Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

don richard

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
22
1. Ваше име у РЛ Милош
2. Ваше године 16
3. Временска зона ГМТ+1
4. Просечна активност на дан 5-10х
5. Ваш Дискорд Милош Николић #6199
6. Ваше Ингаме име Милош Цасх
7. Ваш ИД 15940

Додатне информације
1. Зашто желите постати админ? постати админ јер сам већ био админ на Фивем серверу. Волим помоћи играчима како би узивали на серверу исто тако волим и казини играча који крше правила и униставају РП другим људима. и био сам у све организације и знам скоро сва правила. А и имам бас искуство са серверима. И ја сам већ на гранду 3 месеца.
2. Које су ваше предности?
-брзо учим.
-брзо реагујем на ставри.
-знам добро да ресавам ситуације.
-познајем скоро сва правила и био сам у све орг.
-Активан.
-саслусам обе стране.
-искуство у РП. и пуно сам смирен.
3. Које су ваше највеће слабости? Маро се изгубим у тешким ситуацијама.
4. Хоћете ли бити спремни напустити РП живот да биг постали админ? да, наравно
5. Хоћете ли бити спремни продати свој бизнис? (Забрањено је да имате бизнис док сте администратор) да, наравно (немам бизнис)
Big respekt za mladog dečaka
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
431
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h nekad vise
5. Vaš Diskord: ! Nixq#3573
6. Vaše Ingame ime: Veksa Darkin
7. Vaš ID: 8569

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zbog napredovanja u Administraciji i da bi pomago u funkcionisanju servera svojim radom.
2. Koje su vaše prednosti? Aktivan, drustven, snalazljiv, odgovoran, volim timski rad (bio sam i Administraciji na SAMP RP serverima preko 3 god)
3. Koje su vaše najveće slabosti? Manjak iskustva kao admin na ragemp
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da !
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Mango

Player
Player
Joined
May 1, 2022
Messages
7
1. Vaše ime u RL : Edvin
2. Vaše godine : 23
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 7 do 10h
5. Vaš Diskord : Edvin#4869
6. Vaše Ingame ime : Mango Jerry
7. Vaš ID : 2252



Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Pa prije svega dosta sam aktivan na serveru i tako da mislim da bi korisniji bio kao administracija pomagao bi da im lakse pojasnim igracima da rjese situacije i da im lakse bude, ali mislim da se moja aktivnost, poslusnost i predanost moze uvidjeti kao jednom od aktivnijih ljudi i samim time pomoc svima ce mi bit uzitak.
2. Koje su vaše prednosti?
moje prednosti su to sto sam dosta aktivan, smiren i u situacijama i snima sve situacije sa dozvoljenim programima , poslusan, al prije svega pravedan i iskren.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam ih.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da.
 

Ivke Zampa

Player
Player
Joined
Oct 20, 2021
Messages
16
1. Vaše ime u RL Marko Ivanovic
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 8-10h
5. Vaš Diskord I V K E#8190
6. Vaše Ingame ime Marko Ivanovic
7. Vaš ID 4827

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Imam puno iskustva kao admin, zeleo bih doprineti serveru kako bi imali sto bolji rp i igraci i kako bi igracima uvek pomoc bila na raspolaganju, takodje jako mi se dopao vas server, igrao sam na engleskom do pre neki dan
2. Koje su vaše prednosti? Ceo dan sam aktivan, lepo saradjujem sa ljudima, proveo sam vec godinu ipo kao admin, uvek sam na raspolaganju, vrlo sam ljubazan
3. Koje su vaše najveće slabosti? Direktan sam, nepodnosim lazi, i stalno se borim za pravdu kada je to nemoguce
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
105
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:5h
5. Vaš Diskord: Pota#4604
6. Vaše Ingame ime: Pota Princip
7. Vaš ID: 1668

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Vec duze vreme posvecujem svoje vreme ovom serveru, dosta sam aktivan i oduvek mi je bilo zanimljivo resavanje tiketa, u RPu sam dosta dugo vremena, pocevsi od sampa, bio sam admin da dosta servera i na sampu i na fivemu, imam dosta iskustva sto se toga tice, volim da pomazem ljudima koliko god je u mojoi moci.
2. Koje su vaše prednosti? Komunikativan, ekstrovertan, lako se prilagodjavam situacijama, veoma smiren.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Trenutno ih ne uocavam, ali vremenom ce se pokazati.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Da
 
Last edited:

Killua Dior

Player
Player
Joined
Feb 11, 2022
Messages
49
1. Vaše ime u RL: Suad
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h+ sati na dan
5. Vaš Discord: Killua69#0934
6. Vaše Ingame ime: Sukara Dior
7. Vaš ID: 3774

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
-Svidio mi se nacin pojedinih administratora koji tako brzo i efektivno rjesavaju probleme
- Vecina manjih administratora probleme koji su komplikovaniji rjesavaju zargonski receno "okacite POV na forum" sto mi je naravno krivo i to mi daje zelju da postanem administrator i da ne budem takav
-Zelim pomoci svima i svakome u nebitno kakvoj situaciji i pronaci kompromis da su obe strane zadovoljene

2. Koje su vaše prednosti?
-Stariji sam i posjedujem stav i svoje razmisljanje
-Grind mi je jaca strana, kada se treba nesto raditi radi se nema izuzetaka i izgovora
-Jako sam strog sto se tice postovanja i pravila
-Prijatan sam za razgovor nebitno s kim
-Adaptiram se svemu i svacemu u jako malom vremenskom periodu

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Kada ustanem na pogresnu nogu lagano me neko moze naljutiti iako je to bas rijetko

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Da
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: CEST.
4. Prosječna aktivnost na dan:10-15h
5. Vaš Diskord: Mare Seid#7329
6. Vaše Ingame ime:Mare Seid
7. Vaš ID: 14907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zelio bih da budem asistent da pomazem gradjanima
2. Koje su vaše prednosti?ovo mi je prvi roleplay server ali znam da bi se snasao u svaku situciju
3. Koje su vaše najveće slabosti?: nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Nije problem.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): naravno
 
Last edited:

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem admin iz razloka da olakšam posao adminima, zato sto mi je to dosta zanimljivo, aktivan sam igrač.
2. Koje su vaše prednosti? Znam dobro riješavati neke situacije, siguran sam u svoju odluku, smirena sam osoba, itd.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam biznis.
 

Mehmet Halimi

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
36
1. Vaše ime u RL: Mehmet Halimi
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 9 do 10 sati
5. Vaš Diskord: Mehmet Halimi 2387#3833
6. Vaše Ingame ime: Mehmet Halimi
7. Vaš ID:2387

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zato što sam dugo na serveru i smorilo me da ganjam biznise i znam dosta stvari jer sam vodio porodicu bio sam clan bolnice dugo i ballasa i odgovarao bi na neka pitanja na koja admini ne znaju odgovor pa napisu "ic problem" pratio bih stanja igraca tj igre i osigurao kolko mogu da smanjim citovanje na serveru kako na sektoru civilnih igraca pa do organizacija takodjer porodica(eventi,pljacke,sfere)

2. Koje su vaše prednosti?
Druzeljubivost,pravednost,aktivnost(ponekad manjka zbog posla rl ali ne cesto jer nisam u stalnom radnom odnosu)
Smirenost i brz u pronalasku i rjesavanju problema kako ic za igraca tako i za ooc problem igraca.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Iskrenost

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Vec sam napustio

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Sve sam prodao
 

Milos Gedora

Player
Player
Joined
May 22, 2022
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nenad
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h mozda vise zavisi od dana
5. Vaš Diskord: Nexus#1225
6. Vaše Ingame ime: Mia Luxury
7. Vaš ID: 1013

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Da pomognem serveru da razvija svoju zajednicu kao i igracima na serveru kojima je potrebna pomoc oko stvari koje im nisu jasne da im objasnim kao stu na primer poslovi,porodice,organizacije itd... kakva god vrsta pitanja bila da im odgovorim. Imam dosta iskustva i sa Roleplayom kao i pravilima koja su propisana na ovom serveru. Zalagao bih se za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno bez zurbe. Da kaznjavam igrace koji krse pravila i RP situacije koji kvare da resavam veoma brzo znam veoma dobro RP pravila.
2. Koje su vaše prednosti? Da ubrzam proces i maksimalno se trudim za server kako bi poboljsao roleplay i vec imam iskustva sa adminom bio sam dva puta znam kako se radi i koliko odgovornosti snosim kao jedan administrator ali gledao bih na dalje da poboljsam svoj rad umem dobro da komuniciram saradjujem i postujem ono sto mi je dato bez svadje.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja slabost je kada nesto zelim prebrzo da uradim i pogresim, a volim da na sto bolji nacin odradim i ubrzam i napravim tu malu greskicu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
abe kvo bi
 

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
156
1. Vaše ime u RL: Ajdin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Diskord: AJDINH2#4722
6. Vaše Ingame ime: Ajdin Darkin
7. Vaš ID:1079

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Volio bih postati admin GRP-a najviše jer mi je pomalo dosadio RP život, htio bih da smanjim ove failove sto se dogadaju na serveru i jednostavno mislim da sam spreman jer sam prosao gengove i legal organizacije i jednostavno sam naucio sve sto mi je potrebno da postanem administrator. Imam veliku zelju za tim.

2. Koje su vaše prednosti?
Komunikativan sam,
brzo ucim
strpljiv sam.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mrzim nepravdu,
Lako se iznerviram
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Prodano
 

Milos Gedora

Player
Player
Joined
May 22, 2022
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nenad
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h mozda vise zavisi od dana
5. Vaš Diskord: Nexus#1225
6. Vaše Ingame ime: Mia Luxury
7. Vaš ID: 1013

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Da pomognem serveru da razvija svoju zajednicu kao i igracima na serveru kojima je potrebna pomoc oko stvari koje im nisu jasne da im objasnim kao stu na primer poslovi,porodice,organizacije itd... kakva god vrsta pitanja bila da im odgovorim. Imam dosta iskustva i sa Roleplayom kao i pravilima koja su propisana na ovom serveru. Zalagao bih se za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno bez zurbe. Da kaznjavam igrace koji krse pravila i RP situacije koji kvare da resavam veoma brzo znam veoma dobro RP pravila.
2. Koje su vaše prednosti? Da ubrzam proces i maksimalno se trudim za server kako bi poboljsao roleplay i vec imam iskustva sa adminom bio sam dva puta znam kako se radi i koliko odgovornosti snosim kao jedan administrator ali gledao bih na dalje da poboljsam svoj rad umem dobro da komuniciram saradjujem i postujem ono sto mi je dato bez svadje.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja slabost je kada nesto zelim prebrzo da uradim i pogresim, a volim da na sto bolji nacin odradim i ubrzam i napravim tu malu greskicu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
de se javi na bubici
 

djuradj

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
98
Informacije
1. Vaše ime u RL:Djuradj
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT+8
4. Prosječna aktivnost na dan:3-4h
5. Vaš Diskord:djuki#3275
6. Vaše Ingame ime:Thommy Razorgore
7. Vaš ID:4226
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Želim postati deo tima i pomažem igračima. Takođe fokus bi mi bio na one igrače koji krše pravila zajednice i ometaju igru.Kažnjavanjem istih bih omogućio ugodnu igru ostalim igračima. Biti "Admin" nije mala stvar, te smatram da sam neko ko u potpunosti razume šta znači.
2. Koje su vaše prednosti?
Dobro se snalazim u stresnim situacijamai nisam previše napadan, veoma sam komunikativan i probleme rešavam razgovorom volim timski rad jer "dve glave ili više su pametnije od jedne"
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Jako često ispadnem iz takta kada krenem da se svađam sa nekim jer uglavnom izbegavam svađe. Što se tiče servera, nisam neko ko poznaje komande i sisteme 100/100, ali sasvim dovoljno da nekog uputim u nešto
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Nemam biznis ali ako bi ga imao Naravno da bi ga prodao
 
Last edited:

Bat0

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
35
Informacije
1. Vaše ime u RL: Radoslav
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:6h-10h
5. Vaš Diskord: GOV | Baco Petrovic#7604
6. Vaše Ingame Baco Petrovicc
7. Vaš ID: 8810

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zeleo bih postati Administrator RS servera zato sto smatram da kao osoba koja igra vec duze vrjedme
mogu da pomogne novim i naravno ostalim koji igracima koji igraju.
Ja sam vecinom nocni igrac i tokom noci nema toliko Adminisracije aktivno i znam kako je biti
u situaciji kada je potrebno imati nekog od Admina tu da rjesi situaciju. Mnogo bih voleo da pomognem
igracima u sprovodjenu RP situacija, veoma sam bizna i ljubazna osoba prema svima i takodje sa svjestan
svih duznosti koje moram obavljati. Nadam se da cete ovom aplikacijom da steknete dobar utisak o meni kao osobi
i bio bih srećan da razgovaram sa vama.

2. Koje su vaše prednosti?
Odlučnost
Ljubaznost
Smirenost
Dobro se slazem sa ljudima
Odlicno radim u timu

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Veoma sam direktan i pricljiva osoba
Imam veliku savjest pogotovo o nepravdi

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da, znam da bih se morao mnogo toga odreci da bi postao clan administracije, takodje u ovoj
aplikaciji se apliciram za Asistenta Administracije, ako bude potrebno mogu i da pristupim
timu za administraciju.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, to je takodje jedna od stvari kojih bi se odrekao da pomognem drugim igracima
 

Kire Abi

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kire
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7h
5. Vaš Diskord:KireeeX#5108
6. Vaše Ingame ime: Kire Abi
7. Vaš ID: 13558



Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: zelim da postanem admin jer zelim da pomazem ljudima da ispravljam greske koje se desavaju tokom RP-a imam dosta iskustva o RolePlay-u neko malo vreme sam igro na samp nije mi se svidelo pa sam preso ovde imam dosta razumjevanja vec sam bio Admin level 2 bio sam dosta aktivan za to kratko vreme.
2. Koje su vaše prednosti?: jako sam poslusan i brzo ucim stvari
3. Koje su vaše najveće slabosti?: vredanje roditelja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno.
 

MaliMartin

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
124
Informacije
1. Vaše ime u RL: Teo
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan : 5h
5. Vaš Diskord : Te0vich#6969
6. Vaše Ingame ime: Tea Abadie
7. Vaš ID: 3996

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želeo bih da postanem admin kako bi pomogao ljudima na serveru i učinio server boljim i realističnijim mestom za roleplay te da se ljudi zabave i uživaju kad igraju.
2. Koje su vaše prednosti?
Ljubaznost
Smirenost
Strpljivost
Snalažljivost
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Pričljiv sam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da, spreman sam napustiti.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da biti ću spreman.
 

Alon.

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
99
1. Vaše ime u RL: Alon
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:3-9h
5. Vaš Diskord: Alon Fanboy#0730
6. Vaše Ingame ime: Alon Fanboy
7. Vaš ID: 9957

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelio bih postati admin prvenstveno da smanjim krsenje pravila na serveru i da pomažem igracima.Dosadio mi je Rp zivot , i dosta dugo sam u gradu
2. Koje su vaše prednosti?
znam jako dobro pravila ,Uvijek pravedno odlucujem i na svacijom sam strani igraca, ne svadjam se , znam se ponasati ,aktivan sam ,poslusan sam ,postujem sve
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Vrijedjanje
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da,naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da,nemam svoj biznis
 

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
Informacije
1. Vaše ime u RL David
2. Vaše godine 22
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 6 do 10 sati
5. Vaš Diskord David Smoke#6621
6. Vaše Ingame ime David Smoke
7. Vaš ID 7167

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Volio bih postati Administrator na ovome serveru imam dosta iskustva aktivan sam prije svega imao sam priliku biti lider organizacije 2 puta. Znam pravila servera.
2. Koje su vaše prednosti?
Igram na Grandu vec od 11. mjeseca ako se ne varam znam sve stvari što se tiče oko servera koje mogu biti korisne za nove igrače. Znam pravila servera i volim pomagati drugima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti jedino što ne podnosim kad ljudi budu toksicni.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
142
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: OgiPepsi#2464
6. Vaše Ingame ime: Zed Darkin
7. Vaš ID: 7925

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zeleo bih da postanem admin iz mnogo razloga ali najubedljiviji je me je RP smorio.Zeleo bih pomoco projektu i takodje igracima kojima treba pomoc.Razumem se u pravila jer vec duze vreme igram na ovom projektu i na drugim serverima.
2. Koje su vaše prednosti? Komunikativan sam i imam zelju pomoci novim igracima.Razumem se u pravila i sta se sme radititi a sta ne sme.Bio sam lider 2 puta i prosao sam kroz mnogo situacija.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Brzoplet sam jer zelim da uvem uradim bolje od drugih.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Uredu, spreman sam.
 
Last edited:

Aleksa Nikolic

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
20
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 9/10h
5. Vaš Diskord: Aleksa Nikolic#3377
6. Vaše Ingame ime: Lee Kan
7. Vaš ID: 18529

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da postanem admin zato sto zelim da grad naucim pravilima da niko ne krsi pravila,a taj sto ih ne bude postovao dobijace kazne.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su to sto sam jako aktivan volim da pomazem ljudima za sve nejasnoce i odlicno poznajem pravila.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam nikakvih slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da,naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam nikakav biznis tako da da!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom