Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38979
Players nickname
Robinho Junior
Administrators nickname
Gerrito Malchiny
Date
Apr 28, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/rs/

BiGru

Player
Player
Joined
May 9, 2023
Messages
14
Postovana administracijo ovog projekta, naime ja sam prije otp. pola godine dobio ban za G.P 6.22. Nazalost sta je se desilo da mi je tadasnji prijatelj namjestio ban jer sam presao u drugu familiju. Ja nemam dokaz nicega jer nisam znao da ce on ovako reagirati cak je bio i dogovor da mu se vrate stvari jer meni nije bilo da skemam ili ukradem od bilo koga ista jer je to zadnje sto bih uradio. Od toga igram na twink accountu ID - 42628 vec skoro vise od pola godine, jako bih se volio vratit na stari acc. Pristajem uz money wipe i uz sve sto se treba desit da mi se vrati acc ako je to moguce jer i ostali igraci dobivaju unban za ovakve stvari pa bih molio Muju ili Abrahama ko ce vec pogeldat zalbu da mi da unban bio bi jako zahvalan. Takodjer ovo nije nikakva zalba na admina jer je potpuno dobro postupio i kako treba postupit, samo je appeal jer mislim da uz money wipe je fer da mi se da unban.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom