Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1015
Players nickname
Vajoo Djingos
Suspect ID
5674
Date of violation
Apr 9, 2022
Time of violation
02:49
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=mlPHPXQkooI&ab_channel=maTTa

Vajo Masina

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
201
Lik nas puco sa planine, ubili smo ga te kada smo ga htjeli robati nije htio podići ruke (fearRP).Nismo više mogli čekati te smo ga na kraju ubili. Dok sam stajao AFK da provjerim jesam li save POV, brat se vraća sa svojim drugarima nakon par minuta te nas ubijaju.


FearRP, -
POV gdje smo ga ubili -
NLR -
 
Last edited:

Tom Henkins

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
193
Ja sam mislio da je se mehmed zezao ali nema veze odlezat cemo sovju kaznu pozzz :)
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Zamolio bih admine da jos uvek ne resavaju ovu zalbu, resice se ovo za LTA doslo je do nesporazuma. Nisu bili njegovi. Ostale informacije ce oni dobiti priv sta je bilo. Hvala
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
ti mu kazes majmuncino i debilcina i psujete ga bolje da nisi okacio
 

Tom Henkins

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
193
Lik nas puco sa planine, ubili smo ga te kada smo ga htjeli robati nije htio podići ruke (fearRP). U međuvremenu dolaze njegovi drugari mi ih ubijamo oni odrade LTA. Nismo više mogli čekati te smo ga na kraju ubili. Dok sam stajao AFK da provjerim jesam li save POV, brat se vraća sa svojim drugarima nakon par minuta te nas ubijaju.


FearRP, LTA -
POV gdje smo ga ubili -
NLR -
11502 i 6937 vajo mi smo bili u jugularu sa jovanom smo blejali na disc on kaze da je sa mehmedom zezao,mi nismo ni pucali ni nista mislili smo da je sprdancija neka,znas i sam da smo stajali nadalje sa jugularom i meklarenom mi veze nemamo sa ovim likom mozes da provjeris sa mehmedom.
 

MachineGun

Player
Player
Joined
Oct 26, 2021
Messages
166
Ajde jel može admin da riješi ovo da odslužim svoju kaznu časno i pošteno.
 

Luka Lopac

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
410
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 5674 dobit će kaznu za FearRP i Generalno pravilo 6.7.
  • Ako ste poginuli, ne možete se vratiti u borbu 15 minuta!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom