Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
BAKAR
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 28, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/_vq3rNtI75s?si=_kTBL3kKw9yxcBF6

Mire Frantelli

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
141
Postovana administracijo, kao sto vidite zelio sam da vidim ko je vlasnik auta i trazio sam pasos, doticni drugi njegov kolega je rekao da vozilo ima drift opremu a vidi se da nema, zelim da se kazne po naj strozijoj kazni.
 

Alex Sandrony

Player
Player
Joined
Oct 7, 2023
Messages
30
kao prvo u pozadini se cuje drugi glas s diskorda sto se nesmije cut spominju moje ime nemam veze s ovim a ovo brate ti nije scam ti si potvrdio razmjenu i ti mora da znas dal auto ima drift ili nema nemora to tebni niko da kaze i decku si prvo reku da ti da razmjenu pa onda pasos ovo nije scam trebas biti ti kaznjen zbog spominjanja drugih osoba !!! ako i9mas neki problem javi se meni ako ocete mene banat
 

Amer Bely

Player
Player
Joined
Jul 15, 2022
Messages
102
Ovo ti smatras scamom? Kada si vidip da nema drift kit nisi trebao kupovat! Otkud znas da je on znao da ima drift kit
 

HAJRO GIPSY

Player
Player
Joined
Nov 2, 2023
Messages
4
Kao prvo ne snimas sve slojeve molim administraciju da to kazni, a kao drugo auto je bio ispred tebe i ti si lepo pogledao auto ako ti se nije svideo nisi ga trebao kupiti, lepo si mi rekao ajde ponudi i ja sam ti ponudio nikakav scam nije bio u pitanju, ako je problem evo vrati mi auto vraticu ti novac ti si hteo samo da pokusas meni da namestis ban
 

Mire Frantelli

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
141
Ovako Trazio sam pasos da vidim ali je gospodin meni prodao auto jer ga nisam tjeo uzimati i ovo se smatra scamom
Doticni mi je isto rekao da vozilo ima drift a medutim vozilo nije imalo i medutim se smatra da je gospodin sve lagao a ovaj doticni drugi scamao.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom