Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

zaki sikter

Player
Player
Joined
Sep 12, 2023
Messages
537
1. Vaše ime IRL:zacharias goncalve segredo
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:+1gmt
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): kako kad ali uglavnom od 17:00 do 22:00
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski):sigurno 6+ sati ako ne i vise
6. Vaš Discord:zakisikter
7. Vaše ingame ime:zaki Sikter
8. Vaš ID:41954
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: poznajem oba i sve mi je jedno ali verovatno state

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin?zelim videti kako je to i pomoci svim adminima da lakse zaustavimo krsenje pravila grand rp servera i pomagati novim igracima
2. Koje su vaše prednosti?imam strpljenja u svemu i ne volim se svadjati nisakim volim nalaziti drugare i druziti se i uvek prihvatam svoje greske
3. Koje su vaše najveće slabosti?da me neko vredja ili da se dere na mene bez razloga
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin? naravno bas zato so zelim malo poboljsati taj rp i zaustaviti stopa krsenja pravila na grand serveru
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)nemam ga ali i da imam bio bih spreman na sve
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?da to da moram ici u skolu i trenutno da ucim pravila

Srecan uskrs
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,983
Odabrani ste za intervju
Kontaktirajte me na discordu da se dogovorimo za termin ispitivanja
Discord Username - ivash0089
Rok 36h
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom