Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
24227
Players nickname
Don Jeans
Suspect ID
3306
Date of violation
Dec 24, 2023
Time of violation
19:36
Proofs
https://youtu.be/V97ugUtAsqo?si=Hz7YDbId3MNALf31

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
519
Ehh nestašnog dječaka... šteta što se koristi ovakvim rječnikom... ehh gdje je baš na mene naišao

Sretni blagdani svima ❤❤

(vrijeme mi je sat unaprijed jer mi je bug na kompu, na mobitelu je normalno vrijeme)
Rekao sam ic da je retard jer ne zna da se puca nigde nije spomentuo ooc molim lepo cao. Plus bih zamolio da proverite doticnog za verovatno bagovanje vremena ista stvar kao i sa amirom.
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Rekao sam ic da je retard jer ne zna da se puca nigde nije spomentuo ooc molim lepo cao. Plus bih zamolio da proverite doticnog za verovatno bagovanje vremena ista stvar kao i sa amirom.
Haha nista se ne baguje, poslao sam sliku khm
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Bolje to da se proveri nadam se da hoce sto je sigurno sigurno je
Aha znaci onda su svi na grandu bagovali vrijeme kad se sat prromjenio pa je vrijeme bilo druukcije na grandu i u rl ha??
 

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
519
Aha znaci onda su svi na grandu bagovali vrijeme kad se sat prromjenio pa je vrijeme bilo druukcije na grandu i u rl ha??
Sat se promenio odavno tako da bolje da proverite administracijo.
 

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
519
Takodje na povu uvreda nije bila upucena tebi nego drugu sa kojima sa igrao 2v2 tako da ti nisi ni ukljucen u ovu situaciju i ne mozes da me reportas, meni je zao ako si ti to shavtio ooc ali uvreda je ic pozz
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom