Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
20623
Players nickname
Nugi Sindicato
Suspect ID
35121, 23296, 22426
Date of violation
Jul 25, 2023
Time of violation
23:00
Proofs
https://youtu.be/f4NH8BuowyQ

Nugi Lepadasy

Escape The Matrix
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
389
Hteli da krademo panele ali momci krse malo pravila :D, niti broje niti ista sve se vidi u pov-u. 35121, 23296, 22426 + lik pored kojeg sam proso ali ne vidi se ID
 

Hasbulla Tito

Player
Player
Joined
Jul 22, 2023
Messages
4
U tvom POV-u se vidi da je neko iza tebe prvi pucao iz automatske puške, a koliko se vidi na tvom POV-u, bio si sa kolegom pa je mogućnost da je on pucao prvi tako da tražimo POV tvog kolege da znamo ko je prvi, također u pregledu tvog POV-a imam pitanje, kako možeš sam da uletiš u naše dvorište kad je nas 5 sa oružjem? Hvala Administraciji na saslušanju.
 

Nugi Lepadasy

Escape The Matrix
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
389
U tvom POV-u se vidi da je neko iza tebe prvi pucao iz automatske puške, a koliko se vidi na tvom POV-u, bio si sa kolegom pa je mogućnost da je on pucao prvi tako da tražimo POV tvog kolege da znamo ko je prvi, također u pregledu tvog POV-a imam pitanje, kako možeš sam da uletiš u naše dvorište kad je nas 5 sa oružjem? Hvala Administraciji na saslušanju.
moj kolega u tom trenutku nije imao oruzja kod sebe a ni pancir niti ista zato sam ja prvi otrcao, svakako ti moras da brojis
 

Hasbulla Tito

Player
Player
Joined
Jul 22, 2023
Messages
4
moj kolega u tom trenutku nije imao oruzja kod sebe a ni pancir niti ista zato sam ja prvi otrcao, svakako ti moras da brojis
U tvom videu se vidi da je tvoj kolega prvi pucao iza tebe, i zato nismo brojali jer je on iza tebe već krenuo da puca
 

Nugi Lepadasy

Escape The Matrix
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
389
Tvoj POV-je dovoljno rekao ne brini se.
metci se vide kako me pogadjaju i skidaju pancir, pricam za ovo sto se puca iza mene a ne vidi se, moj kolega nece sigurno da mene puca tako da ti nema smisla to sto pricas, necu vise nista da ti odgovaram admin ce da odluci dalje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom