Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
20099
Players nickname
Cvele Brutal
Administrators nickname
Michael Goat
Date
Apr 25, 2024
Time
23:50
Proofs
https://prnt.sc/NtWed3nLXo86

Cvele Brutal

Participant
Leader of unofficial org
Joined
May 4, 2022
Messages
23
Postovani Abrahame i Mujo,

vec 2 godine igram na ovom projektu i trudim se da sto manje krsim pravila, zbog toga nikada do sada nisam bio banovan. Nedavno sam se nakon krace pauze vratio na server zajedno sa svojim drugarima. Od prvog dana imali smo zelju da otvorimo svoju porodicu i taman kada smo hteli da zapocnemo ono sto planiramo od samog pocetka, ja kao founder sam podneo prijavu za neformalnu i nakon pregleda prijave ustanovljeno je da sam prekrsio G.P. 1.1 cime sam dobio perma ban. Ovom prilikom zeleo bih da se izvinim na prekrsenom pravilu, dogodilo se davno jos dok smo zapocinjali igru na projektu, moj drugar i ja smo koristili isti steam i rockstar account ne znajuci da je to zabranjeno. Kao sto i vecina igraca na pocetku nije upucena u sva pravila, tako nisam bio ni ja. Zato bih zeleo da iskoristim ovu priliku da se izvinim i zamolim za jos jednu sansu na ovom projektu gde uzivam igrajuci vec 2 godine.

Unapred zahvalan, Cvele Brutal | 20099
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom