Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Rado Superstar

Player
Player
Joined
Aug 8, 2023
Messages
36
Ime: Rado White
Pol: Muski
Starost: 22
Rasa: Belac
Nacionalnost: Srbin
Mesto rođenja: Los Santos
Otac: Dragan White
Majka: Ana White
Pol: Muski
Težina: 82kg
Visina: 183cm
Boja očiju: Braon
Boja kose: Bela
Tetovaže: Desna Noga, Leva Ruka, desna saka, lice
Prednosti: Pomazem drugima , Dobar sam pucac , Imam iskustva Dobar vozac
Slabost: Nemam strpljenja , Brzo me iznerviraju ali ne pokazujem nervozu


Životna priča: 200+ reči

Rado White koji je bio najmladji sin Dragana White i Ane White ziveo je u Los Santosu u porodici Vracarci. Nazalost ta porodica se raspala i Rado nije imao gde da zivi pa je poceo da odrasta na ulicama grada Los Santosa.

Iako je ziveo na ulici on je usmeo da upozna veliki broj ljudi od koji je i bo njegov drug Ilija. Ilija je imao stari motor kojeg nije toliko vozio, a redovno bi davao Radi da se voza po ulicama zbog cega je on brzo naucio pa tek sa 12 godina je znao da vozi motore, a sa 15 i automobil.

Jednom prilike dok je isao u kupovinu za svoj 17 rodendan zadesio se u teroristickom napadu na State Object. Tu je bio upucan u jetru zbog cega on sada ima problema sa ishranom i trovanjem.

Njegov zivot se promenijo kada je saznao da su njegovog druga Iliju ubili u saobracajnoj nesreci on je odlucio da postane clan bande i da se bavi ilegalnim radnjama , a jedna od njih da se osveti ubicama Ilijine smrti.

On je posle dosta treninga postao dobar rukovodical, sa oruzijem, a sa 19 postao glavni pucac u bandi. Takode je morao istetovirati glavu, desnu nogu i levu ruku jer je to bio simbol te bande.

Njegov zivot se promenio kad je video jedno dete na ulici kako je plakalo jer je njegov drug bio povreden u pljacci prodavnice koju je odrzao sam Rado. Odlucio je da vise ne bude clan bande i da opet radi ono sto je voleo. Da vozi motor.

Sada sa 22 godine on se bavi legalnim poslovima kao sto su voznja motora, ali nije skinuo svoje tetovaze koje ga podsecaju na stare dane u bandama.


Ishodi:
1- Rado moze koristiti bilo koje oruzijo bilo to legalno ili ilegalno heavy ili normalno zbog svojeg znanja o oruziju
2- Rado moze vezati, vuci, staviti u kola, izbaciti iz kola, pruziti prvu pomoc, pretraziti, podizati stvari i opljackat sa pistoljem u ruci.
3- Rado moze voziti svaki auto do 60 na sat off road (samo vozila koja mogu off road)
4- Rado koristi drogu i kokain zbog njegovih kratkih zivca
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,933
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom