Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
58359
Players nickname
Jonatan King
Suspect ID
58785
Date of violation
May 5, 2024
Time of violation
12:25
Proofs
https://youtu.be/MKvxGEWwHTU?si=BlZZbDp3XlrQl1Fl

King Salko

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Jan 28, 2023
Messages
10
Robanje na Vinewood ? Bez Auta? I vrv bez Neformalne.. :ROFLMAO: Jeste ne sme se robati u Vinewoodu al niko njeganije pokusao robati jednostavno je dosao ispred fam kuce da izmislja krsi Gp.6.15 i kad ga dignes nema straha treba da dobije Fear Rp svakako.
 

Mayor Kalasnikhov

Player
Player
Joined
Mar 6, 2024
Messages
17
kako si ti to govedo naso si napadat coveka za koga znas da ima ban do sutra na forumu da ga namamis i da ga robas u serd geta za to ce ti i ti i citava tvoja familija black mamba zalaziti necete mirno postavljalt panele od Mayora Kalasnikohva hvala lepo
 

Mayor Kalasnikhov

Player
Player
Joined
Mar 6, 2024
Messages
17
pljackas u sred vinw wooda kako te nije sramota ja sam bio snjim i mene ste ublili vise puta i radili ste VDM+G.P.6.15 VISE puta i mene ste teli robati a da vas ja okacim vas 8 koi me je ubijalo pola sata dobili bi bahame i vredjanje moje majke sto ste govorili G.P.3.2
 

Jonatan King

Player
Player
Joined
Apr 4, 2024
Messages
7
pljackas u sred vinw wooda kako te nije sramota ja sam bio snjim i mene ste ublili vise puta i radili ste VDM+G.P.6.15 VISE puta i mene ste teli robati a da vas ja okacim vas 8 koi me je ubijalo pola sata dobili bi bahame i vredjanje moje majke sto ste govorili G.P.3.2
Oprosti ali koliko znam ti si radio Fear RP i pričao si dok si bio mrtav . dizali smo te više puta i držali puške na tebi a ti nisi imao ni malo straha
 

Jonatan King

Player
Player
Joined
Apr 4, 2024
Messages
7
kako si ti to govedo naso si napadat coveka za koga znas da ima ban do sutra na forumu da ga namamis i da ga robas u serd geta za to ce ti i ti i citava tvoja familija black mamba zalaziti necete mirno postavljalt panele od Mayora Kalasnikohva hvala lepo
Ko je rekao da ćemo mi više uopče postavljati panele tamo . HVaka lijepa
 

King Salko

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Jan 28, 2023
Messages
10
pljackas u sred vinw wooda kako te nije sramota ja sam bio snjim i mene ste ublili vise puta i radili ste VDM+G.P.6.15 VISE puta i mene ste teli robati a da vas ja okacim vas 8 koi me je ubijalo pola sata dobili bi bahame i vredjanje moje majke sto ste govorili G.P.3.2
E ovako ti da znas sta je GP 6.15 brojao bi a ne pucao sa brda,prepoznajes lica po glasu i (ID) tako da tisina.I ja sam mislio da si neki pucac dete kupi ruke.......Sportski Pozdrav :)
 

Mayor Kalasnikhov

Player
Player
Joined
Mar 6, 2024
Messages
17
Ko je rekao da ćemo mi više uopče postavljati panele tamo . HVaka lijepa
videcemo 24/7 ima da vas prate moji ljudi
E ovako ti da znas sta je GP 6.15 brojao bi a ne pucao sa brda,prepoznajes lica po glasu i (ID) tako da tisina.I ja sam mislio da si neki pucac dete kupi ruke.......Sportski Pozdrav :)
glupi ste oboica tesko glupi nesme te 1v1 nego dodje vas 10 i onda se smejete raspale djumare
 

Mayor Kalasnikhov

Player
Player
Joined
Mar 6, 2024
Messages
17
i seti se da sam ti ubio 4 likova
hvala lepo ti kupi ruke ganjacu vas nek dobijem ban nek dobije zauvek ali za ovo kako kacite ljude ce te zazaliti
 

Mayor Kalasnikhov

Player
Player
Joined
Mar 6, 2024
Messages
17
a vi admine ako ste 50 posto pametni videcete o cemu se radi cak ni video neznaju stavit a neformalna familija
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom