Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
41555
Players nickname
Misal Sacy
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
May 7, 2024
Time
12:00
Proofs
https://imgur.com/aVZyPRh

Misal Sacy

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
235
Poštovana Administracijo, dobro veče.

Danas dana 07.05 dobio sam Blacklistu kao ostali igrači.
Oni su to iskorištavali kupovali iz prodavnice 24/7 i prodavali su na pijaci na tezgama...Nisam znao za to da su ljudi iskorištavali pošto sam mislio da taj koj prodaje ima 24/7 i prodaje lutriju za da bustuje svoj biznis...Možete provjeriti u logovima da nisam kupio niti jednu lutriju iz prodavnice 24/7...Igram na ovom divnom projektu vec duže vreme i ne želim izgubiti sve za što sam se mučio svo ovo vreme da zaradim...Nadam se da me razumijete, ja sam lutrije uzeo sa pijace jer nisam znao da koriste bag...I da napomenem ne želim da ostavim svoje prijatelje iza sebe i da mi zbog neceg sto nisam bio svestan izgubim sve...
Hvala vam unapred...Pozdrav!!!
- Misal Sacy
 

Misal Sacy

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
235
nemoj da se pravis pametan otvorio je 4k tiketa pise ti ime dole kad upotrebis tiket a i svakako nadlezna administracija vidi item id i imaju logove sa razlogom je dobio ban tako da niza inteligencijo moja idi nekom drugom prodaji bajke
Vec sam napomeno da sam kupio lutrije sa pijace...i otvorio sam maksimalno 700 lutrija od kojih ni jedna nije kupljena iz prodavnice...To moze Administracija videti u logovima...Želim da se svaki naredni offtopic kazni jer je ovo preterano koliko ljudi imaju mržnje u sebi...Hvala!😔
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,528
Napisite vas text ispod na engleskom jeziku
 

Misal Sacy

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
235
Napisite vas text ispod na engleskom jeziku
Dear Administration, good evening.

Today, 07.05, I got blacklisted like other players.
They used to buy from the shop 24/7 and sell in the market on the stalls...I didn't know that people used to take advantage because I thought that the person who sells has 24/7 and sells the lottery to boost his business... You can check in the logs that I haven't bought a single lottery ticket from the 24/7 store...I've been playing on this wonderful project for a long time and I don't want to lose everything I've worked hard to earn all this time...I hope you understand me, I took the lotteries from the market because I didn't know they used a bug... And I want to mention that I don't want to leave my friends behind and lose everything because of something I wasn't aware of... Thank you in advance...Regards!!!
- Misal Sacy
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom