Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban apell za G.P 1.4 Abraham Elkhabib | Ramzi Zeroo

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
27411
Players nickname
Ramzi Zeroo
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
May 8, 2024
Time
17:31
Proofs
https://imgur.com/CBtqRHE

Ramzi Vice

Player
Player
Joined
Jan 3, 2024
Messages
68
Postovanje Abraham. Dobio sam ban za G.P 1.4 moj main ali mi i twink banovan za G.P 1.1(29334) jos pred oko 2 god dobro to sad nije ni bitno problem je sto ja nisam imao vise od 2 acc nikad nisam napravio jer kad sam poceo da igram prvo sto su mi drugovi rekli je da mozes imat max 2 acc i nisam nikad to prekrsio.E sad neznam jel se racuna za G.P 1.4 ako sam dao drugu moj email da napravi njegov twink ako je to G.P 1.4 onda priznajem svoju gresku i to nikad se nece ponoviti ali problem je sto ida je to G.P 1.4 ja nisam znao da nesmem da dam email da bi on napravio twink zamolio bih da dobijem unban da igram na ovaj prlep projekat jer imam familiju sto me ceka da igramo da idemo na evente da se pucamo ako smatrate da ne zaluzujem unban zamolio bi da dobijem unban na moj twink (29334) da imam bar 1 acc da igram na ovaj prlep projekat. Hvala na citanju i izvinjavam se ceolj admnistracij
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,379
Odbijeno, samo vam main mozete dobiti unban uz brisanje novca. Ako se slazete napravite novu zalbu i napisite tako
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom