Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

crni_don

Beginner
Leader of unofficial org
Joined
Oct 18, 2021
Messages
5
Ime i prezime vaseg karaktera : Pancho_Vanila
Ime na familije : La Chubrera
Broj Clanova : 7
Diskord od Lidera : Misa#7248



Prica na familiji: Nakon izdaje najblizih suradnika u Medellin Cartelu tadašnji vođa porodicePancho_Vanila odustaje od svojih planova i pakuje svoje stvari. Lutajuci po svijetu dolazi u Los Santos.Sjedeci na klupi u parku srece starog prijatelja iz starih dobrih vremena pod laznim imenom Alen Rodjo . Dva prijatelja odlucuju da krenu sve od nule i da rade posao u kojem su najbolji , prvobitni plan je bio sakupljanje nekadasnje stare ekipe koja je bila jedna od opasnijih u svijetu naravno pod posebnim kodnim imenom. Pancho dolazi do ideje da razglase na Dark Webu da se okuplja stara ekipa pod kodnim nazivom La Chubrera. Ubrzo se javlja stari znanac i nekadašnji mozak svih njihovih operacija Belindo Sibonni, koji dovodi sa sobom prijatelja sa Jamake pod laznim imenom Marley . Za kratko vrijeme Kodni naziv La Chubrera postao je prosiren po svijetu i poceli su se javljati ljudi koji su sijali strah u svim dijelovima svijeta. Pancho se predomislja i poziva svog starog suradnika koji ga je izdao mnogo puta ali zna da je njegova uloga pored Pancha-a .Znajuci vecinu situacija u gradu Alen odgovara Pancha-a da ulaze u puteve droge ali je znao da taj put koji on izabere je za sviju pravi put jer su u tome najbolji. Nakon par dana ekipi se pridruzuje i Don Dzinovic Panchov specijalista za trziste Kokaina.Poceli su da se sakupljaju po kaficima i parkovima ,znali su da je trnovit put , znali su da ih ceka borba cak i unatoc tome nisu odustajali.Dogovor je pao , od samog pocetka ozbiljno i profesionalno , bez rizika i ugrozavanja ekipe.
Izdaju nije niko ni spominjao ovaj put jer su svi znali da je brat za brata u dobru i zlu. Nakon dugo nadmetanja i pokusaja preuzimanja trzista kokaina ekipa je ponovo jahala onim nekadasnjim galopom sijanja straha po mracnim ulicama Los Santosa.




Prica na Lidera : Zovem se Pancho_Vanila , od samog djetinstva sjecam se da je tata imao mehanicarsku radnju u koju su dolazili neki tipovi meni ne poznati sudeci po izgledu veoma opasni. Naravno kao i svako dijete stvorio sam sebi u glavi viziju kakav zelim biti i ugledao se na tatu. Veoma bahat covijek bez pardona prema ikome . Sa svojih 18 godina pocinjem raditi u mehanicarskoj radnji koju mi pomaze da otvorim moj otac . Naravno kako su godine prolazile shvatam da mi nije dovoljno da budžim auta u radioni i da imam ruke prljave od ulja svaki dan. Sa svojih 23 godine dolazim u vezu sa Narko Boss-om koji me prima sa sobom i daje mi obuku kako da prodajem i radim za njega kokain. Ubrzo postajem vrlo vazna karika u Njegovom lancu i sticem povjerenje kod njega samog. Pocinjem da radim mnogo odgovornije stvari cak da idem za njega i na vrlo vazne sastanke. Zivot je lijep , kajla oko vrata rolly na ruci, Lambo pod dupetom bas ono sto trazim u zivotu. Ubrzo voljeni Šef se razboljeva od teske bolesti , sav posao prelazi na mene. Jedne veceri dobijam poziv da dodjem do njega , gdje mi on predaje sve ovlasti na svojoj organizaciji i u tom trenutku umire mi na rukama. Skrhan bolom i tugom u njegovu cast pocinjem da preuzimam trziste koje on nikad nije mogao da dobije i postajem jedna od poznatih glava .... PANCHO VANILA
 

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Nakon pregleda sam video da format ne odgovara
Objasnite mi malo rankove
Morate imati logo familije

Morate da navedete ostale podatke

Pošaljite mi vaše detalje
Ime porodice:
Vlasnika porodice i ID:
Broj kuće od porodice:
Forum link od vlasnika porodice:
Ime i tag vlasnika porodice na diskordu:
Imate rok od 24 sata
 

crni_don

Beginner
Leader of unofficial org
Joined
Oct 18, 2021
Messages
5
Pošaljite mi vaše detalje
Ime porodice: La Chubrera
Vlasnika porodice i ID: 995
Broj kuće od porodice:N119
Forum link od vlasnika porodice: https://gta5grand.com/forum/members/10597/
Ime i tag vlasnika porodice na diskordu: @Misa#7248


GLAVA PORODICE: Pancho Vanila

BRATIC: Don Juan i Toni Racic

KUMICI: Pink Panter i Aleksandar Jovicic

RODACI: Brzi Kum, Alen Rodjo i Leoo Dodevski


LOGO:

Untitled.jpg
 

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Pozdrav,

Prihvatam vašu neformalnu organizaciju hvala za apliciranje,
uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idi te protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24 sata u igri i na diskordu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom