Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Emergency Medical Services (EMS) I Roko Pluxury

Rejected
Status
Not open for further replies.

Marija-_-

Player
Player
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
INFORMACIJE

1.Vaše ime IRL:
Roko
2.Vaše godine:
15
3.Vremenska zona:
GMT+1
4.Prosjek online po danu:
4h-8h
5.Vaš discord:
r0k094
6.Vaše ime ing:
Roko Pluxury
7.Vaš ID:
47164

Dodatne informacije

1. Leader za Emergency Medical Services

2.Zašto želite biti leader ove specifične organirazije? (Navedite barem tri razloga uz objašnjenje)

1) Čim sam u sao u GRAND RP organizacije Emergency Medical Services mi je bila omiljena organizacija.
- Sada želim nastaviti i povećati ljubav prema organizaaciji Emergency Medical Services tako što bih postao Director Emergency Medical Services-a.
- U organizaciji Emergency Medical Services sam bio puno puta i dugo vremena.
- Ako postanem Director Emergency Medical Services-a pokušat ću ovu organizaciju napraviti boljom nego što je ikada bila.

2) Želim biti primer ljudima kakvi bi trebali biti u životu.
- Htio bih pokazati građanima Los Santos-a kako bi se trbali odnositi prema ljudima koji nisu u mogućnosti imati normalan život.

3) Kriteriji za Emergency Medical Services bi bili povećani.
- Teže bi bilo ući u organizaciju što znaci da bi prihvaćali lude koji su radno sposobni i bi pored mene mogli biti peimjer drugim ljudima.
- Za ulazak u Emergency Medical Services građani bi trebali imati 7 godina IC i minimalno 14 godina OOC.
- U Emergency Medical Services-u bi radili ljudi koji su spremni dati nešto dragocijeno kako bi spasili nečiji život.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Kao što sam već rekao kriteriji za organizaciju bi bili veći. Radnu smenu bi držao od 12:00h do 00:00h. U bolnice bih bio 1 radnik na šalteru što uključuje i Sandy Shores bolnicu. Pravljenje i dostava lekova u bolnicu bi se održavalo 1 put tjedno. Regrutacije radnika bih održavao 2 puta tjedno. Provjera kolega iz drugih organizacija bi se održavalo 1 put u 2 tjedna. Zapošljavanje radnika neće biti moguće preko veze (poznavanje nekoga) nego će se isključivo zapošljavati preko regrutacije. U Emergency Medical Services bih uveo aplikaciju za prijavu za veći čin u organizaciji, a u međuvremenu činovi će se dodijeljivati po zaslugama.

Struktura Emergency Medical Services-a:

HC
----------------------------
01 I EMS Director
02 I EMS Deputy Dierctor
03 I Šef osoblja
04 I Supervizor
05 I Vođa intervencije
----------------------------
HS
----------------------------
Vođa laboratorija
Vođa obuke
Z.Vođe laboratorija
Z.Vođe obuke
Inspektor zdravlja
----------------------------
OSTALI ČINOVI
----------------------------
Pilot
Civilni Odjel
Laboratorijski Tehnicar
Ambulanta
Doktor
Mladji Doktor
Pripravnik Civilnog Odjela
Pripadnik Civilnog Odjela
Regrut Civilnog Odjela
Pripravnik Hitne Pomoci
Pripadnik Hitne Pomoci
Regrut Hitne Pomoci
Pripadnik Bolnice
Regrut Bolnice
Pripravnik( čin bira dalje u kojem sektoru zeli biti)
Pripravnik na obuci
Suspend 24h
Suspend 48h



Hvala na čitanju!
Sretno svim učesnicima!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom