Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za The Families I Tesla Moncler

Rejected
Status
Not open for further replies.

Teslicaa

Player
Player
Joined
Jun 23, 2023
Messages
66
Informacije

1. Vaše ime IRL: Adnan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT + 2
4. Prosjek online po danu: 4 + sati
5. Vaš Discord: teslica1
6. Vaše ingame ime: Tesla Moncler
7. Vaš ID: 19079

Dodatne informacije

1. Lider za The Families
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
- 1 Razlog zato sto zelim da bude neka ekipa koja ce biti uvjek tu koju ostale kriminalne skupine mogu racunati i zelimo biti medju prvoj kriminalnoj skupini u Los Santosu
- 2 Razlog zato sto vjerujem da bih bio dobar Lider i primjer ostalima Dijelio bi bonuse poslije uspjesnih Akcija i nagradjivao članove organizacije kada bi se bas potrudili na toj akciji
- 3 Razlog Pomagao bih prijateljima koji su tu i zelio bih da budemo po pitanju aktivnosti i kulturnosti najbolji znaci da ne budemo neki nadrkani konstantno neaktivni i ono najbitnije Kulturni i Jaki

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Ja bi kao Lider The Families organizacije bio aktivan i kulturan volio bih biti lider da postujemo pravila ovog grada da poboljsamo roleplay na serveru i da zabavimo nekako server imam dosta prijatelja koji bi kod mene u organizaciji bili aktivni i zabavni i primjerni. Vjerujem da je serveru potrebno jos kriminalni skupina ili Državni skupina koji bi pravili bolji roleplay i gradili bolji server uz dobre ljude. Vjerujem u ljude ako se bas neko potrudi kod mene zasluzice sto je zasluzno i na akcijama cemo se truditi da manje krsimo navedena pravila Organizacija,Servera itd.

Rankovi u Organizaciji:

1 - Suspenzija
2 - Newbie
3 - Hustler
4 - Shooter
5 - Ghetto Cleaner
6 - Grafiti Team
7 - Grafiti Team Leader
8 - Ghetto Comander
9 - Turfer
10 - O.G
11 - Caporegime
12 - Co-Leader
13 - Leader




Hvala na Čitanju Administracijo !!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom