Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Upozorenje za LTA | James cruz (ispravak na prvi report)

Status
Not open for further replies.
Your ID
94
Players nickname
Oakley Margiela
Administrators nickname
James Cruz
Date
Dec 27, 2021
Time
22:15
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Kiax4iJUtcM

Oakley Margiela

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
142

Na ovom POVu se vidi kako ID 82 mass MGa sa familija Vendetta, a samo on je dobio demorgan kad treba da bude fam warning, ja jesam uradio LTA imao sam 2 minute i nije mi se cekalo, ali za LTA me trebaju reportat likovi sa kojim sam imao RP situaciju, a ne oni jer oni nisu imali nikakav RP sa mnom, ja sam imao RP situaciju sa likovima oni koji su ubili.
Trazim da ovo bude pregledano od visih admina, jer sam pogresno osuden.
Ja nisam imao nikakvu RP situaciju sa likom koji me je reporto, na njegovom POVu samo se vidi kako lezim mrtav, i da nije imao nikakvu RP situaciju sa mnom.
6.2 Zabranjeno je napuštanje situacije RP odbijanjem nastavka situacije RP, neprihvaćanjem / odbijanjem prve pomoći, napuštanjem igre, AFK -om ili ulaskom u unutrašnjost itd. | UPOZORITI
Ja sam izbegnuo RP situaciju sa likovima koji su me ubili, a to su likovi koji je ubio 82 ID i njegov prijatelj, ako treba da budem reportan za LTA treba da budem od njih ne od 82 ID koji nije ni imao interakciju sa mnom nikakvu.
 

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
140

Na ovom POVu se vidi kako ID 82 mass MGa sa familija Vendetta, a samo on je dobio demorgan kad treba da bude fam warning, ja jesam uradio LTA imao sam 2 minute i nije mi se cekalo, ali za LTA me trebaju reportat likovi sa kojim sam imao RP situaciju, a ne oni jer oni nisu imali nikakav RP sa mnom, ja sam imao RP situaciju sa likovima oni koji su ubili.
Trazim da ovo bude pregledano od visih admina, jer sam pogresno osuden.
Ja nisam imao nikakvu RP situaciju sa likom koji me je reporto, na njegovom POVu samo se vidi kako lezim mrtav, i da nije imao nikakvu RP situaciju sa mnom.
6.2 Zabranjeno je napuštanje situacije RP odbijanjem nastavka situacije RP, neprihvaćanjem / odbijanjem prve pomoći, napuštanjem igre, AFK -om ili ulaskom u unutrašnjost itd. | UPOZORITI
Ja sam izbegnuo RP situaciju sa likovima koji su me ubili, a to su likovi koji je ubio 82 ID i njegov prijatelj, ako treba da budem reportan za LTA treba da budem od njih ne od 82 ID koji nije ni imao interakciju sa mnom nikakvu.
De ajde ne placi vise
rip-pack.gif
 

miIe

Player
Player
Joined
Jun 23, 2021
Messages
51

Na ovom POVu se vidi kako ID 82 mass MGa sa familija Vendetta, a samo on je dobio demorgan kad treba da bude fam warning, ja jesam uradio LTA imao sam 2 minute i nije mi se cekalo, ali za LTA me trebaju reportat likovi sa kojim sam imao RP situaciju, a ne oni jer oni nisu imali nikakav RP sa mnom, ja sam imao RP situaciju sa likovima oni koji su ubili.
Trazim da ovo bude pregledano od visih admina, jer sam pogresno osuden.
Ja nisam imao nikakvu RP situaciju sa likom koji me je reporto, na njegovom POVu samo se vidi kako lezim mrtav, i da nije imao nikakvu RP situaciju sa mnom.
6.2 Zabranjeno je napuštanje situacije RP odbijanjem nastavka situacije RP, neprihvaćanjem / odbijanjem prve pomoći, napuštanjem igre, AFK -om ili ulaskom u unutrašnjost itd. | UPOZORITI
Ja sam izbegnuo RP situaciju sa likovima koji su me ubili, a to su likovi koji je ubio 82 ID i njegov prijatelj, ako treba da budem reportan za LTA treba da budem od njih ne od 82 ID koji nije ni imao interakciju sa mnom ni
pozz iz en1 bozo
gd.png
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,808
Postovanje, nakon pregleda zalbe odlucio sam slijedece
  • Edit: ID 94 ce ipak biti vraćen warning jer je izašao iz igre u toku RP-a.
  • ID 82 ce ostati demorgan ali ce njegova porodica dobiti upozorenje za mass MG ( koristenje diskorda )
  • Svi koji su offtop komentarisali na ovu zalbu ce biti banovani sa foruma osim osobe koja je podnijela zalbu. Zatvoreno!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom