Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
7951
Players nickname
Yudes Nolovic
Suspect ID
23992
Date of violation
Apr 20, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://clipchamp.com/watch/1XKbqxWEXiF

Yudes Nolovic

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
136
Svaka cast igracu koji je ovo uradio onako i uzeo iz cistog mira bez IKAKVOG RPA 500K U ORUZJE puput heavy snipera obicnog snipera lui vi pancire pumparice revove itd dodje si lik laganica krene si brojat bez ikakvog razloga te krene da me ubija bez ikakvog rp razloga nit znanja sta ja imam u sebe al JBG MG postoji pa ubija si gospodin lepo fino te pretrazuje bez da se okrenem da trazi te vuce tako itd onako kad je vidio sta imam USRAO SE MALI OD SRECE JER JE USPEO U ZIVOTU VOZI DOBIJEN AUTO i kad vidi nekog da ima to sve to nema vece srece od toga i tako PICKARSKI UZET NESTO izvinjavam se na psovku te me je pustio i nastavio UGLAVNOM NJEMU JE BILO KOLKO DA MI UZME HEAVY SNIPER KOJI IMAM U SEBE VEC 5 MESECI :D MNOGO DOBRO ZA NOVE IGRACE GRANDA super nema sta sad neznam on de radi FIB,SAHP,LSPD nemam to pojma to vi skontaj te ADMINI LEPOTANI MOJI | ALI JA OCU SVE DA MI SE VRATI STO SAM IMAO | HVALA UNAPRED
 

Ognjen Pluxury

Player
Player
Joined
Dec 1, 2021
Messages
100
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu
  • ID 23992 dobit će kaznu za P:Z.Z 1.1
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom