Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Vađenje oružja u GZ I ID:15439, ID:230

Status
Not open for further replies.
Your ID
3446
Players nickname
Marsal Lekic
Suspect ID
15439, 230
Date of violation
Apr 3, 2022
Time of violation
15:55
Proofs
https://youtu.be/0XIKFO7VFF4

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
Dok sam hapsio ova dva lica su upala u zatvor da spase ovo lice koje sam hapsio ja sam to zanemario i zvao sam admine da im kazu sta su prekrsili, ali niko se nije odazvao. Pored mene i jos kolega napolju lice nije se plasilo da ude u zatvor ne znajuci koliko policajaca ima i ne plaseci se da uperuje pistolj na mene.
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
To sto vi burazeri ne znate da zakljucate kapije i sto vam se jedan lik preprava da je policajac tu i vi mu nista ne radite je vas problem. Za sta postoje DoC Officeri i strazari kad je greenzona i niko ne sme nista da uradi ?
 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
To sto vi burazeri ne znate da zakljucate kapije i sto vam se jedan lik preprava da je policajac tu i vi mu nista ne radite je vas problem. Za sta postoje DoC Officeri i strazari kad je greenzona i niko ne sme nista da uradi ?
Ovim sto si ti napisao dokazujes samo koliko ne znas da roleplay-as. Pod jedan vrata ona na zatvoru mala ne mogu da se zakljucaju po skripti a to sto se ti ne plasis da udes u zatvor i da uperujes pistolj pored 4 policajca to nije moj problem. Pod dva vlada je u kosuljama ako nisi znao to je njihova uniforma i njihovi ljudi cuvaju zatvor. I moj ti je savet da prvo se informises prenego sto pocnes pisati ovakve nebuloze.
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Ovim sto si ti napisao dokazujes samo koliko ne znas da roleplay-as. Pod jedan vrata ona na zatvoru mala ne mogu da se zakljucaju po skripti a to sto se ti ne plasis da udes u zatvor i da uperujes pistolj pored 4 policajca to nije moj problem. Pod dva vlada je u kosuljama ako nisi znao to je njihova uniforma i njihovi ljudi cuvaju zatvor. I moj ti je savet da prvo se informises prenego sto pocnes pisati ovakve nebuloze.
Kao prvo, pola sata pre te situacije sam stajao u direktorsko odelo i pretvarao se da sam direktorka DoCa a svi su mi poverovali, to je bio plan (imam pov) . Kao drugo kad vec kad su ti vladini strazari tu onda sto nisu dosli da rese situaciju ? To sto je neskriptovani gz ne znaci da se ponistava svaki nacin da spasis nekoga na ovaj nacin.
 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
Kao prvo, pola sata pre te situacije sam stajao u direktorsko odelo i pretvarao se da sam direktorka DoCa a svi su mi poverovali, to je bio plan (imam pov) . Kao drugo kad vec kad su ti vladini strazari tu onda sto nisu dosli da rese situaciju ? To sto je neskriptovani gz ne znaci da se ponistava svaki nacin da spasis nekoga na ovaj nacin.
Decko ovim tvojim glumatanjem i pisanjem objasnjava koliko si glup zapravo i pokušavaš da se izvučeš kazne koju treba da dobiješ. Pre nego što počneš da praviš ovakva srnja i da kršiš pravila servera pozoveš admine i kažeš šta oćeš da radiš i ako ti kažu možeš onda radiš. Zabranjeno je ulaženje u zatvor ako nije napad na zatvor!
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Decko ovim tvojim glumatanjem i pisanjem objasnjava koliko si glup zapravo i pokušavaš da se izvučeš kazne koju treba da dobiješ. Pre nego što počneš da praviš ovakva srnja i da kršiš pravila servera pozoveš admine i kažeš šta oćeš da radiš i ako ti kažu možeš onda radiš. Zabranjeno je ulaženje u zatvor ako nije napad na zatvor!
Zabranjeno ulazenje u zatvor ako nije napad na zatvor ? Koja je onda pojenta onih autobusa i auta sto stoje tamo? Koja je poenta stražara zatvora ? kad je zabranjeno da se udje ? Vasa je krivica sto niste stavili autobuse pored ona 2 vrata levo i desno kod ulaza. Vasa je isto krivica sto ste mi poverovali da radim tu u zatvoru. Radio sam 2 meseca u DoCu i takve stvari sam resavao IC t.e zvao sam pojacanje i resavamo situaciju, tu si ti failao sto nisi imao strah kad su ti 2 revolvera bili na glavi.
 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
Auuu druže kakav si ti retard pod jedan ta vrata ne mogu da se zakljucaju po skripti pod dva kako ti nemas straha da uperis na mene rev pored jos 3 policajca a da ne pricamo koliko je njih bilo ispred i unutra zatvora. A ti sto kazes da si rpao gde ti je dokaz meni nosi rpao meni si jedno dosao i u green zoni uperio pitolj.
 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
To što si ti uradio je bukvalno isto kao da ja dodem na talačkoj sa još jednim i uperim u tebe koji držiš taoca pored vas još 5 bulvalno isto tako da ne budali se tu i ne bacaj. Admini su tu da odluče!
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Auuu druže kakav si ti retard pod jedan ta vrata ne mogu da se zakljucaju po skripti pod dva kako ti nemas straha da uperis na mene rev pored jos 3 policajca a da ne pricamo koliko je njih bilo ispred i unutra zatvora. A ti sto kazes da si rpao gde ti je dokaz meni nosi rpao meni si jedno dosao i u green zoni uperio pitolj.
Kad dodjem iz skole poslacu POV molim admine da ne zatvaraju zalbu.
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Auuu druže kakav si ti retard pod jedan ta vrata ne mogu da se zakljucaju po skripti pod dva kako ti nemas straha da uperis na mene rev pored jos 3 policajca a da ne pricamo koliko je njih bilo ispred i unutra zatvora. A ti sto kazes da si rpao gde ti je dokaz meni nosi rpao meni si jedno dosao i u green zoni uperio pitolj.
Ali bas zbog te vrate postoje vam tamo levo autobusi koji sluze za to.
 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
Ali bas zbog te vrate postoje vam tamo levo autobusi koji sluze za to.
Vidi ovo sam ti rekao i bmk vise da ti govorim autobusi služe za prevoz zatvorenika a ne da stoje na vratim da takvim debilima kao što ste vi blokiraju ulaz da ne bi mogli upadati u zatvor kad im se cefne i glumiti teletabise koji spasavaju svog druga.
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
575
ali smijesnije je kako vas prijatelj u lisicama moze izvaditi voki toki i reci hapse me
 

Daaamjan Feeendii

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
52
Vidi ovo sam ti rekao i bmk vise da ti govorim autobusi služe za prevoz zatvorenika a ne da stoje na vratim da takvim debilima kao što ste vi blokiraju ulaz da ne bi mogli upadati u zatvor kad im se cefne i glumiti teletabise koji spasavaju svog druga.
Prevoz zatvorenika ? xD
 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
Prevoz zatvorenika ? xD
Vidi se da nemas ni ti pojma sa rp, vas jedini rp se svodi na pucanje ubijanje to je jedini vas rp a da upalite malo mozak i da znate malo rp-ati znali bi za sta sluze vozila osim da blokiraju ulaz od takvih debila kao sto ste vi da neudu
 

Daaamjan Feeendii

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
52
Auuu druže kakav si ti retard pod jedan ta vrata ne mogu da se zakljucaju po skripti pod dva kako ti nemas straha da uperis na mene rev pored jos 3 policajca a da ne pricamo koliko je njih bilo ispred i unutra zatvora. A ti sto kazes da si rpao gde ti je dokaz meni nosi rpao meni si jedno dosao i u green zoni uperio pitolj.
Evo ti bratko ceo plan je u pitanju za spasavanje ovog, tu sam stajao mozda pola sata i pretvarao sam se da sam vas da bi digao pusku na onog ko hapsi naseg, nisam usao bezveze onako i da rdmam vec sve po planu, opet da kazem, vasa krivica sto me niste vi ili strazari doca resili svo ovo vreme
.
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
575
Evo ti bratko ceo plan je u pitanju za spasavanje ovog, tu sam stajao mozda pola sata i pretvarao sam se da sam vas da bi digao pusku na onog ko hapsi naseg, nisam usao bezveze onako i da rdmam vec sve po planu, opet da kazem, vasa krivica sto me niste vi ili strazari doca resili svo ovo vreme
.
a ti si telekinezom znal da bude kolega usetal sa nekim tvojim prijateljem, sa ovim video sam si sebe pokopal prijatelj, gore pise slecemo aloooo, kolega je dosao helikopterom stoga zakljucujem da se to odnosi na njega, gg, rece tvoj prijatelj znajcu da si tu?, unutra ulazte, iz ovoga bih zakljucio da je tvoj prijatelj znal kaj delas i da ste MG-anjem sve dogovrili, plaki plaki sam sebe si zeznul :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
575
takoder na pocetku pova tvoj prijatelj i vi pricate kak ga sahp vodi, ponovno MG, pokopo si sam sebe s mg i uz to si napao kolegu u gz, legendo svaka ti dala :p:p:p
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Prvo imao si i ti pusku na glavu, drugo, kako se ne plasis za svoj zivot pored toliko drzavnih sluzbenika 🤣 dobro da si dao snimak da znamo gde si sve gresio. Veliki podzra od Drzavnog Sheriff-a
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom