Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected

Niko Salamancaa

Player
Player
Joined
Oct 28, 2023
Messages
50
1. Vaše ime IRL: Niko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: UTC +0
4. Prosjek online po danu: 4-7h
5. Vaš Discord: nikomrkva
6. Vaše ingame ime: Niko Salamanca
7. Vaš ID: 48358

Dodatne informacije

1. Lider za..... LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

-Pre svega iskustvo, u zadnjih godinu i vise dana sam se posvetio state organizacijama a pogotovo pd-u u ovoj organizaciji sam proveo dosta vremena te mislim da bi mogao biti odlican izbor za lidera.

-Imam vec sklopljen potpuni HC sto bi jako pomoglo u vodjenju iste, takodje svi oni imaju iskustva sa HC tako da bi ova organizacija mogla da bude jedna od ako ne i najbolja za dobar RolePlay.

-Smatram da je LSPD najvaznija organizacija radi njene lokacije i takodje posla i odgovornosti koje snosi, vazno je imati dosta ljudi i takodje ljude koji znaju svoj posao

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

-Pre svega moje iskustvo i iskustvo mojih HC bi veoma doprinelo RolePlayu ove organizacija a tako i serveru

-Ceo dan bi imali ndkog aktivnog iz HC kako bi u svakom trenutnku mogao pomoci kolegama kojima je potrebno dodatno pojasnjenje oko posla

-Ispitivanja bi se bazirala na primerima nekih pravila a ne samo na definicijama jer mislim da su primeri vazniji od samih definicija jer primere uvek mozemo primeniti u odredjenim situacijama i sto bolje poznajemo primere to cemo bolje i odraditi odredjenu RolePlay situaciju

-Povecali bi koriscenje radara kako bi imali bolju kontrolu nad gradom i kako bi smanjili broj udesa u gradu te bi sigurnost gradjana bila znacajno veca

-Obuke bi bile detaljne sa sto vise mogucih situacijama u kojima neki policajac moze da se nadje, HC bi isle sa kadetima u patrolu kako bi najbolje i najlakse naucili da rade svoj posao na visokom nivou

-Uvek ce na ulicama biti veliki broj patrola sto bi znacajno povecalo sigurnost grada

-Sklopili bi dobre odnose sa ostalim state organizacijama sto bi pomoglo u talackim situacijama kao i na pljackama

-Sastanci bi bili cesto kako bi ukazali na odredjene stvari u organizaciji i kako bi uputili ljude sta trebaju da rade u narednim danima

4. Rankovi
____High Command____
30.Direktor policije
29.Zamenik direktora policije
28. Načelnik
27. Zamenik načelnika
26. Glavni inspektor

_____Command_____
25. Komandant SWAT
24. Zamenik SWAT
23 .Policijski trener
22 .Supervizor

21 .Komandir stanice
20 .Šef smjene

________Rankovi + Jedinice______
19. Kapetan
18. Poručnik
17. Viši inspektor
16. SWAT
15. SWAT air support

14. Narednik
13. Niži inspektor
12. Vodja patrole
11. Saobračajni policajac III
10. Saobračajni policajac II
9. Saobračajni I
8. Policajac III
7. Policajac II
6. Policajac I
5. Komunalni policajac
4. Policajac na obuci
3. Suspend 6h
2. Suspend 12h
1. Suspend 24h


Hvala na citanju moje prijave.
 
Top Bottom