Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3658
Players nickname
Merdan Rinnegan
Administrators nickname
Leon Zaza
Date
Apr 27, 2024
Time
00:00
Proofs
https://ibb.co/C5j96N5

Merfufi Shakur

Player
Player
Joined
May 22, 2022
Messages
30
Pozdrav Mujo, dobio sam ban za G.P. 1.1

Prvi put kada sam prekriso pravilo je bilo kada sam prestao da igram igricu pa sam dao bratu acc
da prebaci pare i stvari koje sam imao. Posle toga sam se vratio on nije igrao dugo prestao je igrat posle 2. nedelje uzeo sam njegov acc i prebacio stvari koje je on imao nazad na moj acc.

Da kazem da isto imam dva steam acounta ja i brat delimo jedan PC, obojica imamo svoj steam acc na oba steama ima gta u pocetku sam igrao preko mog steama, kada bi on igrao ulogovao bih se na njegov acc i igrao bih druge igrice ja bih zaboravio da se izlogujem i igrao bih preko njegovog steama. Zatim jednog dana mu se svideo server i hteo je da igra pa je napravio acc. Igrao je malo vremena i prestao je i sve to preko njegovog steama zato sam i dobio ban za G.P. 1.4 na twinku zbog vise acc-ova preko jednog social cluba.
Jednom mi je crkao ruter i zamenio sam ga nisam znao da treba da se prijavi, taj ruter koji je radnik MTS-a doneo je bio pokvaren pa zam zvao da postave novi i tako od kako sam poceo igrati na gradn prodmenio sam ruter 3 puta nisam siguran.

Pristajem na moneywipe.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom