Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed For Chief Of Administration | Abraham Elkhabib

Status
Not open for further replies.
Your ID
3748
Players nickname
Leona Irac
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Feb 13, 2023
Time
00:00
Proofs
xx

Leon Zaza

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
973
Abrahame ja se stvarno izvinjavam poslednji put sto dosadjujem ovoliko bilo mi je lijepo i zabavno u administraciji stekao sam prijateljstvo i zbog toga sam posten prema drugarima veruj da bi ti isto ucinio sto se tice najboljih prijatelja da ih ne odajem jer nisam takav lik ali sustinski postujem i cjenim sva pravila koja su ispisana i radio sam ljepo svoj posao mozda mi se desavalo da nekada pogresim svi smo mi ljudi gresimo jel tako? Svako mislim da treba zasluziti priliku jer mozda zeli da se promeni ili da promeni sebe kako bi dostigao cilj koji zelim. Svakako to se desavalo van Grand discorda to sto je on palio share screen ili tako nesto ja samo nisam zeleo da se mesam u to niti da odajem zato sto sam misleo da cu nagrabusiti dodatno ja koji sam gledao to ili nesto u takvom smislu zato nisam zeleo da se mesam izmedju toga jer nisam bio svestan sta moze biti. Ja samo zelim priliku da krenem od pocetka i mislim da takve gluposti u daljem nebih pravio niti ponavljao jer kako kazemo mi na greskama malim se ucimo. I mala deca realno nisu odmah zrela dovoljno za neciju inteligenciju ili tako nesto pa mora da prave greske kako bi se naucili i da ih tuku roditelji zar ne? Isto tako i ja znaci ovo je greska koju necu vise ponoviti obecavam nismo svi pametni i dovoljno zreli ali ucimo jedni od drugih. Ako budem napravio neku gresku svakako ces znati za to vrlo brzo tako da necu vise nista da krijem najiskrenije sada pisem.

Mazhor Hello dear Mazhor, i want you to read this and tell me what you think about it?
 

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
90
Ja samo znam da svako nekada u zivotu pogresi i da treba dobiti priliku bezobzira ovo je ljudi igrica ja ne znam sta je vama i zasto se tako ponasate kao da je stvarni zivot a ne igra. Umesto da svi uzivamo lepo i da se druzimo svi kao da zele da se posvadjaju i kace na forumu mislim da decko stvarno zasluzuje najiskrenije sansu i vracanje administratora hvala na razumevanju! ❤️ Mazhor I think you need to change something on Grand RP because many people not deserve what they deserve. But you can translate this and really many people are angry because they didnt get a chance for a little wrong. I think thats not fair in real life you can get chance if you change yourself.
 

Leon Zaza

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
973
Samo te molim da mi das jos jednu sansu da pokazem da mogu biti uspijesan admin, trenutno sve sto zelim na ovom projektu je da postanem admin. Daj mi barem da se prijavim za 2 ili 3 ili 4 mjeseca, samo da dobis povjerenje u mene.
 

Tin Herkul

Player
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
15
Svjesan sam da svi radimo neke greške u životu i znam da se ljudi kaju kasnije za to. Mislim da Leon zaslužuje još jednu šansu, znam da je pogrješio i kaje se zbog toga. Dečko zaslužuje još jednu šansu, vidim jako se trudi vratiti se na admin dužnost jer je uporan. Mislim da bi bio jako aktivan i dobar admin jer znam rjetke ljude šta znaju više pravila od njega, a za aktivnost ne želim ni pričati, u stanju je na dan odraditi i 10 sati ako je potrebno. ZASLUŽUJE JOŠ JEDNU ŠANSU!!!
 

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
195
Samo te molim da mi das jos jednu sansu da pokazem da mogu biti uspijesan admin, trenutno sve sto zelim na ovom projektu je da postanem admin. Daj mi barem da se prijavim za 2 ili 3 ili 4 mjeseca, samo da dobis povjerenje u mene.
koliko si platio ove likove da komentarisu kako zasluzujes jednu sansu,vidi se da su ti drugari sa discorda i nista ti ne znaci oce li ti oni napisati da trebas imati jos jednu sansu,vec Abraham to odredjuje.Lp
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom