Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
15102
Players nickname
Djura Tigamochi
Administrators nickname
Ivkezz_Obama
Date
Dec 17, 2022
Time
15:39
Proofs
https://prnt.sc/rOc6l13a5HGI

Djurke1337

Player
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
89
Postovana administracijo,

Dobio sam ban pre 9 meseci za vredjanje admina, od tada sam igrao na EN3 bio co leader i turf lider i jako se dobro slagao sa adminima.Nakon toga sam pokusao da ban-evadam sto mi nije uspelo i dobio sam ban i na drugom accountu. Jako mi je zao zbog svega sta se desilo, moja osecanja prema adminima su bila izazvana ponasanjem iskljucivo Ivkeza koji je ubrzo posle toga kaznjen i skinut mu je admin, malo posle toga je dobio i ban.

Tokom skoro dve godine mog igranja na RS serveru, stekao sam jako puno drugara sa kojima se i dan danas druzim u RL. I dalje provodim vreme sa njima na discordu, i jako mi tesko pada kada oni svi igraju a ja jedini igram neku drugu igricu. Obecavam da necu napraviti ni jednu losu stvar, da cu gledati svoja posla i igrati igricu iskljucivo iz zabave sa drustvom i ljubavi prema GTA i celom RAGE-u.

Kao 3. puta lider i osoba koja skoro nikad nije kaznjena ingame, molim vas administracijo za drugu sansu, necu ponoviti svoje greske.

Unapred zahvalan,

Djura Tigamochi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom