Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Licna Biografija I Rope Whiteovic I 33329

Rejected
Status
Not open for further replies.

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
Ime Rope
Pol: Muski
Starost: 32
Rasa: Belac
Nacionalnost: Srbin
Mesto rođenja: Los Santos
Otac: Pero Whiteovic
Majka: Tea Whiteovic
Težina: 93 kg
Visina:192 cm
Boja očiju: Zelena
Boja kose: Crna
Tetovaže: Sve osim glave
Prednosti: Fokusiran,hrabar,Jak
Slabost: Slab sam na uvrijde o meni i pričanje iza leđa



Zivotna prica:


Moj život na ovome svijetu poćeo je 15.08.1989. godine.Rođen sam u Lokalnoj Bolnici u Los Santos.Ime mi je Rope ,a prezime Whiteovic.Sin jedinac sam majke Tee i oca Pere.Mome ocu i majci najveća želja im je bila dijete.Ta želja im se i ostvarila,bilu su presrećni povodom moga rođenja.
Odrastao sam u veoma urbanoj okolini.Nije bilo nikakvih drogeraša,dilera u okolini.To je moga oca i majku činilo sretnim,jer su znali da se neću sutra baviti time.Otac mi je radio kao čuvar u jednoj lokalnoj banci u Los Santosu,a majka je bila nezaposlena.Oceva plata je bila dovoljna za život nas troje.Imali smo za hranu,piće i ostale potrebe.Nakon što sam napunio 7 godina,otac i majka su me upisali u školu na podrućju Mc Donilas.Škola je bila veoma lijepa i uredna,osoblje je bilo veoma kulturno,pristojno i ponašali su se normalno.Ucio sam odlićno i bio sam jedan među najboljim ućenicima u školi.
Jednoga dana došao je otac s posla i rekao mi da ima presrećnu vijest za mene.Ja sav sretan sam rekao iz sveg glasa govori.Otac mi je rekao da želi da me upiše u „Karting Društvo“,da treniram vožnju karting vozilima.Tom vijesti sam se veoma obradovao i to me veoma razveselilo pristao sam na to i poljubio oca.Tako došla je subota,otac je bio oslobođen posla.Izašli smo rano ujutru i sjeli u ocev Club.Otac se uputio ka „Karting Društvu“u MC dolinasu,inaće to je bilo najpoznatije drušvo u državi.Išli su na razna takmićenja širom svijeta..Uputili smo se ka ulazu u „Karting Društvo“ i otac me je upoznao s direktorom .Čovjek je bio veoma pristojan i kulturan,što me ćinilo sretnijim.Popunio sam formular za trenige,rukovao se s gospodinom Direktorom „Karting Društva“,te smo ja i otac krenuli kući.Na treninge „Karting Društva“ sam išao redovno i svi su prepoznali moj talenat u vožnji što me ćinilo sretnim.Nakon što sam završio još dva razreda osnovne škole,sedmi i osmi.Došlo je vrijeme za upis u srednju školu.Otac i majka su ostavili odluku na meni i ja sam sa svojih 18 godina odlućio da upišem Srednju Saobraćajnu Školu.Kao veoma odlićan u osnovnoj školi,odmah sam upao u Saobraćajnu,školu.

Bilo je to 20.7.2021 godine nakon tamo provedenih 5 godina.To jutro sam kupio novine, u novinama New's“, pogledao sam naslovnicu i vidio: „UBIJEN NAJPOZNATIJ BIZNISMEN I DIREKTOR KARTING DRUŠTVA LOS SANTOSA .Suze su automatski kanule s c.Mislio sam da je to kraj za mene u svijetu vožnji i utrka.To nije bila jedna od najvećih nesreća u mom životu,sutradan u „Los Santos New's“ novinama naslovnica: „ZAPALJENO NAJPOZNATIJE KARTING DRUŠTVO U DRŽAVI“.Ta vijest je bila našokantnija u našem „Karting Društvu“,shvatio sam to je raspad „Karting Društva“,svoju tugu sam podjelio s članvovima.Nakon nekoga vremena to sam prebolio,a onda sam polako zrelije krenuo da razmisljam i mislim o stvaranju porodice te otvaranju novog projekta Kartinga...
Dan danas ziv kao sef u svojoj kancelariji,postao sam poznat i veoma bogat,te ostvario san sa punom garazom dobrih kola.

Rope i njegove vjestine

Rope moze da ide 2v1 jer je cesto pored kartinga cesto isao u streljanu i uvezbao svoje pucanje.
Rope moze koristiti heavy oruzje jer je jednom prilikom odsluzio vojni rok i obucen je. ( postovacu P.D.1.6)
Rope ne voli cuti uvrede i kratak je sa zivcima,pa moze fizicki povrediti osobu. ( pripazicu na G.P 6.15)
Rope ne trazi vise od jednog razloga da usmrti neprijatelja.(pripazicu na G.P 6.15)
Rope moze da upotrebljava drogu jer mu je to lijek.
Rope moze vezati, vuci, pretrazivati, podizati stvari sa poda i pruziti prvu pomoc sa pistoljem u ruci ( ne puskom zbog PGa).
Rope moze koristiti XXX oruzje,zbog treninga u streljani.
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,860
Biografija ODBIJENA
Copy Paste

Pokusajte ponovo za 7 dana
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom