Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
41759
Players nickname
nena_valhalla
Suspect ID
1045
Date of violation
Feb 14, 2024
Time of violation
00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=khnhbQ4SvWc

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
Kako me je pronasao znao je ko sam bez da mi trazi pasos samo kaze vezujem i hvatam pod ruku to ne moze da se radi ne zna ko sam mora pasos da mi trazi

OVi iz FIBA ih nisu naucili kako da rade smesni su ovo ne sme da se radi
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
alo trazis mi pasos nauci nesto pa zato i ne znate da radite trazis pasos da znas ko sam nema veze tebe sam oznacio tvoj id ali tvoja org je fib ne bih ti nista rekao da si lepo dosao i sto si mi stavio 4 zvezde jel kako smes to da radis a nisam bio in game to je glupo sto radis ne moze tako krivo vam jer sam bolji od vas a pazi snajper te ceka kod fib zgrade cepavu vas sve videcete
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
pogledaj vreme prvo si me hapsio bez pasosa alooo nauci pravila nisu te naucili idi u skolu pravo malo pa odnda igraj gta stavili ste mi poternicu jadni ste to ne smete da radite bio sam u fam kuci aloo ma vi ste deca i vama je zanimljivo to bolest je to
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
nemate ceo pov kako ste me nasli sta ste mi pricali i to sve nego samo kad aja vredjam pa da logicno
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
ma bre botovi ja dosao iscepao ga i otisao ja posle u fib i on mi se kurci ja kazem ae 1 na 1 a on zove nekog filipa kaze a dodji
 

Niko Salamancaa

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 28, 2023
Messages
283
nije bol sve sta boli druze, imas fino nesto zvano pda i trazeni kriminalci ako nisi skonto imas 4 zvezdice, onda kad to kliknes nama pokazuje tvoju approximate lokaciju i onda idemo okolo i trazimo te ali ti nisi imao masku niti nista i tvoji ti govore da bjezis i logicki da ima pravo da te hapsi pa da ti onda uzme pasos, forum warrioru ne cudim se sto si jedan od mrzenih na serveru
 

Niko Salamancaa

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 28, 2023
Messages
283
Nakon pregleda dokaza odlucio sam Prihvatiti ovu zalbu.

ID 41759 dobit ce kaznu za G.P 3.2.

Mora da te ovo boli lijepoto :)
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122
admine willsone oni sami i priznaju u komentarima da su napravili prekrsaj
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
nije bol sve sta boli druze, imas fino nesto zvano pda i trazeni kriminalci ako nisi skonto imas 4 zvezdice, onda kad to kliknes nama pokazuje tvoju approximate lokaciju i onda idemo okolo i trazimo te ali ti nisi imao masku niti nista i tvoji ti govore da bjezis i logicki da ima pravo da te hapsi pa da ti onda uzme pasos, forum warrioru ne cudim se sto si jedan od mrzenih na serveru
alo bre kako si me znasao i odakle mi zvezde kad ste mi vi stavili ja sam bio kuci u grazai od fam vi ne znate gde je to kako ste dosli i ko mi je stavio zvezde ja sam radio u lspd tada i covek mi bio u garazi zajebi to glupo ponasanje bezi bre nemas pojma da igras gta
 

Lindeman

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
73
Ajde objasni mi kako ste vi meni stavili poternicu a ja sam bio zaposlen u lspd i u tom trenutku sam bio u fam kuci u garazi kaonkukavice ste to uradili u opste nemate balls da me lepo pozovete pa akonhocete 1 na 1 ja da dodjem u arenu iscepam vas i placete posle i to je to a ne ovako jadno ponasanje vidi se kakvi ste heroji
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom