Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
31268
Players nickname
Lazar Verstappen
Administrators nickname
Ivash Low
Date
Dec 3, 2023
Time
19:33
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/540992/#post-1965749

Laki Randjelovic

Player
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
27
Dragi Mujo i Abrahame, par minuta pre nego sto sam opsovao osobu,nisam mu psovao majku nego majicu zato sto me je ta ista osoba zezala 15 minuta pre incidenta zato sto ne posedujem duksericu kao on.Priznajem da ponekad ne vredjam direktno roditelje nekome nego promenim red reci kao sto je za primer umesto Majka-Majica[ali nisam u tom smislu ga upravo vredjao]
Obecavam da necu vise nikada se tako saliti niti vredjati.
Prihvatam Money Wipe.
 

raggazi

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
67
Dragi Mujo i Abrahame, par minuta pre nego sto sam opsovao osobu,nisam mu psovao majku nego majicu zato sto me je ta ista osoba zezala 15 minuta pre incidenta zato sto ne posedujem duksericu kao on.Priznajem da ponekad ne vredjam direktno roditelje nekome nego promenim red reci kao sto je za primer umesto Majka-Majica[ali nisam u tom smislu ga upravo vredjao]
Obecavam da necu vise nikada se tako saliti niti vredjati.
Prihvatam Money Wipe.
kolega kolko si ovisan nemozes 7 dana bez granda🤣🤣🤣
 

Neca.

Player
Player
Joined
Oct 20, 2023
Messages
29
Dragi Mujo i Abrahame, par minuta pre nego sto sam opsovao osobu,nisam mu psovao majku nego majicu zato sto me je ta ista osoba zezala 15 minuta pre incidenta zato sto ne posedujem duksericu kao on.Priznajem da ponekad ne vredjam direktno roditelje nekome nego promenim red reci kao sto je za primer umesto Majka-Majica[ali nisam u tom smislu ga upravo vredjao]
Obecavam da necu vise nikada se tako saliti niti vredjati.
Prihvatam Money Wipe.
nemozes da se izvuces ako nekom psujes majku
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom