Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
17965
Players nickname
Ploska Hartmann
Administrators nickname
Luca Lucciano
Date
Jan 11, 2024
Time
12:24
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=MYFW1IjZoLg https://www.youtube.com/watch?v=Fmnd9DcegcQ

Ploska Hartmann

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
86
Pozdrav,
malopre sam postavio zalbu i pov igraca kako mi blokira biznis tako sto radi anti afk u njemu.
Kad sam stigao tamo i video odmah sam kontaktirao admina da dodje da resimo, medjutim nije bilo nikoga tu, Cekao sam nekih 10-15 minuta dok nisam odlucio da postavim zalbu na forum, U medjuvremenu se meni admin Aldin Verstappen javio i pitao gde da dodje, ja sam mu rekao da ne mora jer je neko ubio ovog sto mi je afkao u chipu i da sam postavio zalbu na forum, On mi je odgovorio ok, resicemo tamo, Ja postavim zalbu i zalba mi bude odbijena uz obrazlozenje da to treba da resim IG i da POV nije dovoljan dokaz. Evo ja prilazem jos jedan POV koji je duzi gde se vidi da je covek celo vreme anti afk. Imam jos duzi POV ali se na njemu vide neke privatne stvari koje nisu za javnost, tako da to mogu nekome od administracije privatno da pokazem. Zamolio bih nekoga od starijih admina da pregleda i da resi, jer ovo ako se nastavi ovako jedini nacin da to zaustavim je da krsim pravila i uzimam "zakon" u svoje ruke, sto naravno nikako ne zelim. Takodje da napomenem da je ovo uobicajna pojava i da mi svaki dan neko blokira biznis IG. Ja nemam vremena da sedim po celi dan i cekam kad ce neko doci da ga ja mogu adminu prijaviti. Nadam se da cete naci razumevanja i da cete da resite ovo kako treba, jer smatram da ovi ljudi to konstantno rade ali ne budu kaznjavani zbog ovakvih stvari, onda u svojoj glavi stvore predstavu da mogu da rade sta hoce i tako konstantno krse pravila svaki dan bez straha da ce da budu kaznjeni. Hvala vam na odvojenom vremenu, pozdrav.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom