Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28794
Players nickname
Veki Black
Suspect ID
10158
Date of violation
Nov 30, 2022
Time of violation
22:56
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=M_vWuXFxmlA&t=3s

Merisss

Player
Player
Joined
Nov 17, 2022
Messages
134
Na povu se vidi kako Royal family ID 10158 radi CR.Posmatro sam situaciju jer sam vec bio roban.Onda se na povu vidi kako rade CAR RAMING,Pokušavaju drugog lika zaustaviti vozilom gdje se vise Jugulara zabija u to auto gdje krše pravilo CR.Negdje se u povu vidi i G.P 6.15 gdje ubija lika u autu a nije odbrojo 5 sekundi.Onda pucanje na mene bez odbrojanih 5 sekundi G.P 6.15 I DM ID 13530 ID 29920 ID 10158 MG spominje permo ban.
 

Marko_Royal

Player
Player
Joined
Oct 30, 2022
Messages
6
Mi smo brojali 5sec a nestavljaš video gdje se vidi da wienna family radi cr nad nama dok robamo te i nakon odbrojenih 5sec neodlazi. Kada smo ga robali nesluša i nepoštuje što mi kažemo.
 

Marko_Royal

Player
Player
Joined
Oct 30, 2022
Messages
6
Mi smo brojali 5sec a nestavljaš video gdje se vidi da wienna family radi cr nad nama dok robamo te i nakon odbrojenih 5sec neodlazi. Kada smo ga robali nesluša i nepoštuje što mi kažemo.
Ipričavam se montana family
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,692
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu.

Zahtjevam POV na kojem se vidi kako je situacija pocela
Za dostavu POV-a imate 12h​
 

Ivan_Royal

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
55
Vidi se da nas decko bejta non stop jer mu je zivotna zelja da Royal dobije warn plus ovim jugularom radi PG koliko ja znam po planinama je dozvoljeno 30 a ide preko toga tako da on zasluzuje kaznu PG i bejtanje mi od njega ne mozemo da krenemo nigde a da ne smara.
Evo slike vidi se i vreme i sve kada je stavljao u toku robanja oruzije u gepek i nije slusao da mu je oduzeta komunikacija nego pricao i pravio se lud molim ADMINE da rese ovo kako treba. Hvala.
 

Merisss

Player
Player
Joined
Nov 17, 2022
Messages
134
Ne izmisljaj ja sam dobio svoju kaznu vas je red da dobijete svoju
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,692
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da Odbijem ovu zalbu​

POV nije dostavljen na vrjeme
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom