- Joined
- Jun 29, 2022
- Messages
- 140
Znaci kaznjen je nalog, koji je bio aktivan juce. SAHP dobija disband. Zbog cega se vraca onda SAHP sve sa Vitalyem na server?
Po mom misljenju, ljudi, koji krse najlaksa pravila servera, a to je da ne smijes imati vise naloga, ne trebaju biti na ovom serveru.
Nadam se da se slazete sa tim, i da Vitaly bude kaznjen za prekrsena pravila
Po mom misljenju, ljudi, koji krse najlaksa pravila servera, a to je da ne smijes imati vise naloga, ne trebaju biti na ovom serveru.
Nadam se da se slazete sa tim, i da Vitaly bude kaznjen za prekrsena pravila