Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16050
Players nickname
Mehanix Darkin
Administrators nickname
Ivkezz Obama
Date
Nov 28, 2022
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
195
Cao ja sam pre 7 dana i vise trazio na tiketu ban na 5 dana jer mi je reko jedan admin da moze na kolko god ocu dobiti ban jer me poslao jedan admin u 3 ujutro za PG sto sam izleteo iz puta sa autom i dosadno mi je bilo u demorganu i pitao sam ako dobijem ban na 5 dana kad se vratim jel cu biti jos u demorganu i tada mi je reko Yorma da mogu dobiti ban na 60 dana samo i ja sam se zbunio i setio sam se da za vredjanje administracije je 7 dana ban bar tako pise i sam ih pitao ako neko opsuje majku nekom adminu sta se dobija i oni mi rekli 7 dana ban i ja sam iz sprdnje napisao na ticketu jebem mamu jer nisam hteo niko da uvredim jer niko nista mi nije skrivio samo sam hteo da dobijem ban i tjt i dobio sam 7 dana ban odma nisam ja to mislio kao stvarno nego sam napisao iz sprdnje nisam napisao to ivkezzu ili mazhoru vecim adminima nego oni sto su mi odgovorili na ticket kolko da dobijem ban nekako ja imam respect prema high command adminima jer da nisu bili oni ovaj server ne bi postojao i ne bi grmeo kao sto je nisam posvadjan sa nikoga na ovog servera ja kada psujem i to se sprdam nisam ozbiljan jer ja ovo igran iz sprdnje da se zabavim nikome nisam mislio zlo nisam takav tip ja se stvarno izvinjavam ako sam nekoga uvredio ali nisam to stvarno mislio nego bilo mi je smor u 3 ujutro i iz sprdnje sam nekako trazio samo da me neko bana na 7 dana max sve to mozete proveriti i videti u historiju tiketa sledici dan sam trebao ici na ekskurziju 7 dana i danas sam se vratio i vidim blacklistovan sam od ivkezza izvinite molim vas nisam hteo niko da uvredim nego sam ja takav nekada ne znam sta da radim iz dosade necu vise nikada to da radim molim vas dajte mi jos jednu sansu volim vas sve.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom