- Joined
- Apr 18, 2022
- Messages
- 1,659
Dobar dan postovani Abrahame/Mujo,
pre svega ovo je molba za unwarn a ne zalba na administratora.
Juce je GOV odrzao event u trznom centru gde smo ja i drugar ispred toga se zabavili sa govermentom, na kraju eventa smo ja i moj drugar izasli i ispucali se iz sprdnje, gde nikog nije bilo. Zao mi je sto je u toj situaciji prekrseno pravilo servera te se ovim putem izvinjavam i zamolio bih vas za jos jednu sansu radi aplikacije za admina/lidera. Kao sto vi znate ja sam jedan od medju igraca na ovom serveru gde retko krsi pravila i nadam se da ce tako da bude, jer zelim da pomognem i doprinem ovom serveru bolji RP
pre svega ovo je molba za unwarn a ne zalba na administratora.
Juce je GOV odrzao event u trznom centru gde smo ja i drugar ispred toga se zabavili sa govermentom, na kraju eventa smo ja i moj drugar izasli i ispucali se iz sprdnje, gde nikog nije bilo. Zao mi je sto je u toj situaciji prekrseno pravilo servera te se ovim putem izvinjavam i zamolio bih vas za jos jednu sansu radi aplikacije za admina/lidera. Kao sto vi znate ja sam jedan od medju igraca na ovom serveru gde retko krsi pravila i nadam se da ce tako da bude, jer zelim da pomognem i doprinem ovom serveru bolji RP