Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39764
Players nickname
Vuk Angel
Administrators nickname
Ivash Low
Date
Apr 8, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/B9Zdq1S

Vuk21

Player
Player
Joined
May 8, 2023
Messages
181
Postovanje administracijo,pisem ponovo unban appel zato sto bih jako voleo da se vratim na obvaj projekat na kome sam uzozio dosta vremena i itl para.Zao mi je i smatram se krivim za ono sto sam uradio ali nisam znao da nesmem da uzimam pancire i uz odobrenje lidera.Pristajem na moneywipe mada pristajem na sve samo da se vratim na projekat jako bi mi znacilo kada bi ste mi dali 2 sansu i poslednju posto stvarno nisam znao da nesem dostavicu sliku na kojoj mi je lider dao da uzemm iste.Hvala u napred. :)
 

Vuk21

Player
Player
Joined
May 8, 2023
Messages
181
Postovanje administracijo,pisem ponovo unban appel zato sto bih jako voleo da se vratim na obvaj projekat na kome sam uzozio dosta vremena i itl para.Zao mi je i smatram se krivim za ono sto sam uradio ali nisam znao da nesmem da uzimam pancire i uz odobrenje lidera.Pristajem na moneywipe mada pristajem na sve samo da se vratim na projekat jako bi mi znacilo kada bi ste mi dali 2 sansu i poslednju posto stvarno nisam znao da nesem dostavicu sliku na kojoj mi je lider dao da uzemm iste.Hvala u napred. :)
Samo da dodam sve se to deilo u organizaciji The Los Santos Vagos gde je bio lider Djoksen,hvala jos jednom ako mi date 2 sansu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom