Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved MassRuleBreak | Los Santos Vagos

Status
Not open for further replies.
Your ID
44525
Players nickname
Milutin Crnogorceviic
Suspect ID
50868
Date of violation
Dec 10, 2023
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/lUAD2qk6C-k?si=_Qt7khHiu_LlZ5wy

shaykk

Odmaraj se danju da noću možes spavat
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
139
Sve u videu osim toga sto su me ubili al ubijanje van geta bez brojanja robanje u gradu pretrazivanje spustenih ruku pretrazivanje od napred i tokom pretrazivanja oni znaju bas da ja imam tacno 200 metaka
 

Jamal Belingham

Player
Player
Joined
Oct 9, 2023
Messages
20
Sve u videu osim toga sto su me ubili al ubijanje van geta bez brojanja robanje u gradu pretrazivanje spustenih ruku pretrazivanje od napred i tokom pretrazivanja oni znaju bas da ja imam tacno 200 metaka
Ovako batonga namerno si se pomerio sto ne smes da radis u tek je rp situacija druga stvar u geto si otvori kartu vidi da je to geto teritorija trece pijes magnezijum plus fail rp jasno se cuo da je polomljena kamerica tako da radis fino lepo self report samo za fail rp fear isto zoves admina u tok na rp situaciju da ti pomogne za rp da uspes da se izvuces sto isto ne smes da radis bolje izbrisi da ne ides dalje sa ovim zato sto svako ima svoju takozvanu "kamericu" u dzhepic za svaki slucaj
 

shaykk

Odmaraj se danju da noću možes spavat
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
139
Ovako batonga namerno si se pomerio sto ne smes da radis u tek je rp situacija druga stvar u geto si otvori kartu vidi da je to geto teritorija trece pijes magnezijum plus fail rp jasno se cuo da je polomljena kamerica tako da radis fino lepo self report samo za fail rp fear isto zoves admina u tok na rp situaciju da ti pomogne za rp da uspes da se izvuces sto isto ne smes da radis bolje izbrisi da ne ides dalje sa ovim zato sto svako ima svoju takozvanu "kamericu" u dzhepic za svaki slucaj
Zamolio bih da se svi off-topic komenatari kazne
 

Nelson Zimba

Player
Player
Joined
Jun 16, 2023
Messages
82
Zamolio bih da se svi off-topic komenatari kazne
Ako mislis da je off topic komentar bajo nije zato sto lik lepo ti objasnjava sta si pogresio i kako si pogresio a ti sto neces da saslusas je tvoj problem i se vadis sad na tu pricu
 

shaykk

Odmaraj se danju da noću možes spavat
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
139
Ako mislis da je off topic komentar bajo nije zato sto lik lepo ti objasnjava sta si pogresio i kako si pogresio a ti sto neces da saslusas je tvoj problem i se vadis sad na tu pricu
Off-topic izmedju mene i admina bajo
 

shaykk

Odmaraj se danju da noću možes spavat
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
139
Ako mislis da je off topic komentar bajo nije zato sto lik lepo ti objasnjava sta si pogresio i kako si pogresio a ti sto neces da saslusas je tvoj problem i se vadis sad na tu pricu
Momak tu se prekida getto nema on sta tu da roba jasno se vidi pisalo bi da je getto al nije i ne moze da zna koliko metaka imam nisu mi rekli ni uz sta da stanem nego robaju na sred puta okle znam koji me roba 2 nemaju pusku molio bih da sad cutite da adminu ne pravimo veci poso da mora citat sve ove komentare
 

Nelson Zimba

Player
Player
Joined
Jun 16, 2023
Messages
82
Momak tu se prekida getto nema on sta tu da roba jasno se vidi pisalo bi da je getto al nije i ne moze da zna koliko metaka imam nisu mi rekli ni uz sta da stanem nego robaju na sred puta okle znam koji me roba 2 nemaju pusku molio bih da sad cutite da adminu ne pravimo veci poso da mora citat sve ove komentare
Bato ovako nemas dovoljno dokaza ni za pg da se radi ni fail rp samo obrisi zalbu da ne slusam ovo opet molim te ljubi te brat ce da te castim ja 50k sutra samo obrisi ovo da ne bude smeanje na kraj stom ti toliko stalo za 50k u igricu .
 

Fico Moncler

Player
Player
Joined
Aug 8, 2022
Messages
961
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu
ID 50868 dobit ce kaznu za PG+MG
ID 29349 dobit ce kaznu za PG
(Geto je jer se nalazi na karti teritorija za turf, Geto je sve sto je red zona + Teritorije turfa na karti Los Santosa)

Geto
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom