Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
41759
Players nickname
nena_valhalla
Suspect ID
16,14542,9464
Date of violation
Jan 22, 2024
Time of violation
00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Cv12Lr6k6f8

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
80
Postovani Administratori
Saljem vam snimak gde su ljudi prekrsili dosta pravila namerno
-prvo se ne plase za svoj zivot dosli su kod policije koja je vec drzi oruzije
-drugo igrac sa id 16 se ne plasi za svoj zivot udara me a ja drzim pusku sto je ne realno i isto je PG
- trece rade PG i tako nam kvare RP sto ispade NONRP
nakon toga nas sutiraju dok lezimo i pricaju neke gluposti

 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,361
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

- Dostavite POV na kojem se cuje Zvuk
- Rok dostave 6h
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
80
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

- Dostavite POV na kojem se cuje Zvuk
- Rok dostave
ovo je snimak sa instant replay ne znam zasto nije snimio zvuk ali vidi se fear of weapon kako id 16 krsi za to ne treba zvuk snimak sve pokazuje, realno sve se vidi i bez zvuka prijavio sam jer je nenormalna radnja.
ako rade u vladi za njih su ista pravila kao i za sve bar se nadam.
 

Tyler Haze

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 9, 2021
Messages
156
Rekao sam tvom kolegi tamo na licu mjesta , ponovit cu i tebi opet . Sramota za SAHP.

Prilazim ne naoružan , nudim mu legitimaciju , pokušavam deeskalirati situaciju .... on puca rafal po meni bez i jedne rijeći .

Ako ne znate standardne operativne postupke..... idi u bandu pa pucaj po civilima bez upozorenja , nemoj mi glumit šerifa jer ćeš ostati bez bubrega .

INTERPOL on top !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
80
ovo je snimak sa instant replay ne znam zasto nije snimio zvuk ali vidi se fear of weapon kako id 16 krsi za to ne treba zvuk snimak sve pokazuje, realno sve se vidi i bez zvuka prijavio sam jer je nenormalna radnja.
ako rade u vladi za njih su ista pravila kao i za sve bar se nadam.
alo bre jel si ti normalan pogledaj snimak tebe niko nije umesao u ovo i prvo mi nismo klinci svi imamo oko 30 godina uzivo a ti sto lazes kad se na snimku vidi tacno kako je bilo nego imas drugare koji ce odbiti zalbu a snimak postoji i postoji zalba na zalbu ako se odbije jer deca kao ti bi trebala da budu naucena da ne lazu pogledaj snimak ne igraj igraj igricu ako ne znas pravila
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
80
Rekao sam tvom kolegi tamo na licu mjesta , ponovit cu i tebi opet . Sramota za SAHP.

Prilazim ne naoružan , nudim mu legitimaciju , pokušavam deeskalirati situaciju .... on puca rafal po meni bez i jedne rijeći .

Ako ne znate standardne operativne postupke..... idi u bandu pa pucaj po civilima bez upozorenja , nemoj mi glumit šerifa jer ćeš ostati bez bubrega .

INTERPOL on top !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
daj pov ako imas a znas da sam u pravu ovde je prekrseno fear of weapon i tvoj nonrp al ajde tvoj nonrp je nije bitan toliko koliko ti drugari nemaju pojma igrati gta slusaj ja ne volim da neko dobija kick ili ban ali malo se naucite pravila ovaj id 16 je za demorgan 100%i ovi ostali osim tebe ,tebe niko nije prvi pucao sve se vidi na snimku i ne lazi ne placi dzabe kad se vidi sad ides da zoves admine koji su ti drugari da odbiju ovo znam ja to al se nadam da ne zele zbog tebe da gube tu funkciju Admina.
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
daj pov ako imas a znas da sam u pravu ovde je prekrseno fear of weapon i tvoj nonrp al ajde tvoj nonrp je nije bitan toliko koliko ti drugari nemaju pojma igrati gta slusaj ja ne volim da neko dobija kick ili ban ali malo se naucite pravila ovaj id 16 je za demorgan 100%i ovi ostali osim tebe ,tebe niko nije prvi pucao sve se vidi na snimku i ne lazi ne placi dzabe kad se vidi sad ides da zoves admine koji su ti drugari da odbiju ovo znam ja to al se nadam da ne zele zbog tebe da gube tu funkciju Admina.
KOLKO SI TI SMESAN LIK PA JA NE VERUJEM HAAHHAHAHHAHHA.
Mogu te ucit pravila LEO'sa. S obzirom da si 41759 id a reportas id 16 koji je izmislio strukturu fiba kad ga je vodio. Molim te, nasmej me jos malo komedijasu.
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
daj pov ako imas a znas da sam u pravu ovde je prekrseno fear of weapon i tvoj nonrp al ajde tvoj nonrp je nije bitan toliko koliko ti drugari nemaju pojma igrati gta slusaj ja ne volim da neko dobija kick ili ban ali malo se naucite pravila ovaj id 16 je za demorgan 100%i ovi ostali osim tebe ,tebe niko nije prvi pucao sve se vidi na snimku i ne lazi ne placi dzabe kad se vidi sad ides da zoves admine koji su ti drugari da odbiju ovo znam ja to al se nadam da ne zele zbog tebe da gube tu funkciju Admina.
" vidi sad ides da zoves admine koji su ti drugari da odbiju ovo" Nema zvuk u PoV-u.. Toliko se vidi koliko znas pravila GRANDA. Prijatan dan
 

Akillee

Player
Player
Joined
Nov 25, 2023
Messages
148
alo bre jel si ti normalan pogledaj snimak tebe niko nije umesao u ovo i prvo mi nismo klinci svi imamo oko 30 godina uzivo a ti sto lazes kad se na snimku vidi tacno kako je bilo nego imas drugare koji ce odbiti zalbu a snimak postoji i postoji zalba na zalbu ako se odbije jer deca kao ti bi trebala da budu naucena da ne lazu pogledaj snimak ne igraj igraj igricu ako ne znas pravila
Tyler i Kayn isto imaju godina kao i ti nisu klinci kao sto mislis a taj ID 16 ti je izmislio FIB i celu strukturu fiba buraz za tvojih 30 godina ja bih ti dao 15 za tvoje razmisljanje
Sportski pozdrav i ukljuci zvuk sledeci put
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,361
Odbijeno

Zahtjevani POV nije mi dostavljen

- Ukoliko budete imali POV na kojem se jasno cuje prvenstveno vas Mikrofon zatim zvuk igre i igraca oko vas okacite ga na novoj zalbi , ni ti jedan administrator ne moze da prihvati POV bez zvuka procitajte pravila za popunjavanje zalbi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom