Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Vladexxdd

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
16
1. Vaše ime u RL: Vladimir
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-8 sati
5. Vaš Diskord: VLADEXXD#1504
6. Vaše Ingame ime: Vladimir Habibi
7. Vaš ID: 4237
Dodatne Informacije:
1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomognem igracima kao sto su meni Administratori pomagali! Takodje zelim da kaznim ljude koji krse pravila i ne postuju druge ljude (uvrede).
2. Koje su vaše prednosti? Moja prednost je to sto uvek saslusam igrace i pomognem, da li to bili novi igraci koji mozda nista ne znaju ili stari.
3 Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti. Uvek drzim prijateljski odnos.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da.Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Martin Diks

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
160
Informacije
1. Vaše ime u RL Jovan
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-7h
5. Vaš Diskord Jovan#7108
6. Vaše Ingame ime Martin Diks
7. Vaš ID 1915

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Volim da pomzem drugin ljudima i zelim da doprinesem serveru
2. Koje su vaše prednosti? Dosta sam Aktivan Ne moze niiko da me iznervira komunikativan sam
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam neke posebne
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 

Franc Mrkutovic

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
12
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 18.
3. Vremenska zona: CEST.
4. Prosječna aktivnost na dan: 16-18 sati.
5. Vaš Diskord: Lil_Angelko#1745
6. Vaše Ingame ime: Stefan Sakic
7. Vaš ID: 2157

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Imam puno vremena da posvetim igračima i želim održavati red i mir u gradu.
2. Koje su vaše prednosti?: Sa svima mogu bit dobar, slušat sve što mi se kaže i uvjek sam na strani pravde
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Malo sam usporen tip osobe i ne volim nepravdu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno da hoću.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno.
 

Camil Heroj

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
7
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord:
6. Vaše Ingame ime: Camil Heroj
7. Vaš ID: 5665

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Voleo bih da postanem admin,jer zelim da pomazem novim članovima nase zajednice ili rjesavanje nekog problema koji nastane u toku rp-nja.Takodje bih zelio da postanem admin jer mi se cini kao jako dobra zajednica administracije.

2. Koje su vaše prednosti?

Dobro poznavanje pravila servera.
Aktivnost
Volim da objasnim najbolje sto mogu da pokusam da rjesim problem koji nastane jednom od igraca.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Najveca slabost mi je sto nisam naucio neke komande jer nikada nisam bio admin.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno
 
Last edited:

Duni Dani

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
66
1. Vaše ime u RL - Daniel
2. Vaše godine - 19
3. Vremenska zona - UTC+2
4. Prosječna aktivnost na dan - 6+ sati
5. Vaš Diskord - Đuni Dani#0203
6. Vaše Ingame ime - Duni Dani
7. Vaš ID - 171

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Želim postati admin iz razloga sto sam vise manje od pocetka servera bio admin i tu se pronalazim. Volim pomagati ljudima, rijesavati probleme. U proslosti sam pogrijesio kao administrator i siguran sam da se takve greske nece ponoviti.
2. Koje su vaše prednosti?
Aktivnost, odlicno poznavanje servera, pravila, admin komandi i admin pravila, strpljenje i snalazljivost.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Spreman sam napustiti RP i u potpunosti se posvetiti poslu administratora
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Svakako nemam biznis
 

BakirDjug

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
8
1. Vaše ime u RL - Bakir
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - UTC+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 8+ Sat
5. Vaš Diskord - Bakir#9542
6. Vaše Ingame ime - Bakir Djingos
7. Vaš ID - 1552


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim postati admin iz razloga sto se pronalazim u tom poslu.Volim pomagati serveru kao i njegovim igracima i imam mnogo iskustva.
2. Koje su vaše prednosti?
Aktivnost,odlicno poznajem pravila servera i pravila za admine,brzo razmisljam i nisam brzoplet.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne bih znao reci
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Da,ali nemam biznis
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: Moja vremenska zona je (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-9h
5. Vaš Diskord: nesosone 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zato što mi je cilj da pomažem drugim ljudima i od uvjek sam želio to da budem
2. Koje su vaše prednosti? Smir; Strpljiv
3. Koje su vaše najveće slabosti? Vrijeđanje
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Nije problem
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) svakako ne posjedujem biznis
 

Luka Sprite

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
48
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: UTC+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: LukaS#9298
6. Vaše Ingame ime: LukaS Sprite
7. Vaš ID: 1620

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Volim pomagati novim igracima i resavati probleme istih
2. Koje su vaše prednosti?: Moje prednosti su : Vec sam bio u staff i znam kako sta funckionise
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Suljo Sukic

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
217
Cestitam odabrani ste za admin intervju


Shomy McQueen#0001 - Shomy McQueen
Niagara#0001 - Aurelio Niagara
Đuni Dani#0203 - Duni Dani
VLADEXXD#1504 - Vladimir Habibi
LukaS#9298 - LukaS Sprite
Thomas Shelbi#8729 - Tomas Shelbi


Intervju će biti večeras od 21:00 do 22:00 ( 29.01.2022 )
 
Last edited:

Sal Swayze

Player
Player
Joined
Sep 20, 2021
Messages
267
1. Vaše ime u RL Viktor Rikert
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 10+ sati
5. Vaš Diskord SalMagluta#7959
6. Vaše Ingame ime Sal Magluta
7. Vaš ID 114

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim pomoci razvoju servera i prije svega pomoci novim igracima, iskustvom sa RP-om sakupljam od svoje devete godine kada sam prvi put usao na SAMP server, imam poprilicno iskustva i sa FiveM i sa RAGE serverima.Rad sam za raznorazne interakcije sa igracima sa bilo kojeg kraja Balkana, sve radi poboljsanja njigove RP igre i samog uzivaja igrajuci na serveru.
2. Koje su vaše prednosti? Velika aktivnost na serveru, iskustvo sa engleskog servera, odlicno poznavanje skripte servera, ljubaznost i stalozenost.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Asgard

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
18
1. Vaše ime u RL: Armin
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 9h
5. Vaš Diskord: Asgard#0906
6. Vaše Ingame ime: Armin_Escobar
7. Vaš ID: 16736

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim pomoci administraciji Grand RP srbije tako sto cu im pomagati u izvrsavanju njihovih zadataka.
Isto take zelim pomagati igracima kojima je pomoc potebna, Zelim pomoci da se lisimo cheatera i drugih igraca koji se ne odrzavaju rp pravila i te krse ih.

2. Koje su vaše prednosti? Imam iskustvo, imam znanje, ozbiljan sam, poznajem pravila, timski sam radnik i volim raditi u timu te i tako sam. Volim pomagati drugima. Isto tako imam iskustvo sa drugih popularnih medium i hard rp servera kao sto su : Dream World (RageMP) , BalkanSchool (RageMP ali zatvoren jer je propao) i Balkan Original (FiveM)

3. Koje su vaše najveće slabosti? Kolko poznajem sebe , nemam nikakvih slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Johhny

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL:Todor
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-11h
5. Vaš Diskord: T.Rich#9864
6. Vaše Ingame ime: Johhny Rich
7. Vaš ID: 5424

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?Oduvek sam hteo biti admin na nekom od vecih servera,znam pravila i ne krsim ih,posle 3 meseca igranja me je smorilo svaki dan isto,pa bih radio reportove i pomagao ljudima



2. Koje su vaše prednosti?
Prednosti su te što postujem sve ljude na serveru,makar oni bili najgori,imam strpljenje kao što bi trebao imati svaki admin,dugačko igram na serveru,saslušavam druge dok ne završe


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam ih

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno,vec sam malo napustio RP život

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Da
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Ante
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-13 sati
5. Vaš Diskord: Siber#0001
6. Vaše Ingame ime: Marin Solo
7. Vaš ID: 13311

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Jer želim pomagati drugim igračima i smanjiti broj ljudi koji krše pravila RP-a i samim time kvare drugima igru. Sam dok igram RP dosta često spazim ljude koji krše pravila i rade “nered”, stoga želio bih postati administrator i smatram da to mogu i da se pronalazim u tome.



2. Koje su vaše prednosti?
Poštujem svakoga, slušam svačiju stranu priče, pristojan sam, slušam nadređene, pošten sam


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad popustim ljudima koji su pristojni

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hoću
 

Matija Zagorec

Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
44
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine:
18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8 sati
5. Vaš Diskord: Thomas Shelbi#8729
6. Vaše Ingame ime: Matija Esscobar
7. Vaš ID: 11237

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? zelim postati admin jer zelim uvesti pravdu u grad, zelim pomoci drugim igracima u nevolji, zelim pomoci igracima i rjesiti njihove probleme i i uputiti ih na pravi put , zelim cim vise sa mojim radom pomoci administraciji.


2. Koje su vaše prednosti?

Moje prednosti su : zelim svakome pomoci tko ne iskoristava admina, poslusan sam, volim raditi i truditi se da nesto sto zelim cim vise mogu bolje napraviti.


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hocu
 
Last edited:

Mehmet Halimi

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
37
1. Vaše ime u RL: Mehmet Halimi
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 9 do 10 sati
5. Vaš Diskord: Mehmet Halimi 2387#3833
6. Vaše Ingame ime: Mehmet Halimi
7. Vaš ID:2387

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zato što sam dugo na serveru i smorilo me da ganjam biznise i znam dosta stvari jer sam vodio porodicu bio sam clan bolnice dugo i ballasa i odgovarao bi na neka pitanja na koja admini ne znaju odgovor pa napisu "ic problem" pratio bih stanja igraca tj igre i osigurao kolko mogu da smanjim citovanje na serveru kako na sektoru civilnih igraca pa do organizacija takodjer porodica(eventi,pljacke,sfere)

2. Koje su vaše prednosti?
Druzeljubivost,pravednost,aktivnost(ponekad manjka zbog posla rl ali ne cesto jer nisam u stalnom radnom odnosu)
Smirenost i brz u pronalasku i rjesavanju problema kako ic za igraca tako i za ooc problem igraca.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Iskrenost

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Vec sam napustio

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Sve sam prodao
 

Zed Darkin

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
50
1. Vaše ime u RL: Ognjen Obradov
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 8 sati
5. Vaš Diskord: OgiPepsi#2464
6. Vaše Ingame ime: Tyrone Yeager
7. Vaš ID:7925
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim postati admin iz prostog razloga zato sto mi je dosadio RP, to bi bio glavni razlog zasto bih zeleo, samim tim znam da mogu dosta doprineti kao admin!
2. Koje su vaše prednosti? Bio sam na dosta servera ADMIN , takodje sam bio na SA:MP roleplay serverima, tamo imam dosta iskustva sa adminstracijom istih, samim tim sticajem istog bi doprineo poboljsanju RP-a na serveru, maksimalno bi pomagao svim igracima na svako postavljeno pitanje, 3 meseca sam na rage-u, ali trudio sam se da ispratim sve njegove mogucnosti dosta sam citao tako da mogu reci da znam solidno i oko ove platforme, s obzirom da imam online skolu, sigurno cu tu biti na raspolaganju kako bih kaznjavao ili ti pomagao igracima, ali vise bih voleo da pomazem ali ako mora i ovo drugo sta da se radi!
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Sto previse volim da teram ,salu,! al kad je ozbiljna situacija onda samo ozbiljno, i da preterano sam verovao ljudima u smislu da su svi dobri da te niko nece zajebati al sve se vremenom videlo kako i sta!
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da!
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: preko 10 sati
5. Vaš Discord: L0L3#0194
6. Vaše In-game ime: Lovro Glockz
7. Vaš ID: 1777

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

  • već sam bio admin i htio bih se vratiti na poziciju admina, ali kao asistent administracije za sada. Kada sam bio admin bilo mi je baš zanimljivo i bio mi je nekako baš super osjećaj jer sam pomagao ostalim igračima kada su bili u nevolji, uvijek sam dolazio na ticket kada je netko tražio i pokušavao sam sve učiniti kako bih im pomogao. Htio bih opet postati admin kako bih ponovno to radio, kako bih ponovno pomagao ostalim igračima. Kada sam bio admin uradio sam neke stvarno sulude greške, koje se ne bih desile ako bih ponovno postao admin i mislim da stvarno zaslužujem drugu šansu da se pokažem kako dobar admin mogu zapravo biti pošto su također neki drugi ljudi dobili drugu priliku pa mislim da i ja zaslužujem drugu priliku također. I htio bih biti asistent administracije za sada ako bih bio prihvaćen za admina jer RP-am dobru poziciju u FIB-u i trudim se u porodici te ne bih htio sada tu poziciju samo tako ostaviti, možda nekada kasnije bih prešao u admine ako bi naravno Vi to dozvolili.
2. Koje su vaše prednosti?
  • dosta sam aktivan
  • pristojan
  • strpljiv, nisam brzoplet
  • voljan pomoći svima
  • dobro poznajem pravila servera
  • znam već kako sve funkcionira jer sam već bio admin
3. Koje su vaše najveće slabosti?
  • ne znam baš neke slabosti, možda se otkriju vremenom ako ih imam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
  • trenutno ne, možda kasnije da te iz tog razloga želim biti asistent administracije​
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
  • sada ne jer imam dobru zaradu od biznisa i koliko sam upoznat, asistenti administracije smiju imati biznis pa mislim da nije potrebno da ga prodam, kasnije ako postanem baš admin onda bih prodao naravno!
 

Basti Mansqe

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
4
1. Vaše ime u RL: Sebastijan
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+01
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: sebq#9130
6. Vaše Ingame ime: Basti Mansqe
7. Vaš ID:5900

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Sve se svelo na DM, svadje i pucačinu i evente i pljacke. Volio bih pomoci ostalim adminima oko rijesavanja takvih stvari.
2. Koje su vaše prednosti? Prednosti su mi sto sam bio u pola organizacija i znam kako se treba ponasati i ne biti kid od 12god koji ce se praviti pametan i vazan sto sam admin. Znam dobro pravila servera i dobro pocijenjujem odluke.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Brzopletnost kada se desava nesto dosadno
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da, spreman sam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis.
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Mišo
2. Vaše godine : 27
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5 do 10h
5. Vaš Diskord : Desanta#3943
6. Vaše Ingame ime : Michael Desanta
7. Vaš ID : 7535

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Pa prije svega dosta sam aktivan na serveru i dosadilo mi je grind tako da mislim da bi korisniji bio kao admin i pomagao bi lakse igracima pratio bi svaku mogucu situaciju za koje znam da pojedinci iskoristavaju kako bi uhvatili prednost nad drugima, ali mislim da se moja aktivnost, poslusnost i predanost moze uvidjeti kao jednom od aktivnijih ljudi i samim time pomoc svima ce mi bit uzitak. Isto zelim popraviti sliku koju pojedini imaju o meni jer se nisam iskazao kao dobar admin, ali to obecajem da ce se promjeniti.
2. Koje su vaše prednosti?
moje prednosti su to sto sam dosta aktivan, poslusan, znam biti tvrdoglav al prije svega pravedan i iskren.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
prije svega ne mogu da podnesem kad neko bez razloga psuje drugima i znam biti tvrdoglav kad znam da sam upravu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da, trenutno bas i neam neki RP zivot da budem iskren.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno.
 

denkowski_

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
8
Informacije
1. Vaše ime u RL:Ile
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: sada sam poceo sa skolu ali ipak sam tu neki 9-10h sada moze na neki slucaj da mi pukne u glavu znate za sta govorim ali izvinjavam se.
5. Vaš Diskord:Ilya White I 817#2913
6. Vaše Ingame ime:Ilya Wnite
7. Vaš ID:817

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? zato sto mogu da se razumem sa drugima koje im treba pomoc mogu da pricam smireno za da mogu da im objasnim se kako ide postapku kako i sta im treba sa svaki lik sam dobar posten i volim da pomazem drugima
2. Koje su vaše prednosti? Ems,Vosja,Vlada,SAHP, i kriminalne organizacije ali imam cist dosije
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam nista od toga
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da naravno zato sto volim da pomazem ljudima
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Ne posedujem nikakav biznis
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom