena za rad potrebe organizacije i sudjelovanje na eventima.
Također bih dodao da sam bio u Vagosima vec 3 generacije i znam sta i kako ide.
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
105
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: Pota#4604
6. Vaše Ingame ime: Matt_Shakur
7. Vaš ID: 1668

Dodatne Informacije
1. Lider za : Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Nisam dugo proveo u organizaciji Vagos, mozda mesec dana i to kada je moj prijatelj dobio ldiera te organizacije. To je bilo pri sredini moje karijere igranja gde sam naucio 80% pravila i kako funkcionise Crime sistem. Posto je moj prijatelj to vodio bio sam mu desna ruka i imao sam slicne pristupe kao sto je i on imao. Bio sam zaduzen za vodjstvo evenata i tu sam se zalagao najvise, gde sam znao provesti i po 15h dnevno pokusavajuci da tu organizaciju dignem na noge. Jednostavno taj vremenski period koji sam proveo u Vagosima jednostavno vraca mi uspomene kada smo prvi put vodili neku organizaciju i zeleo bih da se ja oprobam, da imam nesto svoje sto cu voditi.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Naravno kao i sto sam u Vagosima pokusavao, tako bih i ovde, da zalaganjem, vodjstvom na evente i trudom navedem nekog da zavoli organizaciju i da ne pozeli nikad izaci iz nje.. Naravno, tu imam i ekipu od 10-ak ljudi koji ce mi pomoci u tome i nadamo se da cemo uspeti da organizaciju podignemo i ostavimo dobar utisak iza sebe.
 

Cup0

Player
Player
Joined
May 31, 2021
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Zavisi od dana ne ispod 6,7h
5. Vaš Diskord: Cup0#3569
6. Vaše Ingame ime: Cupo Fernandes
7. Vaš ID: 5020

Dodatne Informacije

1. Lider za:
Vagos
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije?
Pre svega,jos od kad sam poceo da igram sa svojim prijateljima zajedno smo odlucili da udjemo u neki gang jer nas je uvijek privlacila ta ilegalna strana, vremenom sam naucio sva pravila za gang i odlucio da udjem u Vagos. Prijavljujem se za lidera jer mislim da bih mogao da napravim ozbiljan gang jer imam puno stecenog iskustva kao vodja ljudi jer sam u predhodnim kriminalnim organizacijama uspeo da doguram do visokog cina trudom, zalaganjem i aktivnoscu. Kroz praksu sam naucio sve bitne stvari potrebne da bi jedan gang napredovao (Turfovi,eventi,grafiti...).

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Naravno da bih pokusao da poboljsam roleplay u svakom pogledu pocevsi od toga da ne bih primao bilo koga u organizaciju (nedovoljno zrele clanove zajednice koji ne mogu da shvate svrhu RP-a samim tim zele da pobjede u svakoj situaciji). Smatram da bih sa svojim poznavanjem RP-a i negovih pravila uspeo da procenim ko je dovoljno dobar za GANG. Samim tim bih uspjeo da uzdignem jednu snaznu ne toksicnu organizaciju sa uglavnom starijom ekipom.Imam spremnih desetak ljudi koji bi bili aktivni, spremni i voljni da mi pomognu u razvijanju nase organizacijje u svakom smislu pa i u RP-u.
 

Comi Obama

Player
Player
Joined
Feb 9, 2022
Messages
30
1. Vaše ime u RL : Cone
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10+
5. Vaš Diskord : Mqdara#3735
6. Vaše Ingame ime : Mica Purca
7. Vaš ID: 16987

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Volio bih postati lider ove organizacije jer sam prije disbanda bio među glavnima i donosio sam dobre odluke.
2) Od kako sam počeo igrati na Grandu prije 2.5 mijeseca, igrao sam na ENG serveru te bio u bandi, već od tad sam znao da ću se jednog dana prijaviti za lidera i ako sve dobro prođe osigurati pre svega ovu organizaciju.
3) Kao 3. razlog naveo bih nešto o sebi što sebi. Volim kad u organizaciji imam starije likove i mislim da je to cilj svakog lidera te ću nastojati to napraviti i u ovoj, naravno ako je dobijem.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Ozbiljnost
Prije svega ozbiljnost je jedna od najvažnijih stvari u samoj organizaciji.
Što su ljudi ozbiljniji, ozbiljnija je organizacija. Kad bih rekao " SVI HQ " Svi bih se nacrtali u HQ. To se zove ozbiljnost na poslu. Također i pravila, to bi se strogo ispitivalo. Ako nešto nisu sigurni, pokazao bih im.

2. Roleplay

Da prije svega ne idemo na to da neka druga organizacija dobije warn ili disband. Da često posjećujemo geto te budemo aktivni na turfovima. Da poštujemo kako Roleplay tako i pravila grada.

3. Odnos među igračima

Nastojati ćemo zadržati pozitivnu atmosferu u organizaciji i prije svega zabavu za svakoga. Ukoliko se neko ne drži primjerenog riječnika te vrijeđa druge igrače nastojati ćemo kickati takve.

4. Godine

  1. Bez obzira na Radni staž godine građjana su vrlo bitne , godine radnika su bitne jer ne želimo da momak koji ima 12 godina i nema ponašanja bude u organizaciji.

 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
1. Vaše ime u RL: Lazar
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: od 8 do 12h
5. Vaš Diskord: Lazica#0540
6. Vaše Ingame ime: Lucas_Pascal
7. Vaš ID: 612


1. Lider za: Vagos

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s ob Zelim biti lider vagos-a iz sledecih razloga. Kao prvo dugo sam igrao na grandu i znam kako sve fukcionise sto se tice servera, pravila.

Bio sam Co-Leader u dosad već različite organizacije i mislim da je vrijeme da ja postanem leader jedne. Siguran sam da će moja organizacija postati najbolja organizacija u gradu. Zbog Discipline koju imam ja i moji ljudi sa kojima cemo organizovati sve kako treba.

Želim postati lider i zato sto vec imam ljude koji bi mi pomogli da organizujemo sve ljude... Imam spreman i turf team koji vec imaju dugo iskustva sa turfovima i pucanjem općenito. Več imam ljude u koje imam maximalno poverenje koji bi odma došli u organizaciju i zajedno samnom vodili organizaciju do najbolje organizacije u gradu. Svi igrači koji bi hteli uč u organizaciju trebali bi biti vrlo dobro upoznani sa pravilima grada da nebi doslo do nepotrebnih greski. Sa eventima sam jako dobro upoznat i ic cemo na svaki event koji bude.

Želim postati leader Vagos-a Zato sto mislim da Svojim radom, trudom uspeo da sapodignem Vagose u ocima nekih koji ih vide kao jako slabu organizaciju sto Vagosi i te kako nisu. Svoje vreme koje provedem na serveru volim i zelim utrositi na rad sa organizacijom i clanovima i nauciti ljude dobrom roleplayu i svi se zabaviti sto je i poenta cele igrice.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Ako bih dobio lidera zahtjevao bih od svojih clanova organizacije da postuju pravila da se ponasaju u skladu sa pravilima. Napravile bi se ekipe za grafite i evente. Uvek bi bio neko od visih cinova online da vodi ljude na evente i da se postuju pravila.
Ne znam to sam nekako dobio radio sam do sad
 
Last edited:

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Informacije:

1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Preko 10h
5. Vaš Diskord: Lovro#0194
6. Vaše Ingame ime: Lovro Glockz
7. Vaš ID: 1777

Dodatne Informacije:

1. Lider za:
Los Santos Vagos
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto bih bas volio voditi neki gang posto sam vecinu svog vremena na ovom serveru proveo u gangovima i kao co-lider istih. Imam dosta iskustva vec na ovom serveru jer vec dosta dugo igram ovdje, igram gotovo od pocetka ovog servera, poznajem vecinu pravila i pritom sam vec bio admin ovdje neko krace vrijeme i bio sam co-leader u Ballasima i high rank sam vecinom u organizacijama. Otkad sam na ovom serveru igram u gang organizacijama (Ballas , Bloods i Marabunta) te iz tog razloga znam dosta o tome kako funkcioniraju gangovi i volio bih voditi neku gang organizaciju. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni igraci i pucaci. Mogu biti strog ali i pravedan lider, lider koji bih imao postovanja prema svima i sve ljude smatrao dobrim drugarima s kojima bih se zabavljao i lijepo provodio vrijeme na ovom serveru s njima.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiramo.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa, turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za legalne organizacije, gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a/koristenja Discorda sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti uklonjeno ili da budemo svi u jednoj sobi kada smo u RP da smo svi defani u toj sobi kako bih bili sigurni da neko ne MG-a sa nekim drugim. Da se ne rade talacke situacije na ronicu jer je to cisti RP2win i neke ostale RP2win situacije. Vise fokusa na RP od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu). Htio bih raditi neke bas zanimljive RP akcije da se malo svi zabavimo npr. da se setamo kroz ghetto, pustamo pjesme i da se ujedinimo s drugim gangovima i da se zabavljamo malo po getu da ne bude bas uvjek neka pucnjava i neke akcije s legalnim organizacijama ili evente ali koji ne bih bili namjenjeni da se skine warn ukoliko to administracija dopusta.
 
Last edited:

Pera Black

Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
13
Informacije
1. Vaše ime u RL Petar Vasic
2. Vaše godine 23
3. Vremenska zona Belgrade +1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h
5. Vaš Diskord marcus#9581
6. Vaše Ingame ime Pera Black
7. Vaš ID 10710

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


1) Zelim da napravim napokon jednu organizaciju koja ce pruzati otpor drzavnim organizacijama i imam jako i brojno osoblje za to
2) Pokusao bih da sredim neki savez izmedju kriminalnih grupa posto je trenutno geto bukvalno DM zona, smatram da bi mogao da se napravi jako dobar RP i velika opozicija drzavnim organizacijama kada bi se par lidera dogovorilo i radilo zajedno sto do sada niti jednom nismo videli u gradu. Potrudio bih se takodje da dovedem dress code pod konac da ne budu belci u Vagosima (Meksickoj bandi) i da ne budu svakako obuceni u svetlece gluposti vec da izgledamo kao pravi banditi i bavimo se uzgajanjem droge itd itd ne samo da se DM-amo po getu.
3) Svako je spreman da skoci i da "glavu" za svog "brata" kao sto i treba u tom krimi svetu, i ne bi smo primali clanove mladje od 16-17god OOC kako bi smo pokusali da budemo i ostanemo organizacija koja se nece disbandovati zbog krsenja pravila grada.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1) Moj savet jeste taj da svako ali svako (pogotovo moja ekipa od koje to zahtevam) snima svaki trenutak na serveru.
2) Malo stroze kazne za mass krsenje pravila tipa MG i PG jer ta dva pravila umeju dosta da pokvare RP situacije u trenutku
3) Da se sto vise admina aktivira u smislu specanja talackih situacija jer kao sto i sami znate imali smo dosta dugo dosta veliki problem zvan "Ronioc" gde su se krsila sva moguca pravila grada
 

kikiriX

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
3
1. Vaše ime u RL: Andrija Tasic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h ozb ne lazem proverite na serveru
5. Vaš Diskord:kikiriX#9315
6. Vaše Ingame ime:Kaneki Ken
7. Vaš ID:16966

Dodatne Informacije
1. Lider za Grove Street Family
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):presao sam sa fivema na grand5rp i svidja mi se mnogo je bolje odradjen nego fivem nema toliko faila svidja mi se ekonomija zato sto je malo teza i zeleo bih da dobijem organizaciju imam 9 ljudi odma koji bi krenuli sa mnom da igraju + primicu nove igrace
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji : Postovanje Rad Red i disciplina
 

Veljko Nevolja

Player
Player
Joined
Jun 21, 2021
Messages
246
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Vaše ime u RL: Veljko
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h ozb ne lazem proverite na serveru
5. Vaš Diskord:vekk#2605
6. Vaše Ingame ime:Velja Moncler
7. Vaš ID:120

1. Lider ... Vagos
2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)

Želim da budem vođa Vagosa jer imam dosta iskustvo u bandi, bio sam u vagosima, marabuntama, ballasima, i bio sam na engleskom serveru dosta vremena u gangovima, jako sam se zabavljao i uvek uživam radeći za poboljsanje RP bande.

Takođe bih voleo da dobijem vođu jer znam sva pravila geta i osećam da ako bih dobio vođu, mogao bih da obezbedim zabavu unutar bande, a da se i dalje pobrinem da svi članovi poštuju pravila i da su upoznati sa pravilima i kaznama geta za njih.

Takođe mislim da bi sa iskustvom koje imam u gradu i prijateljima koje sam stekao koji bi bili zainteresovani da se pridruže i sigurno bi mogli da vode bandu koja će biti uspešna na događajima i imam turf i grafit team koji su spremni da uzmu 100%

Konačno, oduvek sam želeo da postanem vođa organizacije baš kao i mnogi drugi ljudi, ali ne samo da bih mogao da kažem da sam vođa, imam neke prilično solidne ideje kako da garantujem zabavu za članove bande i planira da okupi solidnu bandu i nastavi da radi nesmetano.
Vaš savet za poboljšanje nivoa RolePlai-a u organizaciji.
  1. Planiram da postavim činove unutar bande sa određenim odgovornostima i očekivanjima. Na primer, imao bih čin koji se zove „TURF CAPTAIN“ i ovaj čin bi bio odgovoran za vođenje tima za turf, davanje saveta i trikova članovima tima na turfu, osiguravanje da se svi članovi organizacije pojavljuju tokom turfa i sveukupno upravljanje turf teritorijama. Ja bih tada imao i čin koji se zove "Turf thug", ovaj čin će dobiti svi članovi terenskog tima osim "Kapetan" i od njih će se očekivati da prate kapitena na terenu i popunjavaju kartu geta žutom bojom. ;)
  2. Pobrinuću se da kada budu regrutovani članovi budu detaljno intervjuisani i testirani na njihovo poznavanje pravila geta. Na primer, imaću određeni tim ljudi/čin koji je dodeljen za regrutovanje članova i biće im obezbeđen priručnik za intervju koji će se sastojati od pitanja u vezi sa pravilima poput „Da li vam je dozvoljeno da udjete u HQ dok vas juri druga banda ?" i dodaću u izjavi da moj tim za regrutovanje svesni da igrači moraju imati 10 godina u gradu samo da bih se klonio regrutovanja članova koji se pridružuju i nisu aktivni u gradu i da bi se osiguralo da imaju barem malo iskustva u gradu.
  3. Takođe bih želeo da imam poseban "bankovni račun" za bandu, ovo NEĆE biti stanje IC organizacije, ali bih voleo da imam JEDNOG člana od poverenja u bandi koji drži procenat novca koji zarađujemo i kojim smo nagrađeni od događaji i ušteđeni novac će se koristiti za pomoć članovima u bandi da kupuju skilove koje će im pomoći u bandi. Na primer, veština džeparca je 300.000 dolara i ako član nije mogao sam da priušti veštinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako što ćemo obezbediti nešto novca za kupovinu veštine.
  4. Tokom pljački prodavnica i drugih događaja najavljivaću stroge komunikacije, što znači da se preko radija članovi treba suzdržati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugačije, ćaskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su važne ili korisne tokom događaja .
  5. Ovo neće biti potrebno, ali će biti predloženo svim članovima.) Da se uzdržim od dobijanja upozorenja i kažnjavanja članova, želeo bih da svi članovi koji idu da pljačkaju, idu u pljackanje po getu ili auto putu i farbaju grafite obavesti mene ili višu komandu o radio gde idu i šta će da rade.
  6. Iz onoga što sam video po gradu znam da će neki ljudi početi da se "mešaju" tokom RP situacija kada drugi krše pravila, da bi pokušali da izbegnu ovo, pokušaću da kažem svim svojim članovima kada drugi igrač prekrši pravila u situaciji da samo nastave situaciju ako je moguće i zgrabite kameru šta igrač radi pogrešno i napravite izveštaj nakon situacije ili ako situacija više ne može da se nastavi, trebalo bi samo da se uvere da je incident na bodi kameru i da se udaljite od situacije bez mešanja ili vređanja drugi.
 
Last edited:

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Los Santos Vagos
Moj konačan odabir za razgovor i ispitivanje su :


-Matt_Shakur (pota#4604)
-Cupo Fernandes (Cup0#3569)
-Pera Black (marcus#9581)
-Mica Purca (Mqdara#3735)



Razgovor će biti održan 11.2 u 21:00h ( budite u čekaonici )
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Vaše ime u RL: Nikola Petrovic
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6h+
5. Vaš Diskord: Nikola#4962
6. Vaše Ingame ime: NikoIa Petrovic
7. Vaš ID: 4305

Dodatne Informacije
1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Prvi razlog: Smatram za sebe da posedujem sve potrebne veštine i znanja koja su značajna za dobrog lidera SAHP-a , jer sam u organizaciji od samog njenog formiranja i bio sam u vrhovnoj komandi.

Drugi razlog: Mogu biti aktivan svakog dana i ispratiti sva dešavanja u organizaciji.

Treci razlog: Imam puno ideja o tome šta bi moglo da se izmeni kako bi se značajno poboljšao rad organizacije i kroz svoj prethodni rad sam video kakve greške su bile pravljene i šta je nedostajalo da bi organizacija bila uspešna.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Uveo bih:
1) Ranger Team
2) Off- road Team
3) Traffic Stop Team
4) Air Support Team
5) Doveo bih ljude koji su prethodno radili u SAHP-u i oformirao bih odmah prijem novih članova i akademiju
6) Sniper Team
7) Inspektor Team

Naravno, bilo bi tu još mnogo novina i poboljšanja koje bih vremenom uvodio.
 
Last edited:

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL:Nesad
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 6-8h
5. Vaš Diskord nesosone 7062
6. Vaše Ingame ime Nesad Jahic
7. Vaš ID 3907

Dodatne Informacije
1. Lider za... SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

Iskustvo u vodjenju iste i slicnih fakcija, ljubav prema fakciji, zedj,
Vodio sam PD/FBI(nikada na grandu) vec sa jakom reputacijom, verujem u svoja dosadasnja iskustva sa vodjenjem fakcije i trebalo bi da sve bude korektno i po protokolu, ljudi koji su dorasli ovom zadatku su dobrodosli, naravno davacemo sanse,postovanje obostrano mora postojati i mislim da ce se sve od toga ostvariti
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokusiracemo se na sto vise RP radnji, sa odnosima sa javnoscu, struktura i hijerarhija ce se postovati, mora, sve ostalo ide spontano, na prvom mestu disciplina i rad
Sa mnostvo programa terenskih obuka supervizora promocija i slicnih stvari
 

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
40
1. Vaše ime u RL: Jovan Sretenovic
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Jovan#8181
6. Vaše Ingame ime: Reynold Costello
7. Vaš ID: 1252

Dodatne Informacije
1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Prva stvar: Organizacija SAHP sama po sebi ima mnogo mogucnosti, drzi najveci deo Los Santos-a, samim tim otvara velika vrata sto se tice poboljsanja roleplay na serveru, sto je i najbitnije, i samim tim uciniti bolji roleplay drugim igracima.

2. Druga stvar: Ja kao ja mislim da imam tu mogucnost, i sposobnost da vodim SAHP, bio sam u toj organizaciji pre rasformljavanja znam tacno sta se radi i kako se radi.

3. Treca stvar: Napravio bih dosta novih stvari, promena, s ozbirom u gore navedenom da sam bio u ogranizaciji, napravio bih biroe, svaki bi se bavio nekim razlicitim poslovima, na primer SWAT team SAHP-a, koji bi bio prvi na stubu odbrane gradjana, AIR Support, koji bi izvestavao i davao update iz vazduha, Pregovaracki tim, koji bi bio glavni tim za pregovaranje na nasoj teritoriji posle FIB-a, to su samo neke stvari sta bi bilo i kako bi bilo.

4. Cetvrta stvar: Kao poslednju stvar bi naveo da imam ljude koje bi u startu mogao da ubacim i da zajedno vodimo vrhovnu komandu i da dovedemo u red organizaciju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Vizija izgleda ovako:

1. Prvo sto ce se uvesti i biti ustanovljeno na pocetku jesu, divizije ili ti biroi, a neki od su,
1. SWAT Team (zaduzenje glavno jeste da budu prva linija odbrane gradjanima Los Santos-a)
2. Air Support Team (zaduzenje glavno ce im biti da obilaze neprohodne terene, da daju instrukcije kopnenim jedinicama jer imaju bolju vidljivost iz vazduha)
3. Traffic Stop Team (jedinica koja ce biti zaduzena za legitimaciju i pregled gradjana na kopnenom delu, ova jedinica ce imati posebne namene nece se koristiti u svakom trenutku)
4. Off-Road Team (off road tim ce se baviti obilazenjem terena koji nije namenjen za traffic stop team, to jest ici ce off road vozilima da ispituju neprohodne puteve uz pomoc Air Support Tima.

2. Druga stvar jeste ta da ce biti momentalno oformljena Akademija za sve nove Deputy Sheriffe, da im se objasni kako i na koji nacin SAHP funkcionise, od postavljanja barikada, pretresa, hapsenja lica, kada im je dozvoljeno da pretresaju kada ne, sve ce to proci kroz akademiju.

3. Treca stvar jeste da se poveca mogucnost rada serifa, tacnije da im se poveca spektar dejstvovanja, da mogu vise stvari da rade, to jest handbook da im se poveca.

4. Cetvrta stvar je ta da ce morati da popunjavaju raznorazne izvestaje, kao sto su morali i do sada(hapsenja,kazne,zaplene).

5. Peta stvar koja jeste glavna, i sa kojom smo imali problem je ta da se poveca spektar vozila, to jest da dobijemo nova brza vozila kao sto imaju FIB i LSPD, samim tim i stabilnija, uniforma takodje da se poveca obim iste, radio bih na tome da se to poboljsa.

6. Sesta stvar jeste da bih organizovao treninge za sve nase jedinice u saradnji sa NG-om, da se to desava u njihovoj bazi ili negde u blizini, takodje treninge za Air Support jedinice koje ce biti obavezne, takodje treninge pucanja i vladanja vatrenim oruzjem.

7. Sedma stvar jeste da bih masovno aktivirao patroliranje na putevima i povecanje saradnje sa LSPD/FIB, kako bi ocistili grad od kriminala.

Ovo su neke stvari i novine koje treba promeniti/ubaciti, bice tu jos stvari da ne otkrivam sve, ako prodjem sve ce se videti na delu.
 

Mihael Omega

Ako
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
54
1. Vaše ime u RL:Mihael
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan zavisi do dana
5. Vaš Diskord Mihael_Denver#3246
6. Vaše Ingame ime Mika Benz
7. Vaš ID 11658

Dodatne Informacije
1. Šef od SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

1.Prvo bih poceo sa time da znam generalna RP pravila i kako se ponasati, jednom sam dobio ban i vise nikad nisam napravio takvu pogresku.
2.Znam da bih bio dobar vođa iz razloga jer sam bio glavni u jednoj porodici i porodica je bila jedna od boljih u gradu.
3. Mislim da bih mogao donjeti jednu savrsenu i novu razinu u SAHP i da bih mogao pridonjeti SAHP-u kao organizaciji.
4.Mislim da bih bio dobar lider jer vec imam iskustva jer sam u organizaciji Vlade
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Zelio bih uvesti samo malo vise postivanja u vodje i da od novijih clanova neke organizacije zajedno sa hvaljenjem i unapredjenem stvarali nove regrute koji bih kao i mi mogli odrasti pre svega u jedne stvarno dobre ljude a kasnije moguce i nesta vise.

Cijeloj administraciji zelim dobar uspjeh i naravno srecu u radu.
Lijep Pozdrav!
Mika Benz.
 

Pasha Washed

I love to help a people
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
53
Informacije
1. Vaše ime u RL Filip
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 14+h
5. Vaš Diskord Shakur#7370
6. Vaše Ingame ime Iva Watson
7. Vaš ID 12551

Dodatne Informacije


1. Lider za
The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Iskreno zeleo bih da budem lider ove organizacije da bih mogao da skupim neku ekipu za druzenje takodje jer sam oko 3-4 meseca proveo u gangovima cak su i The Families bili moj prvi gang pa bih zeleo da postanem Glavni i odgovorni za The Families jer je meni zelja da nadjemo drustvo da budemo u:(HQ,GRAD,BAR,KLUB...) Takodje bih skupio ekipu za turfove jer je po meni turfing jedan od bitnih delova svakog ganga jer se tamo pokazuje ko je najjaci gang u ghetto takodje zelim da pokazem ljudima da nisu svi isti da ce se derat na njih i da ce odma dobijati kick bez razloga ili male sitnice, Nebih zeleo da se svaki clan ganga oseca usamljeno ili tuzno ja sam tu oduvek bio u gangovima kao sto su (Ballas,
Bloods,The Families i Marabunta) i uvek sam bio jedan od vecih da bih pomagao clanovima ganga uvek su svi bili srecni i bez problema Naravno ukoliko neko prekrsi neko pravilo necemo odma izbaciti bice opomena pa cemo posle videti, Takodje bi bio lider koji nebi se drao na svoje nego bismo uvek lepo pricali, Zelim jos navesti da bi smo zajedno isli da skupljamo oruzije,drogu,kokain zatim da prevozimo svi to zajedno u koloni kombijima i dostavljali u nas HQ.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Ovako Potrudio bih se da ne bude uopste mg-anja da se bude vise dogovora sa drugim gangovima/organizacijama takodje da ne bude toliko pucanja sa ostalima, Takodje bih smanjio koriscenje discorda sto svi obicno koriste u svakoj rp situaciji sto bi trebali da sklonimo to ili da budemo svi u 1 sobi mjutani da bi smo bili sigurni da niko od nasih clanova ne mg-a sa njegovim nekim ortakom. Da se uopce ne rade talacke situacije na lokacijama de se moze skociti u vodu i roniti par sekundi tem pobeci jer je to cisti RP2WIN takodje i PG na nekim talackim situaciama. Zeleo bih da se svi vise fokusiraju na rp i opste da ne izlaze iz svog karaktera Vise fokusa na RP evente jer svaki event ima svoj parametar(krug) koji ne bi smeo da se prelazi da se puca van kruga ili van kruga da se puca u krug, Takodje prihvatao bih ljude koje znaju pravila koja su,Rp pravila,Ghetto Pravila takodje ne bih pustao u gang ljude koji ne znaju ni jedno rp pravilo takodje ni jedno ghetto pravila, Godine nisu problem najbitnije da nisu deca koja ce doci da nam sjebu sav nas trud i nas roleplay sto se tice toga to cemo izbaciti iste sekunde i okaciti na website.
 
Last edited:

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Informacije
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Preko 10h
5. Vaš Diskord: Lovro#0194
6. Vaše Ingame ime: Lovro Glockzz
7. Vaš ID: 1777

Dodatne Informacije

1. Lider za:
The Families
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto bih bas volio voditi neki gang posto sam vecinu svog vremena na ovom serveru proveo u gangovima i kao co-lider istih. Imam dosta iskustva vec na ovom serveru jer vec dosta dugo igram ovdje, igram gotovo od pocetka ovog servera, poznajem vecinu pravila i pritom sam vec bio admin ovdje neko krace vrijeme i bio sam co-leader u Ballasima i high rank sam vecinom u organizacijama. Otkad sam na ovom serveru igram u gang organizacijama (Ballas , Bloods i Marabunta) te iz tog razloga znam dosta o tome kako funkcioniraju gangovi i volio bih voditi neku gang organizaciju. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni igraci i pucaci. Mogu biti strog ali i pravedan lider, lider koji bih imao postovanja prema svima i sve ljude smatrao dobrim drugarima s kojima bih se zabavljao i lijepo provodio vrijeme na ovom serveru s njima.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiramo.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa, turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.
Svaki clan bi morao biti testiran slicnom merom kao za legalne organizacije, gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a/koristenja Discorda sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti uklonjeno ili da budemo svi u jednoj sobi kada smo u RP da smo svi defani u toj sobi kako bih bili sigurni da neko ne MG-a sa nekim drugim. Da se ne rade talacke situacije na ronicu jer je to cisti RP2win i neke ostale RP2win situacije. Vise fokusa na RP od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu). Prihvacao bih igrace starije od barem 14 godina kako ne bih bilo mladjih igraca koji ne znaju pravila servera bas i ne shvacaju organizaciju za ozbiljno (prihvatio bih mozda neke koji bas dobro znaju pravila jer ima i takvih koji su mladji a dosta su iskusni u RP)
 

dejan alavanja

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
107
Vaše ime u RL:Dejan
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan oko 7 do 8 sati
5. Vaš Diskord Mihael_Denver#3246
6. Vaše Ingame ime Mika Benz
7. Vaš ID 11658

Dodatne Informacije
1. Šef od SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

1.Prvo bi primao ljude koji su proofesionalni i znaju rp pravila i davao bih otkazda 3 grske bez razmisljanja
2.Znam da bi bio dobar vodja jel sam bio glavni u jednoj porodici i bili smo okej
3. Najvazbnije od svega po meni bio bi koretan prema svima iz sapha radnicima i kolegama nebi nikog gledo ni po babu i no stricebvima i mislim da bi to krasilo ovu zajednicu
4.Mislim da bih bio dobar lider jer vec imam iskustva jer sam u organizaciji Vladi
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Morao bi da se zna rewd i postovanje starijih osoba i cinova de ne moze da se zezaju na radnom mestu ..

Cijeloj administraciji zelim supeh
Lep Pozdrav
zeli vam Dejann Alamunjaa.
 

dejan alavanja

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
107
Vaše ime u RL Dejan
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan oko 7 do 8 sati
5. Vaš Diskord Dejan alamunja #3838
6. Vaše Ingame ime Dejann Alamunjaa
7. Vaš ID 11410

Dodatne Informacije
1. Šef od SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

1.Prvo bi primao ljude koji su proofesionalni i znaju rp pravila i davao bih otkazda 3 grske bez razmisljanja
2.Znam da bi bio dobar vodja jel sam bio glavni u jednoj porodici i bili smo okej
3. Najvazbnije od svega po meni bio bi koretan prema svima iz sapha radnicima i kolegama nebi nikog gledo ni po babu i no stricebvima i mislim da bi to krasilo ovu zajednicu
4.Mislim da bih bio dobar lider jer vec imam iskustva jer sam u organizaciji Vladi
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Morao bi da se zna rewd i postovanje starijih osoba i cinova de ne moze da se zezaju na radnom mestu ..

Cijeloj administraciji zelim supeh
Lep Pozdrav
zeli vam Dejann Alamunjaa.
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
347
Vaše ime u RL : Vanja
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h
5. Vaš Diskord : Screety#1115
6. Vaše Ingame ime : Jaym Diesel
7. Vaš ID : 3740

Dodatne Informacije
1. Lider za : The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) - Prvi razlog je taj sto mislim za sebe da bih mogao da vodim ovu organizaciju jer sam bio prije zamjenik lidera u Ballasim, Bloodsima i Families.
Drugi razlog je taj da ne bih primao djecu u organizaciju i zahtjevao bih od svakog clana da zna geto i rp pravila perfektno svakodnevno bih ih u sred neke akcije pitao neo od pravila ako pogresi izbacen bih bio odma
Treci razlog mislim da sam sposoban biti Lider ove jedne organizacije i dajem sva obecanja da ce biti prije svega zdrava organizacija i bit ce puno bolji rp nego sto je bio cuvat cemo nas dio geta kao da je nas hq imam vec neke planove za dovodjenje dosta clanova, sve je spremno u napred. Takodjer poznajem sva geto pravila pravila rp-a i grand pravila i mislim da ja mogu biti lider ove organizacije najjlaganije.
Cetvrti razlog je taj da sam od pocetka bio u gengovima, veoma sam iskusan oko njih, takodje sam bio u policiji tako da znam kako i oni funkcionisu tako da mogu da smisljam veoma dobre planove kako uraditi svaku pljacku uspesnu
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji- Poboljsao bih tako sto bih zaposlio sto vise ljudi podjelio bit ih u timove 1 tim bih bio grafiti tim koji bih imao dosta ljudi imali bih turfere naravno imali bhi 2 tima za asistenciju na terenu mislim da je to potrebno svakoj skoro organizaciji takodjer bih imao razradjene taktike za pucanje po getu i za evente kao sto su batle ship tajne radnje i podmornice isto tako bih imali stalne ljude koji bih svaki dan radili pljacke gunstora i prodavnica to bi bilo nekih 20tak ljudi koji bih nonstop isti ljudi radili pljacke dok ovi ostali rade svoje poslove rpali bih u nasem djelu geta vozali bmx pokusao bih se povezat s ostalim liderima i dogovart ovako uvecer poslje 00:00 trek neke sa bmx ili lovriderima da rpamo prave gangstere i slicno
 

Dzordz Mirkonson

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
77
Informacije :

1. Vaše ime u RL : Djordje Mirkovic
2. Vaše godine : 23
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : od 8 h do 12 h dnevno
5. Vaš Diskord : Djordje Mirkovic#5859
6. Vaše Ingame ime : Djordje Mirkovic
7. Vaš ID : 6897

Dodatne Informacije :

1. Lider za...The families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-1. Zeleo bih da vratim staru slavu gengovima jer su trenutno kolko vidim gengovi malo posustali sto se tice akcija, a ja kao covek sa dosta iskustva u kriminalu mislim da mogu to da vratim. Iskreno zeleo bih da napravim pometnju medju drzavnim organizacijama naravno sve bi to bilo u granicama RP-a, prihvatio bih poraze ako bude bilo poraza takodje potrudio bih se da se svi clanovi drzavnih organizacija dobrano oznoje radeci svoj posao.

-2. Najiskrenije iz srca mi nedostaje HQ zelenih i voleo bih da uradim sve sto je u mojoj moci da svim ucesnicima RP-a u zelenima bude lagodno i prijatno iskustvo i da osecaju podrsku od strane lidera i visih cinova tokom RP-a tako bi se novi clanovi genga najbolje naucili kako treba jedan ozbiljan kriminalac da postupa u situacijama.

-3. Kao poslednji razlog navescu to da imam oko sebe ljude koji pre svega postuju RP i kojima nije u prvom planu pobeda posto poto u istom vec im je za cilj da naprave sto bolju pricu i da se druze pa makar bilo to nekad i na nasu stetu. Ovo iskustvo sam stekao u proslom vodjenju The families genga i za razliku od nekih svoje liderstvo sam zavrsio bez disbana to sam postigao mukotrpnim radom i posvecenoscu RPu iz toga sam izvukao dosta lekcija i sad mi preostaje samo da usavrsim svo moje iskustvo i da napravim jednu dobrostojecu organizaciju koja ce biti tu da ucini zanimljivim RP svima onima koji budu ucestvovali u njemu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Trebalo bi detaljnije ispitati nove clanove koji zele da udju u organizaciju takodje napravio bih neku granicu sto se tice godine jer iskreno ne moze dete koje ima 11-12 godina razumeti neke stvari u RP-u niti moze odluke donositi hladne glave bez nerviranja jer sve previse shvataju licno ( cast izuzecima ukoliko se neko pokaze dobar primicemo ga ) , svakodnevno treba novim clonovima objasnjavati pravila geta i uopsteno pravila, treba cesce da se prave sastanci genga na kojima bi se resavali trenutni problemi ukoliko ih ima, uveo bih to da imamo dezurne ljude koji su zaduzeni da odgovore na bilo koje probleme koje se zadese ako lider nije tu. Uveo bih sistem 3 minusa ukoiko neko napravi gresku dobije minus sa 3 minusa dobija kick iz organizacije naravno za aktivnost dobija + koji mu sluzi da obrise minus za neku gresku koju je napravio. Naravno imam jos dosta predloga ali da ne duzim dalje to cu sve pokazati na delu ukoliko dobijem vase poverenje u napred hvala :) .
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom