Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
48842
Players nickname
Boza Han
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
May 16, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/undefined

Boza Han

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
22
Postovana Administracijo. Nisam znao zasto sam banovan na main acc 48842 dana 16.05.2024
izvinjavam se za pogresnu napisanu zalbu, jer nisam znao sta je u pitanju, imam da prilozim dokaze da sam kaznjen na twink nalogu 27.11.2023
banovan mi je samo twink zato sto je Cone Walker ID:20264 usao na svoj main acc kada smo slavili slavu dosao je u goste 27.11.2023 pravoslavna slava Sveta Petka


jednom prilikom je usao na moj twink nalog ID:48964 koji je ubrzo bio banovan, main acc mi nije banovan bio sve do dana 16.05.2024

Evo linka razmotrite detaljno sta se desilo 27.11.2023: Approved - Zalba na odluku admina Gerrito Malchiny I GP 1.1 (PP-Main)
ja sam kaznjen i svi ostali koji smo u krvnom srodstvu i neznajuci napravili tu gresku,tada su svi glavni nalozi bili banovani svi twink nalozi takodje, samo nekim cudom moj main acc nije bio banovan. U prilogu cu staviti i sliku mog banovanog main naloga. Izvinjavam se ako ste posumnjali da sam lagao, nisam znao o cemu se radi, zato sto sam mislio da banovanjem mog twink naloga je to reseno. Molim za unban zato sto je to bio tek pocetak naseg dolaska na vasem projektu i nismo bili dovoljno upuceni u pravila, posle toga prosli su meseci i trudio sam se da postujem svako pravilo vaseg projekta, Prihvatam money wipe i sve ostalo sto je potrebno. molim vas razmotrite dobro ovu zalbu nisam imao nameru da lazem, samo nisam znao o cemu je rec. Hvala jos jednom na izdvojenom vremenu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom