Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14687
Players nickname
Jan One
Administrators nickname
Jack Colderone
Date
Dec 14, 2023
Time
14:45
Proofs
Www.youtube.com

Bankman

Player
Player
Joined
Oct 8, 2023
Messages
55
Poštovani Mujo/Abraham

Žalim se na Admina Jack Colderona za korupciju/AdminAbuse/KRP/KillRoleplay !

Dok sam bio Parkiran kod Bolnice prišao mi jedan igrač koj me psovao po majci po porodici i mislim po vjeri.
to nisam dobro cuo..
jer sam pokušavao da snimam i zvao Admina da speca koj se nije uopšte nije pojavijo.
nego me samo Telertirao više puta na cesti.
ja sam se opet vratio na svoje mjesto i taj Dečko me opet počeo da psuje dok me opet Admin počeo da Teleportira bez razloga ili da znam šta se desava.
tek kad sam Pisao Adminina ko me tako teleportira.. onda se Javio Jack Colderone kako me on teleportira.
ja ga pitao pa radiš to i što ne kazniš ovog dok si tu i čujes kako me psuje.. on kao da nije bio tu..
a dok me ovaj psuje on mene Teleportira..
ako mu je prijatelj ja poštivam to,ali on ne sme to da radi.

onda su došli 10 njih sa Adminom Jackom me vređali da sam Svinja i takve ružne reći i pretili da ne smem da stojim tu..
ja pitao razlog da ne smem da stojim tu a vi smijete ? kao da bi ja radio UB.. gde to uopče UB nije !

ja nisam ni jedan auto taknuo niti blokirao. i da ja smijem da parkiram tu kao svi ostali.
oni opet počeli da me vređaju ispred Admina gde nisu kažnjeni.
i Admin počeo meni da preti ako se ne Sklonim da će me Kaznit..
ja sam pitao koji razlog da me kazniš?. ja ništa loše uradio nisam ! ne blokiram nikog niti udaram čiji auto niti psujem nekog.
(ja sam Gluh nemogu ni da pricam)
i kako ja znam kad bi blokirao ili nesto po roleplayu uradio onda je tu LSPD- ili FIB- jer to je još s uvjek RP situacija a ne da se Admin mješa i da radi KRP-
na Kraju ja Dobijem Demorgan na 2 sata za UB bez razloga.
Gde nigde UB nije niti sam prekršio koje pravilo.


lijep pozdrav !
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,957
Zalba napisana u nepravilnom formatu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom