Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

zaricka_z

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
118
1. Vase ime IRL : Zara
2. Vase godine : 17
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosjek online po danu : 12h+
5. Vas Discord : zaricka07
6. Vase in game ime i prezime : stella darkman
7. Vaš ID : 6770


Dodatne informacije

1. Lider za: The Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnje

Otkad sam pocela da igram na Grandu odmah sam otisla u CRIME organizaciju , koja je bila The Ballas Gang
pa Marabunta Grande pa opet Ballas pa Vagos i tako svo vrijeme u krug.Tu sam naucila svasta nesta od kako poceti bit kriminalac
koji ne zna nista za crime sveta do kriminalca koji sjutra dan ce bit HC u te CRIME organizacije.
Moglo bi se rec da se sa kilometra primecuje kako aktivnost clanova u bande opada od dana na dana, iskreno potrudila bih se da to bude malo drugacije
sa vise truda oko te grafite koje saramo , talacke koje radimo na ista mjesta , slikanje podmornice samo zbog aktivnosti itd..I mislim da za svakog clana moje organizacije omogucit cu mu da se poboljsa u pucanjem za akcije i uziva sa nama :)

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


 

zaricka_z

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
118
1. Vase ime IRL : Zara
2. Vase godine : 17
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosjek online po danu : 12h+
5. Vas Discord : zaricka07
6. Vase in game ime i prezime : stella darkman
7. Vaš ID : 6770


Dodatne informacije

1. Lider za: The Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnje

Otkad sam pocela da igram na Grandu odmah sam otisla u CRIME organizaciju , koja je bila The Ballas Gang
pa Marabunta Grande pa opet Ballas pa Vagos i tako svo vrijeme u krug.Tu sam naucila svasta nesta od kako poceti bit kriminalac
koji ne zna nista za crime sveta do kriminalca koji sjutra dan ce bit HC u te CRIME organizacije.
Moglo bi se rec da se sa kilometra primecuje kako aktivnost clanova u bande opada od dana na dana, iskreno potrudila bih se da to bude malo drugacije
sa vise truda oko te grafite koje saramo , talacke koje radimo na ista mjesta , slikanje podmornice samo zbog aktivnosti itd..I mislim da za svakog clana moje organizacije omogucit cu mu da se poboljsa u pucanjem za akcije i uziva sa nama :)

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


-raditi vise fz raidova,24/7 i gun shoppove
-potruditi se sto manje mgat
-toxicnost ce biti strogo zabranjena i kaznjeta ako se ne bude postovalo
-pokusati postat najbolju kriminalnu bandu u grada te bih mogli sklopiti saveze i isli svuda skupa
-smisliti neke nove ideje za odlicnog rp-a a neke izbacit
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom