Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6148
Players nickname
Son Goku
Suspect ID
7990
Date of violation
Jan 13, 2022
Time of violation
23:45
Proofs
https://youtu.be/hhCYmTHPaw4

Son Goku

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
145
Decko nece da padne HULK?.. POV njegov? a i usput uzima sa poda stvari dok Smg u rukama ima, pucnjava jos traje vidi se da je moj 1 i dalje ziv.
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Nije red circle event tako da ne mora da ti da PoV a i ovo (family raid) se smatra OOC sme da digne cak i s puskom u ruci i da luta. Nauci pravila pre no reportas nekog. Pozz
 

Son Goku

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
145
pogledaj ti prvo video pa onda objasnjavaj nesto ne zanima mene ni to sto on luta nekoga ni nista od toga nego zasto decko ne pada poz
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Svejedno kazem ti , ne mora da ima PoV ako nije red circle event sto family raid nije. Moze samo da ga PC checkaju admini ako zele.
 

losmi popovic

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
18
Pogledaj ga sam jos jednom, pre nego sto reportas nekoga, pogodio si ga sa revolverom 53 dmg, posle toga si prebacio na ar ili smg nebitno, uspori video na 0.25 i broj, tacno 118 dmg si uradio sa njim jer 1 hit je pogodio drugog igraca, 53+118=171, sa pancirom imas ukupno 200.
 

Son Goku

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
145
0:35 dobiva jos jedan hit iz revolvera od mog sa moje lijeve strane potom ja vadim smg i dajem 118
 

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Nakon pregleda dokaza odlucio sam Odbiti ovu zalbu.
  • ID 7990 je koristio pancir zbog cega nisi uspeo da ga ubijes.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom