Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal 4.1 | Denza Washington

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
52538
Players nickname
Kevin Fred
Administrators nickname
Denza Washington
Date
Apr 11, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/OhT2Urw

nesa

Player
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
5
Postovani Mujo i Abrahame dobio sam ban juce od strane Denza Washingtona za pravilo 4.1 ali nisam koristio nikada niti jedan cheat od kako igram GrandRp to se dogodilo juce kada sam kopao na kamenolomu, pre toga sam imao problem sa Captcha ili ti sa Humanom kada sam resavao zadatke, i na captchu(Human) mi je bagovao, u medjuvremenu je dosao do mene Denza Washington i govorio mi je ^Kevine,Kevine x3^ a ja sam mu odgovorio i rekao da imam problem sa Humanom, on mi je rekao da radi provere na serveru, i otisao je tada od mene kada je video da sam ja tu i da kopam za misije(zadatke),
Ja verujem da mene Administrator Denza Washington target speca je l to nije prvi put da je do mene dosao, a da ga nisam zvao
Zahtevam postovani Mujo i Abrahame da proverite logove, je l to nije prvi put da Denza target speca mene i takodje verujem da Denza to radi i drugim igracima. LP Kevin.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,742
Odbijeno, pregledan POV i potvrdjeno da krsite G.P 4.1 i svakako je prijava bila na vas tako da nije target spec takodje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom