Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
34914
Players nickname
Paul LirAlexander
Administrators nickname
Mimi Verstappen
Date
Dec 25, 2023
Time
18:25
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/556135/#post-2021789

Alehandro997

Player
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
39

Zeleo bih ovim putem da uputim zalbu na doticnog gospodina Mimi Verstappen, trazi mi duzi pov na osnovu videa koji sam postavio gde se jasno vidi da 2 osobe prilaze i pricaju mojoj drugarici koja nema mogucnost snimanja ruzne reci. Da li je to rp situacija odnosno dal je ic vredjanje ????? Ne poznajemo ih odnosno doticnog gospodina sa id 4003 smo vec imali konflikte aa koliko vidim ima gospodin 5 strana zalbi na istog. Vidi se u pov-u da stojim ne radim nista na pijaci gde je ona prisla meni, dolaze 2 osobe i pricaju kako ce da je "da ce da je karaju" i da je "fuksa". Dozvolicete da pricaju tako zenskim osobama ?​

 

Aca Gazirani

Pull up with Coach, now he a ghost🩸
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
19

Zeleo bih ovim putem da uputim zalbu na doticnog gospodina Mimi Verstappen, trazi mi duzi pov na osnovu videa koji sam postavio gde se jasno vidi da 2 osobe prilaze i pricaju mojoj drugarici koja nema mogucnost snimanja ruzne reci. Da li je to rp situacija odnosno dal je ic vredjanje ????? Ne poznajemo ih odnosno doticnog gospodina sa id 4003 smo vec imali konflikte aa koliko vidim ima gospodin 5 strana zalbi na istog. Vidi se u pov-u da stojim ne radim nista na pijaci gde je ona prisla meni, dolaze 2 osobe i pricaju kako ce da je "da ce da je karaju" i da je "fuksa". Dozvolicete da pricaju tako zenskim osobama ?​

decko debilno je kaciti nekog za 3.1. nesto najtoksicnije sto mozes da uradis. sta hoces time da uradis da nekome uskratis 7 dana igranja i to sad pre novu godinu zato sto je reko tvojoj drugarici fukso, razumem kacenje za 3.2 jel te necija rec povredi ali je ovo skroz glupo. Znam akillea ne bi doso sigurno da joj kaze da je fuksa da nije uradila nesto takvo. Prekinite za 3.1 da se kacite ovde i da se jebete da ne moze neko 7 dana da igra zbog gluposti
 

Aca Gazirani

Pull up with Coach, now he a ghost🩸
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
19
Nisam te razumeo, nek sledeći put razmisli šta ve da kaže i priča. 😉
ma samo kazem da je u sustini glupo kaciti se za nesto poput ooc vredjanja. Mozda neko ban za to zalsuzuje ali ne svi. Fazon ode na ladjenje 7 dana jel mu rekao da je majmun a pritom ne verujem da ga je to ista povredilo sobzirom da je majmun ne bi mogao da igra. Hocu reci da je toksicno kaciti nekog za to , bukv mu smestis ban za nista ko picka
 

Alehandro997

Player
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
39
Znam brate jel nije udaranje na ponis reci devojci fukso mislim i da će da je jebe brate iskreno mora da se ohladi ili da bude suspendovan na odgovarajući način.
 

Aca Gazirani

Pull up with Coach, now he a ghost🩸
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
19
Znam brate jel nije udaranje na ponis reci devojci fukso mislim i da će da je jebe brate iskreno mora da se ohladi ili da bude suspendovan na odgovarajući način.
pa ponovo jbg brate verujem da je nesto uradila ali necu se mesam uzivaj ti
 

Alehandro997

Player
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
39
Pa bre da je uradila ne bi kacio osobe popit njih, razumes. Ako sam kriv, kriv sam ili ona sve jedno. Ajde uzivaj i ti brate
 

MilicaaJee

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
8

Zeleo bih ovim putem da uputim zalbu na doticnog gospodina Mimi Verstappen, trazi mi duzi pov na osnovu videa koji sam postavio gde se jasno vidi da 2 osobe prilaze i pricaju mojoj drugarici koja nema mogucnost snimanja ruzne reci. Da li je to rp situacija odnosno dal je ic vredjanje ????? Ne poznajemo ih odnosno doticnog gospodina sa id 4003 smo vec imali konflikte aa koliko vidim ima gospodin 5 strana zalbi na istog. Vidi se u pov-u da stojim ne radim nista na pijaci gde je ona prisla meni, dolaze 2 osobe i pricaju kako ce da je "da ce da je karaju" i da je "fuksa". Dozvolicete da pricaju tako zenskim osobama ?​

ne blamiraj se
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom